|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nespečnost
31.1.2006 9:53:41   
Neli1
Zanima me ali se morda še katera srečuje s podobno situacijo.
Imam 1 mesec dni starega fantka, ki bedi skoraj cel dan. Vsako jutro se zbudi okoli 5 ure,
ga nahranim in potem ne zaspi več nazaj.
Podnevi spimo največ 3-4 ure, pa še to ne skupaj, ampak po npr. 10, 20, maksimalno po 30 min.

Zdaj ko je malo bolj sprejemljivo vreme, smo tudi dosti vzunaj, pa tudi to ne pripomore k spanju.
Z možem vidiva, da je utrujen, da se mu spi, ampak ga preveč vse zanima, da bi "uspel" zaspat.

Čez dan hoče biti samo na rokah. Trudiva se, da ga po joku umiriva in potem ponovno položiva v posteljo
ali ležalnik, pa se ponovno prične jokat.user posted image

Čez dan je tudi nenormalno lačen. Jesti želi na vsako uro. Razmišljala sem že, da moje mleko ni dovolj hranjivo
in poskusila z Aptimilom, pa ni bilo nobene spremembe.

Kakšen dober nasvet bi mi prav prišel, saj ko je mož v službi ne morem sama niti na WC, kaj šele, da bi
si v miru naredila zajtrk ali kaj skuhala.... res se mi ne zdi normalno, da ima tako majceno bitje toliko energije,
da lahko toliko bedi.user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nespečnost
31.1.2006 10:10:37   
Evina
Tudi sama sem zacela opazati pri svoji hčerki podobno. Zaspala je komaj za par minut pa se je zopet zbudila. Zvecer je bila že tako utrujena, da je bila prav sitna. Zato sem se odločila, da jo nosim spat v njeno posteljico in naredim temo. Počasi sva uvedli dnevni ritem in sedaj spi 2-3 ure dopoldne in prav toliko popovdne. Vmes pa se malo v vozicku. Tako je tisti čas, ko je zbujena dobre volje, pa še sama lahko kaj postorim vmes in se spocijem. Ponoci pa spi enako kot prej, ko je bila cel dan v dnevni sobi.

Kar se pa firbčnosti tiče: Tudi moja mala je zelo radovedna. Zato ji dam kar roko čez oči, pa sploh ne protestira in kmalu zaspi. Hrup pa je sploh ne moti.

Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu Neli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nespečnost
31.1.2006 10:12:59   
Galja
Pri nas imamo podobno situacijo, le da je naš dojenček lačen čez dan na vsaki dve uri. Mi ga tudi kar dosti nosimo, sploh  ko ima krče in neutrudno joka. Ko se pomiri in malo zaspi, ga dam v posteljico in če začne spet jokat, ga kar tam masiram po trebuščku ali pa po ritki-pomaga, da zaspi nazaj in včasih mu uspe spat tudi do dve ure. Ponoči pa nimamo problemov; spi po štiri ali pet ur.

(odgovor članu Neli1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
31.1.2006 10:34:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Galja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
31.1.2006 11:12:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nespečnost
31.1.2006 21:40:39   
tincci
Tudi pri nas je bilo prva dva meseca tako, potem je postalo malo bolje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?