|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ob kateri uri večerja...
9.8.2005 19:39:24   
eva1
Kdaj daste otroku večerjo, koliko ur pred spanjem? In kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ob kateri uri večerja...
9.8.2005 20:20:57   
Aljakop
čisto odvisno..
jaz ji dam tam nekje ob19.30-20.00,če smo zunaj ( zdaj poleti,ko so dnevi daljši )...spat pa itak pred 21.15 ni šans!:hudicek: Tako da je sigurno še 1 urco po večerji ( včasih tudi kaj več ) pokonci,potem pa spat!;) Drugače pa ji naredim mineštrico ( zelenjavno, obara ),rižotko, paštico s tuno - čokolinota itak ne mara - pire krompirček + zelenjava..
Ampak včasih,glede na to da poleti mi ne je dosti, dam samo kak sirček pa kruh, jugurt + sadje..:)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ob kateri uri večerja...
9.8.2005 20:28:42   
Marogica
Mlajšemu (8 mes ) damo pred spanjem-to je okrog 19.30-20.00 ure), ta večjemu (4,5 let) pa različno. Včasih pred spanjem, včasih pa je od pozne malice tako sit, da noče jest, tako da mu damo samo skodelico mleka.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ob kateri uri večerja...
9.8.2005 20:30:10   
Marogica
Pozabila sem napisat kaj mu damo. Mlajšemu vedno mlečni obrok(keksolino, grisolino...) Večji pa čokolino ali pa večerja z nami, karkoli pač jemo.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ob kateri uri večerja...
9.8.2005 20:44:07   
ANAJURIJ
Mi nasega sinka pri stirih mescih in enem tednu se kar samo dojimo, tako da ne vem glede vecerje. Hcerki sem pa pri petih mesecih dala vecerjo okoli 6.30 in sicer na zacetku rizolino do nekako 7 meseca, kasneje pa polento kuhano na vodi in razredceno z adaptiranim mlekom. Po enem letu pa tudi ovsene kosmice kuhane na kravjem mleku, ki jih se danes naravnost obozuje:sloncek::sloncek:. Seveda pa do enega leta vsi mogoci Hipp-ovi kosmicki, seveda primerni za doloceno starost. Po vecerji okoli 8 pa seveda se dojenje do onemoglosti9nebesa. Ti pa vseeno priporocam, da ce dojis se kar drzi te pogruntavscine narave, ker doktrina priporoca izkljucno dojenje do 6 meseca. Na sinko ima pri stirih mesecih cca 8,5 kg in nic ne kaze potrebe po drugi vecerji, kot tisti ki mu pritece direkt v usta:bravo::bravo:

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ob kateri uri večerja...
9.8.2005 21:15:39   
Nia30
Naš tamali ima večerjo (Milomil 2 po flaški) med 18.30 in 19.00, spat pa gre ob 19.30. Sva zvečer jedla tudi že mlečne kašice od Milupe ali Hipp pa sem vidla, da mu flaša pred spanjem bolj ustreza.

Lp

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ob kateri uri večerja...
9.8.2005 21:35:56   
SISI25
Naša dva pa jesta okoli 18.00-18.30 kakšno mlečno kašico. Potem pa okoli 20.00-20.30 še mlekeca po flaški. In potem spat. Prej sem jima dala kar enkrat, ampak sta se mi ponoči spet zbujala, tako da zdaj še mlekeca pred spanjem dobita.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ob kateri uri večerja...
10.8.2005 0:42:03   
Annny
Naša Naja pri 10 mesecih najraje večerja mlečni gris po flaši- ob 17.30 do 18h.
lp

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




koliko ste stari? :)
marjetica23



do 20 (7%)

20-25 (17%)

25-30 (29%)

30-35 (30%)

35-40 (9%)

več kot 40 (7%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!