|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nočno zbujanje pri 6.m.
11.11.2007 23:21:23   
zelva
Hojla!
Moj user posted image  je star 6m! Do sedaj vse lepo in prav, lepo je jedel, prespal celo noč, čez dan spal 3x po uro do dve, skratka odlično! Z začetkom tedna se je pa začel zbujat ponoči z močnim jokom, moram ga vzet iz posteljce, malo popestvat in zaspi nazaj seveda z dudo! Ko pridem k njemu je vsakič v položaju "piramide" se pravi da se s prstki odriva in sta ritka in trebuh v luftu (spi samo na trebuščku)! Čez dan zaspi 3x po pol urice in se zbuja z jokom, začel je pa tudi manj jest, vse to z začetkom tega tedna! Ni nobenih sprememb da bi uplivale na to, npr. isto mleko, nič nove GH, isti cucelj vse je kot prej a tako hude spremembe! Če se je kateri dogajalo isto prosim za nasvet kaj ste ukrenile!? Aja pa to drugače je vesel, lepo kaka, lepo se igrava, napreduje... le konec nočnega spanja in zavračanje flaške! 

LP   
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
12.11.2007 8:00:12   
blue sky
Pri nas je bilo isto, ko so mu izraščali zobki.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
12.11.2007 8:29:00   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Pri nas je bilo isto, ko so mu izraščali zobki.


Tudi pri nas je bilo tako.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
12.11.2007 17:25:42   
neisha80
pri nas je isto,stara pa bo kmalu 7 mes.mislim,da je čist normalno..zobki ..

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
13.11.2007 15:23:15   
simona76
Tudi moja bo čez dober teden stara 6 m in se dogaja isto. Ponoči se zbuja včasih na 2 uri, včasih joka, potolaži jo le ziza... Noče niti dude... Mislim da so zobki, imamo pa že en teden dva!

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
13.11.2007 16:25:39   
Mojca
Naš je star 5 mesecev in dela enako kot od Simone76 že kak teden. Do sedaj nismo imeli problemov s spanjem. Po mojem pa niso zobki. Nič ne kaže, da bi kak rastel. Pa še oba z možem sva jih dobila pozno. Še vedno upam, da bom našla rešitev, ker hodim okrog kot mesečnica. Moj prvi načrt je, da se bolj potrudim uspavati ga ponoči brez dojke. Haha.. že vidim navdušenje. user posted image

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
14.11.2007 10:41:55   
lilka
Naša je tudi že ko so se nehali krčki spala celo noč, pri 6M pa se je začela zbujat in potem je prišel zobek......

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
14.11.2007 18:14:44   
zelva
Zobka še nikjer, zbujanje pa vseeno! Včeri sem mu okoli 2h naredila flašo in je vse pojedu, očitno je bil lačen, in pol spet ob 6h in spet ob 10h! Nevem od kje ponovna potreba po nočnem hranjenju ker že tri mesece poje flašo ob 21h in naslednjo šele ob 7h! Pomislila sem da bi mu uvedla še en obrok GH (sedaj ima samo enega) mogoče pa mleko ne zadošča več! Bomo videli kaj bo!

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
14.11.2007 19:20:36   
Teja N
Dve varianti sta: ali zobek (ni nujno, da takoj pokuka na plano, noj mali je bil en teden prej siten ali še več), ali pa poskok v rasti. To je prav značilno, takrat otroček nenkrat potrebuje večjo količino hrane. Laho poskusiš dat zvečet malo gostejši obrok, pa boš videla. Če je star 6 mesecev, lahko že proba kaj.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nočno zbujanje pri 6.m.
14.11.2007 20:30:40   
K_a_t_i
Naš se je zbujal na 1,5 ure - ker ga je zeblo (imeli smo 21C, ampak očitno stene in tla niso bila pregreta, ker nismo nikoli kurili v njegovi sobici). Sedaj imamo vklopljen radiator + kupili smo mu debelo spalko. Tega je sicer šele 3 noči, ampak te 3 smo spali (enkrat vmes se podojimo kar je glede na prejšnje izredne razmere odlično!).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dobri možje
Admin

Kateri "dobri mož" obišče vašo družino in obdari vaše otroke?

Božiček (20%)

Miklavž (28%)

Dedek Mraz (7%)

dva od naštetih (30%)

vsi trije (13%)

noben (3%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!