|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačila MO-JA
5.11.2007 9:36:11   
Boni3
Zanima me,če katera ve v katerih trgovinah jih prodajajo,namreč na njihovi spletni strani imajo napisano da jih prodajajo po mnogih trgovinah po Sloveniji in v njihovih štirih trgovinah. Zame bi bila najbližja v Trebnjem,ker sem iz Lj,ampak če je pa kaka bližje,če katera ve.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačila MO-JA
5.11.2007 10:07:44   
tascha
Se mi zdi, da je ena trgovina v BTC v hali A. user posted image

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačila MO-JA
5.11.2007 13:38:10   
Nika v službi
Tascha, to bi pa tudi jaz rada vedela, če je res v BTC-ju. Lani pozimi sem jih kontaktirala, ker je tudi mene zanimalo, kje jih prodajajo, pa me je usmerila v Trebnje ali Krško, mi ni nič omenila BTC-ja...

Bila sem nato v TA-BU centru v Krškem, kjer je njihova trgovina, tam imajo največ izbire. Priporočam.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačila MO-JA
5.11.2007 17:12:46   
ZmajTolovaj
Evo, sem jih poklicala in je prijazna gospa rekla, da NI njihovih izdelkov za dobit v BTC, tako da ne boste po nepotrebnem tja rinle - sploh pa zdaj, ko december trka na vrata user posted image  se mi kar koža naježi, če samo pomislim ... user posted image
Njihove trgovine so v Sevnici, Krškem in Trebnjem, na njihovem www piše tudi Litija, ampak ni več tam štacune. Skratka, omenjene tri so v pogonu, pripravljajo pa tudi "nekaj malega e-ponudbe", kot se je izrazila; to naj bi zalaufalo v kratkem.
No, saj Trebnje ni tako daleč iz Lj, pa taki lepi dnevi so, da kar kličejo po izletu ... user posted image  Vsekakor želim uspešen shopping!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačila MO-JA
7.11.2007 0:09:50   
Moyca_
user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?