|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 13:36:39   
Itkica
Pozdravljene!

Moja hčerka ima pet mesecev in pol in kakšne tri tedne ji dodajam gosto hrano. Dopoldne ji pripravim jabolčno-korenčkovo kašico, za kosilo pa kašico iz krompirja in cvetače. Problem pa je, ker doslej ni pila nič razen AM, sedaj ob gosti hrani pa bi morala že kaj popit zraven. Ponujam ji vodo ali čaj, poskusila sem že po žlički, s stekleničko, tudi z Aventovo magično skodelico. Punca pa noče pit. Zato malo "posleparim" in ji zadnjo tretjino kašice zredčim z vodo, tako da zraven dobi še malo tekočine. Zanima me, če je katera imela te probleme in kako je svojega dojenčka navadila piti vodo ali čaj.

Že vnaprej hvala za vsak nasvet in izkušnjo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 13:45:22   
ledenaa
Pa ji daj mleko big deal

(odgovor članu Itkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 14:16:59   
PC Baby
Naš ni hotu pit do 10. meseca pa smo ga pustili. Če normalno in dovolj pogosto lula - ni nič narobe če ne pije. Pusti jo.

Je pa že enkrat bil izpostavljen ta problem na enem forumu, sicer za malo starejše dojenčke, ki niso hoteli iz nobene flaške, kljunčka, kozarčka itd pit. Naš je bil med njimi in mogoče bo komu v pomoč če povem, da ko sem mu začela dajat pit iz plastenkice Jana junior pije brez problemov in to po cca. 3dcl na dan.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 15:23:51   
Nončika
PC Baby, naša zdaj že skoraj 5l je tudi začela malce bolj piti, ko sem ji dala po tej flaški in sicer z okusom jagoda-quava. zdaj pa jo moram skoraj opozarjat naj neha pit, saj bo mela samo tekočino v trebušku.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 19:19:52   
PC Baby
Ja, hecno user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 22:20:51   
frutka_
Če bi bila žejna bi pila. Verjemi. Sicer pa dehidriranost dojenčka prepoznaš po vdrti mečavi na glavici. Daj ji piti na kozarček, saj ni nujno da pije po flaši.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 22:40:45   
čili
moj pije, če mu dajem  med GH.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
20.2.2010 23:06:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čili)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče piti - prosim za ideje
20.2.2010 23:33:04   
eee35
Imam enak problem..najin sicer vzame tekočino (po žlički, iz flaške, magičnega lončka etc.) v usta, ampak pol vse nazaj ven leti, včasih se mi zdi, da še več, ko je noter prišlo...Nimam nobene pametne ideje razen te, da mu ponujam vedno pijačo. Mogoče se bo enkrat navadil, pa začel piti.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče piti - prosim za ideje
21.2.2010 22:01:02   
frutolina
moj na začetku tudi ni želel piti...pa se mu stisnila malo jabolka in dodala vodo in je pil. probaj, mogoče mu/ji bo všeč.

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noče piti - prosim za ideje
22.2.2010 9:27:37   
salcka
ti ji samo ponujaj.
bo že začela piti...

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?