|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni bil cepljen
25.3.2009 11:07:46   
_sanja_*
Zdravo!

Torej, stvar je takšna:
Danes sva imela posvetovalnico pri 3m. Moj sonček je že velik fant, meri 64 cm, tehta 6620 g, obseg glavice 44 cm. Vse ok, le da ga pediatrinja ni hotela cepiti, ker še ne pase kravicuser posted image
A se je kateri to naredilo?

Kriva sem sama, dobro vem. Namreč, ko je bil star mesec dni, je že za par sekund pogumno dvignil glavico in jaz sem bila prepričana, da jo bo pri treh mesecih brez problema sam držal in ga nisem kaj veliko polagala na trebušček. No, pa se je to obrestovalo tako, da glavice ne drži pokonci še vedno dlje kot par sekund.
In pediatrinja je danes rekla, da ga zaradi tega še ne bo cepila. Da ima še "preveč težko glavo".

No, saj najbrž s tem ni nič narobe, bo pač cepljen čez 6 tednov. Sem pa to prvič slišala. Ima katera podobno izkušnjo?

Za rotavirus pa je bil cepljen (no, spil cepivouser posted image ).

Sedaj ga veliko polagam na trebušček in mu kravice uspevajo vedno bolj. Vseeno pa sem kar nekako šokirana.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 11:12:35   
Andromeda
user posted image

Prvič slišim kaj takega, si pa po svoje razlagam, da ga zato ni cepila, ker ga prej damo kravce past user posted image Nič hudega, bo pa naslednjič cepljen, naš je bil tudi 1. cepljen pri 4 mesecih, ker je bil prej na operaciji kilepa še nedonošenček je.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 11:21:57   
mika
To tudi jaz prvič slišim. Koliko vem se ne cepi le takrat, če otrok ni zdrav.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 11:53:58   
_sanja_*
Upam, da je zdrav. Najbrž bi mi povedala, če bi bilo kaj narobeuser posted image
Tako pa mi je samo pokazala prijem, kako ga dvigovat in nosit.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 12:05:52   
_sanja_*
Sem jo še poklicala ravnokar. In je rekla, da ni nič narobe, da je veliko otrok, ki je ne da cepiti pri 3m,  da "vse hruške in jabolke ne dozorijo istočasno"user posted image , da kar naj lepo uporabljamo telovadbo, pa bo vse vredu.

Tak da najbrž ni nič hudega. Mal bolj sem pomirjena.

Me je blo pa kar precej strah.

Hvala za pomoč!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 13:11:48   
mika
Glede zdravja sem mislila na virozo, vnetje ipd.....

Oprosti, ker sem tako nejasno napisala in te samo prestrašilauser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 25.3.2009 13:13:13 >

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 13:15:47   
Detece
Ma to ni nič če ne pase kravic. Naš je tudi star že skoraj 4 mesece pa jih pase tako tako. Je bil sicer rojen 1 mesec prej pa vseeno. Mi ga tudi nismo veliko dajali na trebušček, ker se je vedno jokcal. Tako kot smo si različni odrasli tako so si otroci. Pa še bolje je tako da bo cepljen kasneje, bo verjetno lažje prenesel cepivo. Tudi naš še ni bil cepljen. Najprej ni bil dovolj tećek (Žni imel še 5kg), zdaj pa ima virozo. Pa sem zato samo bolj vesela.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 13:48:28   
lenca1
Naša je bila prvič cepljena pri 5m, tako da naj te to ne skrbi, ker pač tvoj otrok ne bo cepljen točno pri 3m - ni nč narobe, če je otrok cepljen malo kasneje. Naša ni bila cepljena, ker vsakič, ko smo prišli, da bi jo P cepila je mala dobila flekce po koži, ampak ne od alergije, temveč od vsega slačenja, tehtanja in oblačenja nazaj - itak, da je bila vsa rdeča od tistega slačenja bodijev gor in doluser posted image . Drugače je pa zdrava punca, brez kakšnih alergij, samo naša P je res zelo zelo previdna preden otroka cepi!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 17:08:24   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mika

To tudi jaz prvič slišim. Koliko vem se ne cepi le takrat, če otrok ni zdrav.


enako

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 17:16:11   
Andromeda
Glede pasenja kravic - moj (rojen 7 tednov prezgodaj) jih do zdaj, ko je star 5 mesecev sploh ni maral pasti, se je jezil zraven, no, na lepem je pa dobil veselje do pasenja, še najbolj je pa vesel, ko se obrne nazaj na hrbet, takrat se prav "vražičkasto" zasmeji.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ni bil cepljen
25.3.2009 18:25:51   
Najaa
Prvič slišim, da zarad težke glavice ne bi bil cepljen, pa dobro. Nima veze, tudi kasneje je lahko. Še boljše.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?