|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OTROŠKI DODATEK
3.6.2008 18:44:48   
xerox
Imam 4 tedne starega dojenčka. Kdaj lahko vložim za otroški dodatek in kam oz kakšen je postopek???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OTROŠKI DODATEK
3.6.2008 18:52:31   
nana35
Za otroški dodatek lahko vložiš že zdaj in to CSD.Izpolniš obrazec za otr.dodatek,vpišeš partnerja in podatke o njegovih prihodkih za lansko leto,pa tudi svoje podatke za lani.Vse skupaj boš našla na izpisku za odmero dohodnine za lansko leto.Lahko tudi pošlješ po pošti,ampak takrat mora res biti izpolnjeno brezhibno.Vsaj pri nas v Mb lahko pošlješ po pošti.Če sta poročena je drugače oz.če živita skupaj v skupnem gospodinjstvu,če pa živiš sama z otrokom v svojem gospodinjstvu pa je spet drugačen postopek.Takrat se napiše nek dopis za določbo preživnine,(to ti najbolje povedo na CSD,kako to izgleda),to skopiraš,daš na sodišče,gor prilepiš koleke in kopijo priložiš obrazcu za CSD,seveda kopiraš za sodišče tudi očetove in svoje prihodke zadnjih 3.mesecev.Moraš pa imeti obvezno EMŠO od otroka in njegovo Davčno številko,ki jo boš dobila po pošti,če je še nisi.Jaz sem si jo sama dvignila na Davčni upravi,ker ko sem si urejala otroški dodatek,še davčne št.nisem imela.Pa seveda priložiš na sodišču tudi originalni rojstni list otroka.Davčno pa rabiš obvezno za Otr.dod.
Upam,da nisem kaj pozabila in da nisem preveč zamutila odgovora.Pa saj ti bo še katera druga tudi kaj napisala,pa primerjaj.

_____________________________

:))


(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OTROŠKI DODATEK
3.6.2008 21:06:14   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Imam 4 tedne starega dojenčka. Kdaj lahko vložim za otroški dodatek in kam oz kakšen je postopek???

takoj! na centru za socialno delo
v papirnici kupi (ali si na spletu sprintaj) obrazec, ga izpolni, priloži fotokopijo rojstnega lista od user posted image in jim pošli na naslov ali pa nesi osebno
naslednji mesec  boš že dobila


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OTROŠKI DODATEK
3.6.2008 22:05:45   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Imam 4 tedne starega dojenčka. Kdaj lahko vložim za otroški dodatek in kam oz kakšen je postopek???

takoj! na centru za socialno delo
v papirnici kupi (ali si na spletu sprintaj) obrazec, ga izpolni, priloži fotokopijo rojstnega lista od user posted image in jim pošli na naslov ali pa nesi osebno
naslednji mesec  boš že dobila



Hallo, naslednji mesecuser posted image , no če bo sreča, kot je povedala nena35;davčno št.,emšo, rojstni list, podatke iz preteklega leta-davčna napoved,..., no in če ne bodo imeli veliko dela boš drugi mesec 14 že dobila otr.dodatek.user posted image  Jaz sem čakala 2mesece na prvo izplačilouser posted image . Vložila v februarju dobila v apriluuser posted image .lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Datum poroda
endrina

Kako je prišlo do datuma poroda?

počakala sem na popadke (70%)

sprožili so mi ga zaradi medicinske indikacije (20%)

spro (10%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!