|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obdobja neješčosti
25.5.2011 14:24:08   
malibauc
Naš mali bauc je bil od začetka uvajanja GH zelo priden jedec.
Zdaj pa že nekaj dni 'štrajka'. Kosila /ponavadi/ pa tudi malice pojem na koncu jaz.
Vem, da v obdobju rasti zobk niso preveč navdušeni nad trdo hrano, ker bi naš user posted image  tudi bil samo na flaši z mlekom.

Saj se jim potem vrne apetitit, ne? Sej ne, da bi bil suhcen, ampak kako drugo hrano kot mleko pa tudi rabi....................

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obdobja neješčosti
25.5.2011 14:39:05   
Petka09
Ja, to se spreminja... Pri nas je bilo enako. Kakih par dni ni hotla jest oz. sem potem delala tisto, kar sem nekak "sumila", da ima rada oz. da bi pojedla... Sem se tut sekirala, če par dni ni jedla GH, da zdaj pa konc, pa kaj če bo spet na mleku itd.... Pa se potem spet porihta in v par dnevih spet začne jest.. Mogoče pa uvedi kak nov okus, da mu bo spet zanimivo, kakšno novo hrano!
Pa poskušaj večkrat, pa boš vidla.... Povrnilo se mu bo pa zagotovo, nič bat.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obdobja neješčosti
25.5.2011 21:19:42   
m_o_i
Elias je star eno leto, pa se vedno so dnevi, ko zivi samo od mleka...vec kot ponudit mu ne morem, res ne. in je res na zadnjih dveh posvetovalnicah bil na spodnji krivulji pri kilazi(pri prvih dveh je bil na zgornjih! rojen je bil pa kot zahirancek).

evo, prejsnji ponedeljek je dobil tisto enodnevno trebusno virozo in do danes ni jedel NIC! tudi mleka je spil po 50 ml na obrok-men se je mesalo!!! vceraj sem sla do zdravnice in naju je poslala v lab-izvidi SUPER, celo hemoglobina je imel 142(okvirna vrednost pri otrocih je menda 110)

da skrajsam: otrok(razen v kakih ekstremnih primerih!) je, ko je lacen-takrat in tolko, kot rabi user posted image .
jaz vec kot ponudit mu ne morem, niti pomislim ne na kako siljenje s hrano(z vodo in caji pa skacem non stop okol njega, to pa priznam!)
ce se otrok pocuti ok, je zivahen in nasploh deluje zdravo-ma klinc pa tabele s kilazami in potrebnimi-grami-na-obrok

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obdobja neješčosti
26.5.2011 8:51:40   
malibauc
Ja, saj res. Nam tudi včasih ne paše jest, še posebej v tej vročini.
Je pa naspidiran, vesel, pije pa tudi ful veliko vode....
Hvala.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obdobja neješčosti
29.5.2011 10:09:06   
natasarobi
Pozdrav!

Naš je star 10 m in zadnje čase tudi štrajka pri hrani. Ponavadi je to kosilo - malica in večerja mu gresta dol, zelenjava pa ne. No, včeraj me je šokiral in pojedel celo vse kar sem mu skuhala - zelenjavno juhico s krompirjem, pa še nič ni ven vrgel. Zobki pa rastejo kot po dežju - sedaj jih ima že 7 (oz. ta rine ven).

Sem ful presenečena, ker je 'bil' jedec in smo s kilažo na čisto zgornji meji. Moram rečt, da sem vesela, da ima malo rezerve, ampak vseeno mi ni všeč, ker poje tako malo kosila. Samo še dojil bi se (običajno zjutraj in ponočiuser posted image ).

Upam, da bo kmalu minilo.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obdobja neješčosti
29.5.2011 16:44:52   
scorpiogirl
Po mojih izkušnjah tam okrog 9., 10. meseca začnejo mal manj jest. Očitno manj rabijo, tudi rastejo ne več tako intenzivno ... sem pa jaz pri prvem tudi celo paniko zagnala, ker prej je pojedel čisto vse, kar sem mu dala, potem pa kar naenkrat ni več odpiral ust ... no, pa je pri treh letih čist fajn fant user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obdobja neješčosti
29.5.2011 19:28:45   
petra36
Moj dojenček bi tudi v obdobju raslih zob kar na zizi bil ,goste hrane pa nič.

_____________________________

Mamica sinov Nika in Matteota

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!