|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačila za nosečnice
15.8.2007 21:39:52   
jooly
Zanima me, kje nosečke kupujete oblačila. Pri nas v LJ je s tem katastrofa. Imamo vsega 2 trgovini Kepica v BTC-ju, kjer ni ene pametne stvari in Popek na Magistratu, kjer se pa ne da parkirat in morš v center s trebuhom peš. In potem je tukej še Baby Center, kjer pa je kolekcija La Vie prov nesramno draga.
Po oglasu mi niti ne pade na pamet - prvič ne vem če mi bo sploh prav, drugič pa tudi ne vem kdo in kako je nosil..  (prešvicane majce, pa izcedki na hlačah... user posted image ). Kolegice pa tud tega ne šparajo in glih tebe čakajo.... mal sem že obupana. Do zdej (6 mesecev) sem se lohk mal švercala (nizek pas, predelane kavbojke...), zdej mi je pa odklenkalo.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačila za nosečnice
15.8.2007 21:49:15   
Anonimen
Neckerman ima tudi oblačila za nosečnice(mislim da so v katalogu dojenček), moje prijateljice so si večinoma vse tam nabavle al pa v H&Mu.

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačila za nosečnice
15.8.2007 21:51:15   
AnaB.
Kar pod pod noge in v H&M v Maribor, kjer imajo oddelek za nosečke. user posted image  (Če ga imajo v Ceju, pa ne vem.)
Sicer pa sem tudi že razmišljala, da bi se šla pritožit v H&M na Čopovi, da kaj so razmišljali, da v 4 štukih niso našli kotička za user posted image . Sm tko jezna!



_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačila za nosečnice
15.8.2007 22:06:45   
lojzika
IZVIRNO SPOROČILO: AnaB.

Kar pod pod noge in v H&M v Maribor, kjer imajo oddelek za nosečke. user posted image  (Če ga imajo v Ceju, pa ne vem.)



Je v Celju oddelek

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.8.2007 7:31:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 7:51:10   
Tanayya29
Ja,res Ana na čopovi bi res lahko odprl oddelek za user posted image in zauser posted image !
prov dizaster,da v 4. štukih nimajo nč...
Drugače jaz sem si ene hlače kupla v trgovini Popek..ampak drago za zadnje mesece...sam drugega ne preostane,žal!
neki pa tut moram met oblečeno!Neckerman ma tudi,ampak jaz sem hotla naročit ene hlače,pa je rekla ,da je 3 tedne za čakatuser posted image ...
lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 8:22:25   
Anonimen
Punce vi vsaj imate kakšne trgovine v bližini tudi če so samo dve ma jih imate, pri nas na goriškem jih ni! Tko na žalost bo treba v H&M v Celje ali pa v Maribor!

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 8:48:36   
koala
Jaz sem si prav fajne nosečniške kavbojke kupila v hoferju.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 9:21:25   
soni
Ena trgovinica je tudi v centru Breza v Domžalah. Samo nimajo prav velikega oddelka za nosečnice, se pa da kaj dobiti.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 9:30:25   
Anonimen
v celju je tudi prava katastrofa. samo h&m druga nič. pa še tam nič pametnega.

(odgovor članu soni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 9:56:52   
pajkica
Baje imajo v trgovini Popek do 31.8. znižanje na kolekcijo jesen zima. Vsaj tako piše na njihovi spletni strani.
Je katera bila tam? Imajo kaj izbire za jesen in zimo ali je že vse prebrano? Kakšne pa so kaj cene?
Hvaležna bom za kakršnokoli inf. ker ne živim blizu Lj in ne bi rada šla brezveze na pot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 10:04:07   
Lunca1
Jaz sem bila v Popku, pa se mi ni zdelo ravno ogromno izbire. Imeli so nekaj majic, puloverjev, žametnih hlač,... No vsaj jaz za večje številke nisem našla prav veliko. Aja sem pa kupila ene črne elegantne hlače, malo bolj tanke, pa so bile znižane 31 EUR.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 10:46:05   
scubadiver
Jaz sem bila prvi dan razprodaje v popku, pa se mi je zdelo kar fino. SEm si kupila ene žametne hlače za pol ko se bo shladilo. stale so pa 25 EUR.. kar je tud kar pošteno... 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 12:22:28   
Anonimen
Tema s takšnim naslovom se pojavlja kar naprej......pa tega foruma niti slučajno ne prebere kakšen trgovec, da bi mu potegnilo, da bi se kakšna pametna trgovina odprla......grozljivka.

Jaz sem ene hlače kupila v Emporiumu v MB. Te sem največ nosila, zlasti za v službo.
Ene sem kar malo nižje kupila in došila pas.....ampak tiste nisem mogla dolgo nositi. Sedaj poleti sem v pretegnjenih bombažnih oblekicah, ki sem jih kupila v Taku, majice pa nosim običajne, eno številjo večje.

Drugače pa sem imela srečo, da je sestra bila pred dvema letoma noseča v istem času kot jaz, tako da sem dobila tudi dvoje hlač od nje.

Ona jih je kupila v C&A v Grazu.

Se splača enkrat peljat v Graz pa tam tudi v H&M-u najdeš več kot pri nas. Potem pa tiste ene hlače guraš do konca. Moje črne......take ki sem jih mela za v službo imajo med nogami že luknjo.

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 14:10:11   
pajkica
Kakšne pa so kaj cene v Kepici? Npr. za ene hlače.
Vsaj tako približno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 17:35:50   
suzanamai
jaz sem v kepici kupila dolge lanene hlače, športni model in so bile 60€. To je tudi edina nosečniška stvar ki sem jo kupila. Na srečo imam trebuh tako visoko, da lahko oblečem še 90% svojih stvari, prepričana sem da bom zdržala do oktobra, saj sta to le še dva meseca. Drugače pa ti priporočam da raje kupiš kakšne hlače z nizkim pasom na vrvico ali elastiko, malo večje majice ipd, saj se ne splača dati celega premoženja za nosečniška oblačila.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 20:05:36   
Pia77
Kako se pa kaj v zimskem času znajdete? Kupite kakšen poseben plasč/anorak? Jaz imam PDP v februarju, in sem si ze malo bunde od mame ogledovala :)))

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 20:14:45   
sandra85
H&M, pa neckermannuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oblačila za nosečnice
16.8.2007 21:03:55   
April
Tud emporium ima oddelek za nosečnice.
Jaz sem si kupila čist navadne hlače z raztegljivim pasom in eno številko večje v H&m.
Tudi v leclercu imajo par stvari za nosečnice, sam niso glih ne vem kaj za pogledat.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Božična smrečica
Admin

Kakšno božično smrečico ste postavili letos?

umetno (74%)

živo (19%)

iz drugih materialov (2%)

nobeno (4%)


Število vseh glasov: 89

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!