|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 8:17:20   
ksenjak
No, jaz sem pa kar nekako obsedena s to nadaljevankouser posted image . Včeraj, zadnji del prve sezone, me je dotolkla. Ampak dobesedno. Ne vem, ali je to ta tretja puberteta al kaj?

Skratka, vem, da ste nekatere vse dele že pogledale, zato bi lepo lepo prosila za kakšen majhen namig. Mogoče ima katera tudi kaj posnetega in bi mi lahko posodila.

Hvala in lp

p.s. vsem ostalim, ki vam gre nadaljevanka mogočem na živce, se že vnaprej opravičujemuser posted image . Kerensa_mogoče bi mi lahko ti kaj zrihtala, ker vem, da si gospodnije že vlekla dol. Jaz te možnosti namreč nimam, saj sem doma brez internetauser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 8:31:03   
Teni_
Jaz sem to že gledala kako dobro leto nazaj. Itak vse sezone. Prav obsedena sem bila. 

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 8:32:14   
Janya
men je bla tut fulll dobra, sem 1. sezono že na A kanalu gledala, pol so jo pa kr nehal vrtetuser posted image  Tko da upam da bo zdej tutdi 2. sezona

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 8:54:23   
nalia
Jjst tuuuudi,totalno obsedenauser posted image ...sem pa vtipkala v google ali you tube o.c. in prek media player gledam zdej že drugo sezono,danes se začne sicer na brio tv že druga sezona,jst sem par delov že pregledala pa je kr zanimivo.
Mislim resno,kot druga pubertetauser posted image ,čist sem noter padlauser posted image  

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 9:02:25   
nalia
blinkx.com
pa tam najdeš o.c. vse 4 sezone

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 9:03:19   
ksenjak
user posted image Kako me to jezi, ko napišem pa me vrže ven.

TeniRR_a bi bila pripravljena z mano tule malo poklepetatuser posted image  in mi razkrit par malenkosti. Nekja sem si sicer že prebrala, ne vem pa recimo ali se je potem Teresa dokončno nekam potuhnila al ne. Mi gre že pošteno na živce s svojim vmešavanjem.
Skratka, če imaš čas mi tako malo na hitro povej, kako in kaj.

Janya_druga sezona se začne predvajati danes na PopBrio.

nalia_grem takoj probat a vseeno mislim, da mi ne bo podpiralo.

lp

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 9:50:14   
tamiflu
lahko slovenski naslov, prosim?user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 10:51:05   
ksenjak
To je slovenski naslov. Je okrajšava za kraj, kjer se zgodba odvija (orange county california).

lp

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 11:11:06   
magda_velepič
Začenja se 2. sezona. Poletje se bliža h koncu in Kirsten je še vedno v skrbeh zaradi Setha, ki se je odselil od doma potem, ko se je Ryan izselil. Njegova starša vesta, da je celo poletje preživel v Portlandu pri bivšemu sošolcu Luku in njegovemu očetu Carsonu ter poučeval jadranje. Toda do zdaj ga še nista mogla prepričati, da bi se vrnil domov, čeprav se bo kmalu začela šola.

Tudi jaz jo gledam ne glih vsak dan ampak,ko se mi da.Je zanimiva res.


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 12:25:12   
Pia*
Jaz sem ga gledala že sigurno 4,če ne več let nazaj, če me spomin ne vara je 7 sezon.

Sedaj ga zopet gledam,včeraj jokala ko dež, resno bilo je tako žalostno,da je iz mene lilo.

Ja Rayn pride nazaj, ona gre pa v pozabao nekako se je ne umenja več.

Spomnim se pa da se seth in summer poročita ooooo kako lepa poroka.
Marisa pa umre.

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 13:07:50   
mini86
kaaaj..marisa umre..pa zaaaakaj noooo...

sm pa tud js mela zelo solzne uči učeri čeprav sem ta del gledala že na kanalu a


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 13:15:15   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: nalia

blinkx.com
pa tam najdeš o.c. vse 4 sezone


In tole res delujeuser posted image . Ne vem, kako bi se ti lahko oddolžila.

Drugače pa, tudi meni je šlo včeraj na jok, ko sem gledala. Mislim, da že v štartu ni bilo pametno, da sem jo sploh začela. Če bi vedela, da mi bo tako prirasla k srcu, je raje ne bi začela.
Eh, kaj čmo, včasih je treba biti tudi malo v oblakih.

lp

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 13:57:39   
nalia
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

IZVIRNO SPOROČILO: nalia

blinkx.com
pa tam najdeš o.c. vse 4 sezone


In tole res delujeuser posted image . Ne vem, kako bi se ti lahko oddolžila.

Drugače pa, tudi meni je šlo včeraj na jok, ko sem gledala. Mislim, da že v štartu ni bilo pametno, da sem jo sploh začela. Če bi vedela, da mi bo tako prirasla k srcu, je raje ne bi začela.
Eh, kaj čmo, včasih je treba biti tudi malo v oblakih.

lp




ja drago bo to zdejuser posted image user posted image
te 4 sezone boma pregledale,baje da jih je 7,naprej boma pa jokale k ne boma našle ostale 3 sezoneuser posted image ..aja jst gledam pol prek mega tv...men je fuuul fajn nouser posted image ..kot da sem 16 let stara,pa tud cmeram se zraven pa vse touser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nalia -- 14.1.2011 13:58:09 >

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 14:00:11   
nalia
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

kaaaj..marisa umre..pa zaaaakaj noooo...

sm pa tud js mela zelo solzne uči učeri čeprav sem ta del gledala že na kanalu a





ja menda v tretji sezoni,nisem še tko dalečuser posted image ..ryanu v naročju prometna nesreča menda..blinkx.com-preko mega tvuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
14.1.2011 14:37:25   
Rubin.
A to je to:

http://www.imdb.com/title/tt0362359/

Samo to izgleda že staro?

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: O.C. - tiste, ki gledate
15.1.2011 13:47:49   
nalia
Rubin je to to ja,saj je staro ampak saj veš mi smo s programi sto let za luno,raje se pri nas predvaja neštetokrat videna naša mala klinika in vse ostalo,pa glavno da imamo telenovele,kot da odkupijo pravice predvajanja česa novega,pol se pa čudijo da gledanost upada....

Sem pri gledanju druge sezone 11.dela ostala pa edino mi ni všeč to ko kr neki novi ljudje,mal prevlč jih je že nouser posted image ,je bla prva sezona bolj napetauser posted image ,je še vedno zanimivo,ampak vsi ti ljudje,kr neki novi non stop...to mi ni tolk všeč no,pa glavn da je Ryan nouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nalia -- 15.1.2011 13:49:04 >

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?