|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 19:58:13   
valchy912
POZDRAVČEK
sem mamica 5 mesecev stare punčke, ki je moje življenje.Danes sem se pri najinem kopanju zelo prestrašila, ko se je zagnala in trknila v tuš kad, ni se jokala, mogoče je nekaj minutk imela rdečo ampak ni kazala da bi jo kaj bolelo.
Skrbi me glede teh udarcev v glavo, kako je s tem ali je lahko nevarno?
Kaj pa krempanje po glavi, kako jo odvadit tega?
Hvala za odgovoreuser posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 20:24:32   
valchy912
Joj očitno sem postavila preveč neumno vprašanje, ker ni odgovora

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 20:32:40   
Anonimen
Ma ni neumno!

Saj ni zajokala, očitno jo ni niti zabolelo. user posted image  Torej panika odveč.
Seveda so nevarni udarci v glavo. Še posebno, če otrok potem bruha, je odsoten, ali preveč razdražjliv itd. Ampak v vašem primeru tega ni bilo.

Za krempljanje pa ne vem. Ponoči smo mu dajali rokavičke, podnevi pa je itak nekdo zdraven in to prepreči.

(odgovor članu valchy912)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 20:37:00   
valchy912
Hvala za odgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 20:40:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valchy912

Hvala za odgovor


user posted image



(odgovor članu valchy912)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 20:45:22   
lutiropan
Naša se tudi dostikrat  popraska, ji fantje pravijo naša indijanka. Redno ji strižemo nohtke, ampak, roke ima skoz v ustih, pa spotoma se še mal opraska..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 21:01:48   
Naja30
Kar navadi se na butanje v glavo. Naša je imela že ogromno bušk, ko je tako zaletava.
Če ni jokala, je očitno ni tako zelo zabolelo. Moja se včasih samo popraska in šiba naprej user posted image

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OTROKOVA GLAVICA
26.5.2008 21:34:06   
Sandra*
Verjetno si se ti bolj ustrašila. Če ni jokala jo verjetno tudi ni nič zabolelo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OTROKOVA GLAVICA
27.5.2008 7:58:46   
kristinaj
nič bat.... dostikrat se bo še udarila v glavo.... če ni takojšnjih znakov, kot nezavest, bruhanje, se nimaš kaj bat... če je samo udarec se jih boš morala počasi navadit in na modrice tudi... če se ti pa zdi udarec vseeno hud opazuj zenice kako reagirajo na svetlobo... če reagirajo in se zožajo ko prideš na svetlo ni nič narobe...

kaj je pa to krempanje????

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OTROKOVA GLAVICA
27.5.2008 9:41:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

kaj je pa to krempanje????


Praskanje.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OTROKOVA GLAVICA
27.5.2008 15:48:14   
lemavrica
Naš še tudi zadnji teden parkrat na dan nekam z glavco zaleti. Mi je že prav grozno.
Praskal se je pa naš preden smo šli na dieto z Allernovo, je bil po obrazu tak kot bi čez šipo padel user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OTROKOVA GLAVICA
27.5.2008 20:36:56   
valchy912
Hvala za vsa odgovore, ste me kr potolažle, saj veste nas mamice pač skrbi za naše male sončke.
No naša sončica je bila danes prav super ter vesela in ni kazala kakšnih znakov da bi bilo kaj narobe.
Zdaj že lepo spančka

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OTROKOVA GLAVICA
27.5.2008 22:11:09   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Naš še tudi zadnji teden parkrat na dan nekam z glavco zaleti. Mi je že prav grozno.
Praskal se je pa naš preden smo šli na dieto z Allernovo, je bil po obrazu tak kot bi čez šipo padel user posted image


kaj je to? kakšna dieta? user posted image ne štekam


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




TV
Lelly28 RR

koliko časa dnevno vaš otrok gleda TV?

ne gleda (premajhen) (20%)

do 30 min (60%)

1-2h (0%)

več kot 2h (20%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!