|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 12:24:24   
karmy85
Najina 2 mesečnica noče več spati v svoji posteljici,ko jo zvečer podojim in jo uspavam in ko zaspi,jo dam v posteljico se včasih takoj zbudi,včasih pa zaspi v svoji posteljci za kake 15,20 min.Ali je napaka,da sem jo čez dan pustila spati v ležalniku in na kavču v dnevni sobi? Npr. pri meni v postelji lepo zaspi in v ležalniku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 12:39:03   
anju
mamo ji je lepo čutituser posted image

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 12:47:47   
dutika
Jaz sem mojouser posted image čez dan puščala, da je spala v najini postelji ali v ležalniku..Ponoči pa obvezno v svojo posteljico....JAz ti svetujem, da vztrajaš...Moji svakinji je bilo lažje tamlega podojiti in pustitid a spi pri njiju...Posledica je ta da se sedaj že 5.5 nista z brtaom naspala..Mali še kar spi pri njima

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 12:54:53   
Lunc_a
imej ga pri sebi. pri tebi se čuti varen,ljubljen...
moja sta oba spala pri naju v postelji in nismo imeli nobenih težav kasneje ko sta šla v svojo posteljo

(odgovor članu dutika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 13:17:58   
ThinkPink
Welcome to the club.

Svetujem ti, da ne narediš usodne napake-kot sem jo jaz. Tudi meni je nekje pri 2m začela jokati v svoji posteljici, ko sem pa jo dala med naju pa je zaspala v sekundi. In ker je bilo bolj komot, jo dati k sebi, sem jo seveda dala in tako je še sedaj(6m).

Posledica je, da ful slabo spim, hrbtenico mam že čisto adijo. Ker mala spi čisto bo meni in jo zbudi že, če se samo obrnem. Saj je lepo čutiti malega mufeka ob sebi. Vseeno pa je za vse bolje, da se lepo naspijo. Jaz bom v bodoče skušala ponovno vztrajati, da bo spala v svoji posteljici. Ne vem sicer kdaj, saj samo odlašam.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 13:43:02   
sandra85
čez dan je prav, da jo daš spat v dnevno. js od začetka tako delam-samo ponoči spi v posteljici
probaj jo dat v posteljico, ko je še vsaj malo budna, ker je možno da se ustraši, ko opazi da je sama, ker se nazadnje spomne, da je še bila v tvojem naročju

najin pa je 3 mesece spal z nama pol pa kr začel spat v posteljici (ni več jokal, ko sem ga v posteljico položila)user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 15:04:31   
Bubacka
Naša pupika, kdaj je zaspala čez dan v ležalniku, sem njo nesla na našo posteljo! In je lepo pančkala naprej! Ponoči se zbujala od začetka, ko sva se dojila normalno na vsake 3 ure, in zjutraj ob 5-6.00 po previjanju sem njo vzela h nam v posteljo, pa lepo panckale do 9.00. Potem pri 6 mes. je prišlo obdobje zobkov! In pol ona ratala nemogoča. Do 3.00 spala v svoji posljici, pa med tem se zbedila 2-3 krat, pol sem njo vzela k sebi, in od takrat, vedno ob isti uri vsako noč, vztraja da jo vzamem h sebi! Ne spi med mano in atikom, ampak spi z moje strani, sem kupila lepo, eno varovalo za posteljo, tako da ne more padat! I spimo vsi3 zelo lepo, in skoraj celo noč.
Ko sem prebrala ta članek, priberi še ti ga, če še ni si   http://med.over.net/forum5/read.php?94,4476929 
pa sem ostala še bol mirna, in ti povem moj mir uplival tudi na njo, in je veliko boljše spimo!!! Tamala me je tudi prej brcala, pa sem študirala zakaj tko nemirno spi... user posted image user posted image user posted image  in še zdaj skoraj pri njenih 15 mes. sem pogruntala, pa sem njej kupla spalno vrečo, in njej ful zdej paše! No ok, želim ti vso srečo, pogumno in z mirom naprej! Velik preiskušenj še vaju čaka! Če kaj rabiš pa piši na ZS, ti dam bilo kak srčen nasvet, tudi za v naprej!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 16:23:51   
bsasab
Nasa je tudi vsacih spala zraven naju (okrog enega mesca), potem pa sva si rekla, da tako ne bo slo, ker se bo "navadila", in sva jo pocasi zacela dajat v svojo posteljco... Sedaj pri 2,5 mesecih pa brez problema zaspi v svoji posteljiuser posted image user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 18:24:19   
bodoča
Meni od začetka ni hotel spat v posteljici, ker mu je bila prevelika in mu je bilo najbrž neprijetno, pol pa je kak mesec spal v zimski košari od vozička in ta košara je bila v posteljici. Potem pa je začel spati v posteljici. K sebi sem ga vzela oz. ga vzamem redko, ker se nihče ne naspi vredu, pa tudi navadid ga nočem na spanje v najini postelji.
Opažam pa zadnje čase, da ga moti najina prisotnost (spimo v isti sobi), kar premetava in zbuja se, potem pa ga odnesem v dnevno sobo spat, pa spi ko bubica celo noč.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče več spati v svoji posteljici!
19.2.2008 18:39:20   
Naja30
Midva sva jo pa kar navajala, da spi v svoji posteljici. Od začetka je včasih spala pri nama sploh po dojenju, ko sem itak jaz že pred njo zaspala user posted image  Pa nismo mogli dolgo tako. Tako da sem se potrudila in ostala budna ob dojenju in jo potem dala v njeno posteljico. Na srečo se je navadila. Najine ljubezni in bližine je imela pa tudi čez dan dovolj.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?