|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniške hlače
8.8.2007 9:43:09   
Nasy
Včeraj je kolegica vprašala pri šivilji, koliko računa za šivanje nosečniških hlač. Gospa je rekla 30 EUR. Baje jih naredi na >patent<, no, take, da v bistvu širiš in rastejo s tabo, če sem prav zastopla. No, zašije kar želiš. Ker, če se mi bo zgodilo isto, kot kolegici..je šla v trgovino po hlače, pa ne nosečniške, navadne. Kupila, kr fino plačala,  oprala..ene so se skrčile tako, da niso za nosit, druge je pa nesla k šivilji popravljat..in po izračunu bi na tak način prišla velik cenej skozi, če bi šla kr direkt k šivilji.
Koliko so kaj po trgovinah takele hlače? Glede na to, da nisem glih med suhicami, si mislim, da bi dala hlače kar delat, ker bom itak verjetno živce zgubila iskat po trgovinah. Zdaj moram samo še kakšno blago v akciji najt.
Torej,hlače k šivilji- ja ali neuser posted image boste ve kupile hlače? Glede na to, da kavbojke že kar težko zapnem, se bom morala kmalu odločit..

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 9:43:55   
Anonimen
ja itak pejt delat hlače k šivilji

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 9:47:23   
Anonimen
najbolje, da obiščeš/pokličeš več šivilj in jih vprašaš za ceno... za šivanje, krojenje oz. za končni izdelek. vprašaj tudi, koliko pride, če kupiš blago pri šivilji...
drugače pa ti svetujem, da si daš zašit hlače kar k šivilji, ker se meni 30 eur ne zdi veliko, blago te bo prišlo pa kašnih 10 eur?, mogoče malo več...
drugače pa, če boš pri šivilji ti kar "kompliciraj" in naj naredi zelo dobro, da ti bodo zelo dobro stale hlače... včasih zanjo šivilje naredit kaj zelo na hitro, površno... plačaš, zato moraš bit kar zahtevnauser posted image ... (jaz sklepam po sebiuser posted image )

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 10:45:51   
ajtak
Ja, kaj js vem... Niti za ene nosecniske hlace nisem dala 40 Eurov!
Mam ene kavbojke iz H&M za 36Eur, Ene crne hlace iz H&M za 29Eur in ene 3/4 kavbojke, ki sem jih naredila iz tistig ki so bile v Hoferju (mislim da cca 26Eur- pa saj ne vem vec).

Skratka men se to nebi izslo...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 10:48:23   
Anonimen
Za nosečniške kavbojke sem dala 53€, za ene poletne hlače 32 €, za druge pa 40€... Ne vem, če se ti splača nosit k šivilji...

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 10:48:42   
Nasy
ajtak, kakšno konfekcijsko št. pa nosiš?

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 10:55:09   
katka37
Jaz sem dobila nosečniške kavbojke v Benetonu, so bile znižane prejšnji teden za 50% -kupila za 30 E, za trenirko, ki je res udobna, pa 40 E po redni ceni.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 10:57:25   
ElaM
Nasy, pojdi gledat še v Clarka, če jim je še kaj ostalo. Imajo letos zelo veliko hlač na široko elastiko, ki se laho zaviha nazaj, ali pa jo imaš čez bušija.
Sama sem v petek ene kupila in dala 10E, pa so super.
Izogibati se je potebno trgovin ala Kepica, LaVie, pa user posted image  garderoba ni tako zelo draga.

_____________________________

:)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 10:58:37   
Dejča
Jaz sem si v 1. nosečnosti dala veliko šivati (sploh hlače), ker je tašča šivilja in še eno dobro šiviljo imam. V 2. sem porabila nekaj hlač iz prve nosečnosti, nekaj pa sem jih kupila nanovo. Letos je namreč tako hvaležna moda, da sploh ni treba kupovati nosečniških stvari, saj je veliko hlač s patentom (visokim pasom), ki mi prav lepo pašejo, pa sem že na koncu nosečnosti in to z veliiiiiiiiiikim trebuhom. Sem pa kupila eno številko večje, kot jih običajno nosim, ker sem upoštevala, da se bodo še skrčile user posted image .

