|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 15:29:35   
Bejba
Pa nam je. Že tri noči smo prespali celo noč, brez vstajanja, čaja ali dude :bravo::bravo::bravo:.
Torej kot nekatere že veste, se je naš sonček (ki sicer ponoči ne je več od 4. meseca naprej) ponoči zbujal tudi vsako uro zaradi čaja ali dude. Počasi nam je bilo zadosti in smo se šli malo "vzoje".
Poslušali in upoštevali smo nasvete vseh, ki ste dali to čez in uspelo nam je.
Prve dve noči je bilo kar hudo. Jok na začetku vsako uro, ki se je stopnjeval. Iz jamranja do jokanja in na koncu do histerije. Vendar sva ugotovila, da je bolje da ne hodiva k njemu, saj je šele takrat zagnal histerijo, ko je začutil, da je nekdo ob njem. Bilo je hudo, a se je splačalo. Tretjo noč je bilo že bolje, četrto noč pa smo celo prespali brez bujenja :bravo:. Uspela nam je vsaj zame misija nemogoče, saj sem bila prepričana, da našega sončka je pa ponoči nemogoče odvaditi bujenja.
Do sedaj je trikrat lepo prespal noč, le danes ponoči se je dvakrat zbudil in malo pojamral, pa sem ga samo malo po ritki potrepljala, pa je zaspal nazaj. Upam, da to torej pomeni končno več spanja oz. bolje rečeno spanja v enem kosu.
Se pa verjetno zaradi tega, ker se ponoči bolj spočije, zjutraj hitreje zbudi in tudi čez dan manj spi, vendar nam je bistvo, da je noč mirna.
Bravo za našega sončka :love:.

LP; B
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 15:50:39   
Jančika_
Bravo!!!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 16:00:41   
CatJa
:bravo::sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 16:05:32   
frutka_
Super!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 16:09:39   
Mojca P.
Super:bravo:, no pri nas pa je imela isti efekt lastna sobica in od takrat spimo.:rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 17:12:35   
ninca
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 17:25:34   
bini
čestitam - iskreno!!:bravo:
mi smo tud mislili da smo zmagali, pa je potem po 2. prespani noči tako histerijo zagnala da nisem mogla več kot 5 minut poslušat- ja, jaz in moja nevztrajnost sva krivi za neuspeh, mož pa me tud ne more glih privezat, čeprav ne bi blo slabo... bomo videli kaj bo dans.... menda bo enkrat do pubertete že boljš :zmeden2:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 17:26:16   
atinav
Ja bravo:bravo: mami in ati in čimveč takih lepih noči...Anžetu pa lepe sanje:angel:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 17:29:52   
Seven*
Mi se vedno vstajamo 3x na noc (vsaj), pa smo stari 11 mesecev.. :((:((:((

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 17:41:53   
corfu
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 17:45:40   
Mina1
Bejba:bravo:, mi smo pri prvem vstajali do 8x na noč in to intenzivno 2 leti:(.

Upam, da bo pri drugem:duda: sedaj bolj mirno. Težko pa karkoli rečem vnaprej, ker je :duda: star dobre dva meseca.

pa-pa Mina1:)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
9.5.2005 19:28:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 19:47:05   
urši*
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 20:22:28   
tia&silvija
:sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 20:49:15   
Anja167
Seven, niste edini... Pa saj ni za :((:((:((, sam da so zdravi in zadovoljni, ne?

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 21:15:33   
BONI*
Čestitam:bravo::bravo::bravo:Le tako naprej!

Kdaj bo pa nam kaj takega uspelo? Luka se po novem zbuja tudi 3x za jest:( Nisem pa še probala z čajem, ker se bojim, da me bo potem še prej iz postelje vrgel. Duda pa preverjeno ne pali:(

Lp, Boni

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 21:25:49   
HuAnita
Dobra si. Jaz sem spokušala, pa se mi je srce razlezlo kot topljen sir, tako da je ne morem pustiti jokati. Sploh zdaj, ko dobiva zobke. Saj bo enkrat mimo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 21:29:26   
Anonimen
:zmeden::zmeden::zmeden:
Moj še zmeraj ponoči ziza in se prebuja:zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 21:48:26   
Bejba
HuAnita, tudi meni se je srček topil, a kaj ko je bilo to prebujanje včasih tudi na pol ure :(.
In to nam je uspelo šele v drugem poskusu, pri prvem smo popustili, pa še vročino je dobil (6. bolezen) in nismo mogli naprej vstrajat.
Bilo je hudo, a sedaj smo veseli da je mimo. Je pa verjetno veliko lažje, ker naš sonček spi v svoji sobici. Lažje prenašaš, če si za eno steno ;).

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
9.5.2005 21:49:26   
bskrle
Čestitke!
Mi se trenutno tudi gremo vzgojo. POnoči jo ima čez mož. Zgleda pa takole.
Ta mala začne tuliti, mož jo vzame k sebi, tuli še bolj, pove ji,da je lahko pri njem, če se umiri. No, po 5 ali 6 ponovitvi je zakapirala in se umirila in zaspala. Upam, da ponoči ne bomo več dojili, saj ima že 1 leto.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
10.5.2005 9:01:36   
Mateja17
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

LP,
Mateja:sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
10.5.2005 9:24:32   
Bejba
Joj, upam da se nisem prehitro hvalila. Danes ponoči se je naš sonček namreč spet nekaj zbujal, malo pojokcal in zaspal nazaj. Upam, da je bodo naslednje noči spet polne spanca :muca:.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Nisem verjela, da nam bo uspelo
10.5.2005 15:44:09   
cukrmali
joj, se dobro, da si na tem forumu in ne na MON, tam bi te tricetrt mam tko nakurila, kaksno grozna si, da ga pustis jokat. jaz pa ti tudi cestitam, pa upaj, da bo spanje cimdlje trajalo. Pri tej starosti se se ne mores dosti zanasat na to, da se je res vzpostavil nek red, en teden je tko, drug teden pa spet cisto kaj novega, tako kot tudi pri vse drugih stvareh v razvoju. Sicer pa nas tudi ze 10 dni spi, ni bilo treba nobenega joka, samo preselili smo ga v svpojo sobo, pa je blo. - zaenkrat!!!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Izbira bolnišnice
Janjikaaaa

V kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?

Ljubljana (28%)

Maribor (12%)

Slovenj Gradec (9%)

Drugod po Sloveniji (47%)

Avstrija (2%)

Druge države (2%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!