|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
7.12.2010 11:24:40   
sazi
Ker se enega "službenega" obdarovanja s predstavo na žalost nismo mogli udeležiti, drugi od naju pa dela v majhnem podjetju, ki nima organiziranega obdarovanja me zanima, če morda kdo ve, kje in kdo organizira obdarovanja za otroke majhnih podjetij ali kogarkoli že - po principu, da se plača udeležba in predstava (pa darilo tudi).
Iščem po internetu, pa sem našla samo variante, da Dedka Mraza ali Božička najameš, da pride v podjetje ali domov - tega si pa ne želim.
Otroka sta pričakovala predstavo, pa da spoznata od blizu enega teh mož, pa iščem kako rezervno varianto, če ima kdo kakšno idejo.
Drugače jima pa tudi ne bo hudega. Bomo šli sprevod pogledat, pa v vrtcu mislim, da imajo tudi srečanje, tako da ne bo panike.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
7.12.2010 11:32:23   
*pepelka*
Čisto odvisno od kje prihajaš. Nekatere občine, oziroma ks organizirajo obdarovanje otrok, drugače pa imajo obiske tudi po večjih nakupovalnih centrih. Mi smo tko bli pri Miklavžu in so si otroci ogledali predtavo, pa še vsak je dobil svojega parkeljčka. Mislim , da je to čist ok, razen če si ne želiš, da tvoji otroci dobijo ravno tisto darilo, ki ga imate v mislih. 

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
7.12.2010 11:47:51   
sazi
 Čisto odvisno od kje prihajaš.

Iz Ljubljane.

Mislim , da je to čist ok, razen če si ne želiš, da tvoji otroci dobijo ravno tisto darilo, ki ga imate v mislih. 

Ne, nimam želje po nobenem kompliciranju. Bolj v stilu, da doživita predstavo in skupno obdarovanje, kot to doživita in o tem pripovedujeta nečak in nečakinja in prijateljčki.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
7.12.2010 13:27:38   
tascha
če vam ni predaleč. sem brala, da bodo taka obdarovanja v Gorajtah pri Škofji Loki. V pravljični deželi bodo prireditve (tako piše) od tega konca tedna naprej (ob nedeljah ne, drugače vsak dan do 23.12.) Vstop je brezplačen, prinesti pa je potrebno darilo. Nič pa ne piše ob kateri uri. Poglej malo po netu, ali pa bo še kakšna kaj o tem napisala.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
7.12.2010 13:30:00   
*pepelka*
http://www.spar.si/spar_si/cfm/index.cfm?CFID=1533572&CFTOKEN=41609639&fuseaction=Kalender.view
poglej si tole, če vam bo morda zanimivo, ali pa poglej v lutkovnem gledališču imajo tudi predstave in obisk dedka Mraza, pa mislim , da so to imeli tudi na gradu.
Morda pa sem le kaj pomagala

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
7.12.2010 13:47:49   
Nika v službi
Sazi, mi smo tudi iz Ljubljane in vsako leto dobimo povabilo na predstavo in obdarovanje za DM. Bojda to (so)financira MOL. Letos bo to v četrtek, 09.12. ob 18:00, poteka pa v OŠ Danile Kumar. To je šola, ki je nam (in tudi vrtcu, kamor hodi naša madam) najbližja, mogoče obstajajo tudi kakšna obdarovanja na vašem koncu. Preveri...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
8.12.2010 10:22:16   
*pepelka*
če vam ni predaleč. sem brala, da bodo taka obdarovanja v Gorajtah pri Škofji Loki. V pravljični deželi bodo prireditve (tako piše) od tega konca tedna naprej (ob nedeljah ne, drugače vsak dan do 23.12.) Vstop je brezplačen, prinesti pa je potrebno darilo. Nič pa ne piše ob kateri uri. Poglej malo po netu, ali pa bo še kakšna kaj o tem napisala.


no to je to, venrar pa je že precej zasedeno
http://pravljicnadezela-gorajte.si/

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
8.12.2010 11:58:21   
sazi
no to je to, venrar pa je že precej zasedeno
http://pravljicnadezela-gorajte.si/

Tole se zelo lušno "bere", samo je tamlaša po mojem še premajhna še ne dveletnica), si bom pa shranila za drugo leto, če bodo zadevo ponovili.

...iz Ljubljane in vsako leto dobimo povabilo na predstavo in obdarovanje za DM. Bojda to (so)financira MOL...

Pa imate to poimensko vabilo, za točmno določene (torej vaše) otroke ali lahko pridejo tudi "zunanji"? Živimo namreč le slabe  3 km naprej od OŠ Danile Kumar, ampak pri nas nas kaj posebej ne vabijo. Bom pogledala, če imajo na spletni strani šole napisan kak podoben dogodek.