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:00:08   
Dejča
Ja, se strinjam z EloM, tudi sama sem jih našla v Clarku. Majičke so pa tako povsod že raztegljive in letos celo presenetljivo dolge, tako da nosečniških še pogledam ne.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:08:40   
Nasy
ma jaz bi rada imela ene une, z naramnicami, k zgledajo ko pajac- moja želja od nekdaj, če bom kdaj user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:16:40   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

ma jaz bi rada imela ene une, z naramnicami, k zgledajo ko pajac- moja želja od nekdaj, če bom kdaj user posted image


Take mislim, da imaš v katalogih, Neckermann, Quelle. Cene pa tudi niso pretirane.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:37:32   
tintin
Nasy, če nisi predaleč:
http://musher.naspletu.com/

Jaz sem dala narest dvoje hlače in plačala 60 evrov (blago imajo tam, kakršno češ, tudi jeans z elastanom.......), delajo tudi te z naramnicami oz. kar pač hočeš.
Meni so te hlače fajn, ker sem tudi malo izvenserijska (previsoka).


Lp!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:48:41   
Nasy
Tintin, daleč ni, samo sem na bolniški in si ne upam reskirat..drugače pa zelo zanimiva stran

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:51:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

ma jaz bi rada imela ene une, z naramnicami, k zgledajo ko pajac- moja želja od nekdaj, če bom kdaj user posted image


V H&M jih imaš iz jeansa (ful so luštkane) - 53€. Jaz jih imam in so super. JE pa fora, da so notri obrobljene z rjavim pikčastim blagom in da zraven dobiš enako nosečniško bluzouser posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:55:32   
Nasy
 Raho a če kupiš te hlače, dobiš bluzo zravenuser posted image pa majo številke al samo do 40

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 11:56:28   
Anonimen
No, bluze ravno ne dobiš zraven.

Imajo pa od S do XL.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 12:03:11   
Nasy
Ma kaj bom z xl, to mi je že zdej glih pravuser posted image za 14 dni pa ne bom kupovala hlač

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 12:15:50   
Barbara111
Jaz sm si nekaj staviri naročila pri nekrmanu ,ker imajo po številkah.To je bilo pred 3 leti pa sem bila zadovoljna.Če si vzameš več svari lahko plačaš na obroke.Na položnice.
Lp.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 19:59:54   
ella79
Nasy, če nisi predaleč:
http://musher.naspletu.com/

Tole bo pa meni prav prišlo, k so mi vse hlače prekratke, nosečniške še posebej. Hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Nosečniške hlače
8.8.2007 21:03:16   
karatina
Jaz imam s hlačami (dolžino) itak probleme že brez user posted image  in si jih dam šivat. Za prvič sem naročila ene hlače in tri poletne bluzice s trakcem. Že na probi sem bila ful vesela, ker mi je res lepo zašila (kot vedno), hlače pa naredila, da si jih lahko nekaj časa sama prilagajam, nato pa jih prinesem k njej in mi jih še enkrat razširi. Mi bodo služile celo nosečnost. Vse skupaj (blago in šivanje) me je stalo 115,00 EUR.

Če imaš dobro šiviljo, se res bolj splača dat šivat, pa še zašito imaš po svoji želji in s kakšnim dodatnim strokovnim mnenjem. 

Sem že nesla naslednjo rundo user posted image .

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečniške hlače
8.8.2007 21:50:43   
mala pikica
V nosečniških trgovinah in na nosečniških oddelkih so povečini čez 50€. Za Clarka in podobne trgovine pa se strinjam, res imajo veliko hlač na širok pas, ki ga je možno tudi zapognit.

Glede številk pa ne bi smel biti problem, saj imajo povsod tudi večje številke.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečniške hlače
9.8.2007 10:23:50   
hope77
Pri Neckermannu imajo kar ugodne cene
http://www.neckermann.si/tree.aspx?nodeid=7120

tudi Quellle ima nekaj izbire:
http://www.quelle.si/ecommerce/submenu.asp?sparte=1263

samo ne vem, kako se naj nakupa sploh lotim? Kaj si vzamete isto številko hlač, kot ste jo imele prej ali kako?

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečniške hlače
9.8.2007 10:45:19   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

ajtak, kakšno konfekcijsko št. pa nosiš?


jah mam konf 44, to je v H&M nosecniska L, mam pa njihove kavbojke 48, tko da full odvisno user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečniške hlače
9.8.2007 10:49:30   
ElaM
Sama sem naročala pri Quelle, naročila sem številko manjše, kot jih imam sicer. Imajo velike številke.

_____________________________

:)

(odgovor članu hope77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime za hčero
mag3

*

Naja (21%)

Neli (20%)

Lina (22%)

Hana (37%)


Število vseh glasov: 463

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!