|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče se dojit :(((( RAZLAGA!
12.12.2005 23:52:31   
pety78
Pozdravljene!

Najprej iskrena hvala vsem, ki ste prisluhnile moji težavi, mi stale ob strani, svetovale in me hkrati potolažile. user posted image
Sem pa danes poklicala svetovalko za dojenje pri LLL. Govorila sem s prijazno Matejo, ki me je na podlagi moje razlage najprej vprašala, če imam slučajno menstruacijo? Glede na to, da sem zanikala, jo je zanimalo, če se slučajno kaj pripravlja na to. Vendar jaz nisem imela takih občutkov.
No, dopoldan pogovor po telefonu, proti večeru pa šok na WC-ju. Rahlo rdeče, sedaj pa že bolj. Kar pomeni, da me je obiskala teta s Krvavca. No, upam, da to ne pomeni konec dojenja.user posted image
Najbolj zanimivo je pa to, da je moj mali danes veselo vlekel. Dopoldan sem mu dala dodatek, zvečer po kopanju in dojenju sem mu ga tudi ponudila, vendar je flaška ostala polna. Spi pa že od 21.ure..user posted image

Imam pa še eno prošnjo.user posted image  Ker me malo skrbi, če moj user posted image  z dojenjem dobiva dovolj hrane, bi prosila, če ima mogoče katera tehtnico doma in bi jo proti plačilu bila pripravljena posoditi za kakšne 2-3 dni. Tako bom vedela, pri čem sem in hkrati potolažena. Pregled imamo šele 5. januarja, čeprav bomo 3 mesece dopolnili že 26. decembra, vendar so prazniki...user posted image

Lepo prosim, če bi katera pogrešala tehtnico doma nekaj dni, kakšen tolar bi ji pa tudi prav prišel.

Saj bi klicala patronažno, vendar je enkrat sama pojamrala, kakšna kriza je, ker imajo samo eno in se na vratih pojavla celo dan prej, kot smo se zmenile, ker pač drugače ni šlo. user posted image

Grem spat.

Lepo in mirno noč!
Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče se dojit :(((( RAZLAGA!
13.12.2005 8:46:54   
minaja
Pozabi na tehtnico, saj jo ne rabiš user posted image . Mleka imaš zagotovo dosti, verjemi in zaupaj vase. Spij vsaj 3 l tekočine na dan, tudi ponoči pij (ko vstaneš, podojiš in greš na WC zvrni še en glažek user posted image ) in ne dodajaj ničesar drugega otroku, pa bo mleka več kot dovolj. Tako je narava poskrbela za to, ponudba, povpraševanje, saj ti je Mateja to najverjetneje povedala. In ne glej na uro, pristavi ga, ko joka, prilagodi se otroku in njegovim potrebam. In seveda pride tudi slab dan, zaradi menstruacije, zaradi česnove omake in druge hrane, ki mu morda tisti dan ne diši, pa včasih njega kaj daje, pa polna luna...ampak to ni pomembno. Potem pride spet boljši dan, ko bi naši sončki jedli cel dan. Samo veliko pij, opusti flaško (takoj, sicer bo vse manj vlekel pri tebi), bodi prepričana vase, da vidva to najbolje znata in uživaj materinstvo.

S tehtnico pa se začnejo samo skrbi, jaz ga nisem nikoli tehtata, ker me sploh ni zanimalo, kaj vaga kaže, jaz sem vedela, da imam mleka dovolj, da mu ponudim vedno ko želi in to je to, so pa otroci tudi različni, eni bolj ješči, drugi manj, kakor komu paše. Ne daj se zmesti tehtnici, če je le otrok videti zdrav, zadovoljen, napreduje...drugo je, če je ves siten, zgleda bolano ali kaj drugega...

Pa srečno  user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?