Hvala vsem za ideje.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
8.12.2010 12:05:09   
Nika v službi
Sazi, vabilo je poimensko in po uradni varianti ga moraš prinesti s seboj, ker velja kot vstopnica. Ampak po moje bi se dalo notri tudi prešvercati, saj lani npr. niso kaj posebej gledali teh vabil, tudi darilo si dobil, ne da bi bilo treba pokazati vabilo. Lahko poskusiš, pa pač rečeš, da si vabilo pozabila doma in da zdaj otrok pač ne moreš razočarati.... Po moje bi šlo....

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
8.12.2010 12:19:48   
sazi
Nika v službi - hvala za informacije in idejo, ampak bomo verjetno preskočili to varianto. Sem taka, da mi je tkole zbluzit neverjetno nerodno, saj imam vedno občutek, da mi že na čelu piše, da nekaj ni tako, kot predstavljam.

Bom še malo povohljala. Nekam, bomo Dedka mraza zagotovo šli pogledat, smo pa malemu že razložili, da mgoče ne bo imel daril s sabo, ker bi jih moral prinesti preveč, pa da bo raje kasneje po domovih raztovoril.

Hvala še 1x.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
14.12.2011 16:46:50   
urosbe
Pravljična dežela Gorajte pri Škofji Loki v letošnjem letu ponovno organizira brezplačne vodene oglede z Dedkom Mrazom.

Letos za razliko od lani ni potrebnih predhodnih prijav, termini brezplačnih vodenih ogledov z Dedkom Mrazom pa so:
20.12. – 29.12.2011 ob 13.00, 15.00 in 17.00 uri
(izjema je 24.12. s terminom le ob 13.00 in 15.00 uri, 25.12. ogledov ni)

Letošnji program bo še bolj pester, več informacij je objavljenih na spletni strani http://www.pravljicnadezela-gorajte.si in na Facebook-u.

Prisrčno vabljeni!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
14.12.2011 17:55:56   
Najaa
sazi kaj v vrtcu pa nimajo dedka Mraza?

(odgovor članu urosbe)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
14.12.2011 20:17:18   
Lianna
Se mi je zdelo, da sem nekje zasledila, pa se nisem mogla spomnit kje. No pa sem našla:)

GLEDALIŠČE BIČIKLETA IN DEDEK MRAZ NA OBISKU PRI ČIČKIRAČKI Vas letos še ni obiskal Dedek Mraz? Vabimo Vas na lutkovno igrano pravljico za otroke Gledališča Bičikleta: Babica zima ter na obisk Dedka Mraza. Dedek Mraz bo otrokom delil bonbone in darila, ki jih zbiramo od 15h do 16h, na darilo nujno napišite ime in pri...imek otroka :) Pridružite se nam v nedeljo 18.12.2011 ob 16h v prostorih Čičkaračke na Prušnikovi 59, Lj. - Šentvid. Za več informacij in potrditev prisotnosti pokličite na številko 051 301 956 (Ajda). Za toplo pijačo, prigrizek, ples in glasbo bo poskrbljeno! Prispevek na družino je 5 evrov. Povej naprej, več nas bo - bolj veselo bo :D

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obdarovanje Dedka Mraza/Božička - KJE?
15.12.2014 14:08:38   
urosbe
Pravljična dežela Gorajte pri Škofji Loki v letošnjem letu že peto leto zapored organizira brezplačne vodene oglede z Dedkom Mrazom.

Podobno kot v preteklih letih, tudi letos ni potrebnih predhodnih prijav, termini brezplačnih vodenih ogledov z Dedkom Mrazom pa so prav tako podobni lanskim:
18.12. - 28.12.2014 ob 15. in 17. uri (izjema je 25.12., ko predstav ni)

Organizator obljublja, da bo dežela pravljic letos presežek vseh dosedanjih prireditev. Dedek Mraz bo letos prišel med otroke na povsem drugačen način, kot ponavadi.
S svetlobnimi, glasbenimi efekti, s prečudovito scensko postavitvijo, odigranim programom 28 živih pravljičnih bitij s simpatičnim scenarijem, bo 30 min. sprehod po deželi pravljic prava poslastica za otroke in odrasle.
Letos bodo prvič na otvoritvi prisotni vsi župani vseh okrajnih šestih občin, kar je veliko priznanje temu projektu.

Vse informacije so objavljene na uradni spletni strani http://www.pravljicnadezela-gorajte.si, nekaj foto in video gradiva preteklih let pa se nahaja na Facebook strani.

Vabljeni!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?