|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nuhalna na Ptuju
28.8.2007 12:22:10   
Pingvinčica
Zanimajo me vaše izkušnje v zvezi z NS na Ptuju. V petek sem naročena k dr. Lukmanu in bi bila vsaka informacija dobrodošla. Ali lahko gresta moj dragi in hčerkica zraven? Hvala vam.


< Sporočilo je popravil Pingvinčica -- 28.8.2007 12:23:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nuhalna na Ptuju
28.8.2007 12:50:06   
Anonimen
Jaz ne vem kako je pri Lukmanu, sama sem bila pri Rosiču pa je bilo vse ok. Po moje si pa lahko svoje zraven pelješ. Samo prej sestri povej, da imaš še zunaj familijo pa, da jih naj not pokliče, ko se bo nuhalna začela. Tak sem jaz nardila pa ni pri Rosiču nihče kompliciral.

Lep dan!

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nuhalna na Ptuju
28.8.2007 12:54:29   
Alina_alin
Bila sem pri Lukmanu - privat. Lahko gre partner zraven in tudi otrok. Vzami obvezno zraven prazen ključek, da ti posname.
Mi smo bili zelo zadovoljni. Če te še kaj zanima, vprašaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nuhalna na Ptuju
28.8.2007 16:27:37   
Mat3ja22
tudi jaz sem bila na NS pri Lukmanu. Je ful vredu. vse ti lepo razloži, če pa te še vems kaj zanima pa ga samo vprašaj. Men je vzel na pregled celo izven njegovega delovnega časa (dela samo do 19, mene pa je vzel po 19 uri). pa CD mi je posnel s slikami in filmčkom.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nuhalna na Ptuju
28.8.2007 17:54:00   
mala pikica
Kot sta že mateja in alina povedali, dr.Lukman je zelo prijazen, partner in hčerka lahko gresta zraven, vse vam bo lepo razložil, če boš imela prazen USB ključ zraven, ti bo vse posnel na ključ, sicer pa kar na CD. Skratka, uživajte v lepih pogledih na user posted image !

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nuhalna na Ptuju
28.8.2007 18:21:33   
lana38
Tudi jaz sem bila pri dr. Lukmanu na NS in zelo zadovoljna. Meni je vse posnel na CD in ga nisem rabila imeti zraven. Mi ga je kar on dal. Tudi drugače sem zelo zadovoljna z njim, je nemreč moj G.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 9:11:14   
Kaa
Pozdravljene!

Mene pa zanima ali dr.Lukman kaj komplicira glede bolniškega staleža (pošlje na bolniško ali to naredi, ko je zadeva res rizična) ?

Pingvinčica, kdaj v petek imaš pregled pri njem? Tudi jaz sem naročena v petek zjutraj.


LP


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 9:21:37   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: Kaa

Pozdravljene!

Mene pa zanima ali dr.Lukman kaj komplicira glede bolniškega staleža (pošlje na bolniško ali to naredi, ko je zadeva res rizična) ?
LP


Meni ni nikoli nič kompliciral,celo sam mi je predlagal bolniško. NAjprej sem se je otepala,potem pa sva se dogovorila za 4 ure bolniške in 4 ure dela. MI je vsak mesec brez problema napisal za podaljšanje-3 mesec je bilo tako.

(odgovor članu Kaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 9:34:17   
Kaa
Hvala žarnica! Jaz mu bom vsekakor v petek omenila bolniško, pa bomo videli kaj bo.

Opažam, da so same pohvale o dr.Lukmanu - to me zelo veseli!

Seveda obstajajo izjeme, ki z njim niso zadovoljne. Jaz osebno nisem nikoli imela problemov, je bil vedno ful prijazen (pri normalnih pregledih), kako je pa pri nosečnicah pa še ne vem. Bom kmalu videla, hihi.

Uživajte!


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 9:58:51   
žarnica
jah,meni je super,nimam kaj reč čez njega. K njemu sem se prestavila v 13.tednu nosečnosti. VSak mesec mi je delal UZ,vse razložil,... ZDaj sem pa vsak teden tam na CTG-ju.
HJa,če ne zmoreš delat,mu kr predlagaj,če ti da predlog za bolniško. MIslim,da ne bo problem.

Izjeme-glede slabih izkušenj pri zdravnikih,so pa tako povsod.

lp

(odgovor članu Kaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 10:24:21   
Pingvinčica
Kaa jaz imam NS ob 15h. Škoda da si ti naročena zjutraj.

Zelo me veseli da slišim same pohvale. Hvala vam za vsa mnenja. Vam v petek poročam kako je potekal pregled. A mi lahko prosim še katera razloži kje se nahaja ordinacija? Saj sem iz Celjskega konca in Ptuj bolj malo poznam.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 11:13:25   
lana38
Ko prideš v Ptuj čez stari most, se pelješ proti smeri Center. Se pravi takoj ko prideš čez stari most, greš v križišču desno. Najbolje, da se že na mostu prestaviš na skrajni desni pas. Potem pa greš ravno do avtobusne postaje, ki je na levi strani ceste. Malo pred avtobusno postajo na isti strani je medicinski center, v katerem ima več zdravnikov ordinacijo. Najbolje bo, da se pelješ še malo naprej in parkiraš pri železniški postaji, ki je na desni strani malo naprej od avtobusne. Tu pri tem medicinskem centru namreč ni prostora za parkirat. Potem se pa od železniške peš vrneš do sem. To je max 5 minut hoje.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 11:16:25   
Pingvinčica
Lana38 najlepša ti hvala. Kako dolgo pa ponavadi traja pregled za NS?

Lp, Tina

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 11:20:02   
Kaa
Pingvinčica, če ti bo kaj pomagalo še to (čeprav je lana38 ful dobro opisala pot)- zgradba medicinskega centra je v sklopu trgovine Spar! Ne moreš zgrešit.

LP

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 11:20:17   
lana38
Sam pregled okrog 30 minut. Potem pa še snema CD in se še kaj pogovorita, kaj te zanima. V eni uri boš vse opravila.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 12:55:44   
Pingvinčica
To je pa kr dolg pregled user posted image user posted image user posted image user posted image . Vem da ko sva bila na NS v Domžalah je pregled trajal manj kot pol urce. (vse skupaj) 

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nuhalna na Ptuju
29.8.2007 14:03:41   
žarnica
no,jaz vedno parkiram pri Šparu, pol grem pa not nekaj kupit,da dobim žeton in ni treba plačat parkirnine.user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Koriščenje LD po porodniški
endrina

Kako ste izkoristile pripadajoči letni dopust po končani porodniški odsotnosti?

izkoristila sem ga takoj po porodniški,da sem ostala dlje z otrokom (53%)

hotela sem izkoristiti celega pa mi delodajalec ni dovolil (7%)

izkoristila sem en del,ostalega sem si prihranila za drugič (20%)

sploh nisem mogla izkoristiti dopusta (21%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!