|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nov podvig
4.3.2005 10:20:18   
Maxica
:bravo::bravo::bravo:Včeraj popoldne namreč s sinkom leživa na postelji, on me pa potem prime za bok, se postavi na noge in spusti roke. In tako je sam stal par sekund. Je bil tako navdušen, da je to kar ponavljal in ponavljal. Sem tudi jaz čisto navdušena, saj še nima niti 7 mesecev.:bravo::bravo::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nov podvig
4.3.2005 10:27:31   
Jančika_
Ti mater:ups:. Naš bi pa samo ležal, pa ima danes 7 mesecev. Še obrnit se mu ne ljubi, kaj šele, da bi vstal. OK, sedi kar vredu. Vsaj nekaj:).

Bravo Max:bravo::bravo::bravo:!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nov podvig
4.3.2005 10:31:04   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nov podvig
4.3.2005 10:35:13   
Magi*
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nov podvig
4.3.2005 10:46:52   
Mojca P.
Cestitamo Max:bravo:.
Tudi mi cakamo kdaj bo to pogruntal, ceprav je trenutno cisto zadovoljen, da zna po vseh stirih bezat, ko ga lovis in raziskat celo stanovanje (najlepse pa je seveda tam, kamor mama ne dovoli).
:rozica:



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nov podvig
4.3.2005 10:49:36   
Pupica
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Bravo Max...naša bi tut kar stala:zmeden::zmeden::zmeden:Ležala sploh ne, sedi pa že nekaj časa sama...Le obračat s eji ne da, še vedno jo jaz ponoči obračam na 3 ure:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nov podvig
4.3.2005 11:09:48   
jagoda
Bravo Max!:bravo::bravo: Adam je tud star 7 mesecev, pa se mu sploh ne da stat. Ga postavim na noge, on pa po parih sekundah na rit:zmeden::zmeden: Ja-gravitacija dela svoje. Ima 11,5 kg. Da bi se sam vstal? Ni šans!:zmeden: Je pa res, da se zelo rad plazi po tleh - puza ko kak vojak - po celi dnevni sobi;) Obrača se brez problema, pa tud sedi - le hodit ne:zmeden2:

Kako so si tile naši škrati različni, ane?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nov podvig
4.3.2005 11:24:46   
Mateja17
Mi smo pa stari 9,5 mesecev. Se nam je pa danes oz. v zadnjih dveh dneh naredil tudi en strašanski premik.:bravo::bravo: Do sedaj je bila ful zadovoljna, če je lahko sedela in se igrala. Drugih potreb ni imela. V tem tednu pa igrače niso več zanimive, kar neki jamra zraven. :zmeden:Če jo pa postaviš na noge, se drži za kakšno omaro ali sedežno kakšne 2-3 minute. Se pa zaenkrat še ne kotali in ne plazi. Delamo sicer vaje za kotaljenje in moram reči, da jo to šele sedaj zabava..... Če jo pa držimo pod pazduhami pa veselo koraka. Mislim pa da tudi do plazenja ni več daleč....

Očitno je potreben premik v glavi, potem pa vse gre.... Ko bo čas za to bo očitno naredila vse, če jo bomo pa mi silili pa ne.....

lp,
Mateja:sloncek:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nov podvig
6.3.2005 20:49:21   
Anja167
Uau! :bravo::bravo::bravo: Mi se pa zadnji teden primemo za ograjico na posteljici in vstanemo. In skačemo in bi to počeli cel dan. :bravo:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nov podvig
6.3.2005 20:54:35   
ZARA
Cestitam...matr ste hitri povsod...Zara (10 mes) se sele kaksen teden postavlja na noge...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nov podvig
6.3.2005 20:58:20   
Jančika_
Zara, sej sva že ugotovili, da sta najina otroka osnovni model (no, moj ma airbage v ličkih pa dva zoba, ampak za to sem doplačala):)-:)-:)-. Kolkor dnarja, tolko muzke:)-.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nov podvig
6.3.2005 21:05:50   
ZARA
:)-:)-:)-:)- Jancika...airbagi rulajo!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrtec
Ela123

Ali vasi otroci obiskujejo vrtec?

Da (68%)

Ne (32%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!