|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprijazna patronažna
11.1.2012 16:55:33   
kundid
NEVEM ČE SE JE ŽE KOMU ZGODILA AMPAK KAJ NAJ.
MOJ JE BIJOLOŠKI OČE PUNČKE STARE 2 TEDNA. KER SE JE MAMICA ODLOČLA DA OTROKA PO PORODU NE ŽELI SMO SE SKUPAJ DOGOVOEILI DA MIDVA PREVZAMEMA SKRB ZA NAŠO LEPOTIČKO. IN RES PUNČKA SE JE RODILA MIDVA SMA BLA OBA ZRAVEN PRI PORODU IN PUNČKO TAKOJ TUDI PESTOVALA. PAPIRJE SMO UREDILI ŽE PREJ TAKO DA SMA PO NAJINO PUNČKO PRIŠLA TRETJI DAN IN JO ODNESLA DOMOV. IME SMA JI DALA ANAMARI. VSE POTEKA OK TUDI JAZ SEM SE NAVEZALA NA NJO IN SEM JO TUDI POSVOJILA. AMPAK GLEJ GA ZLOMKA KO PRIDE NA OBISK PATRONAŽNA SESTRA. POZVONI NA VRATA IN ME ŽE NA VRATIH NAPADE ZAKAJ SEM ŠE V PIDŽAMI OB 8 ZJUTRAJ. KER Z MOJIM DELAMA DOMA MI JE PAČ VSEENO PA ČE SEM VČASIH CELI DAN V PIDŽAMI ČE MI TAKO ODGOVARJA. KO JE ZAČELA PREGLEDOVAT NAŠO ANAMARI PA NOVI ŠOK. ZAKAJ IMAMA V SOBICI TAKO TOPLO MENI SE JE ZDELO PA HLADNO. KO JO JE PREGLEDLA PA NOVI ŠOK ONA BI RADA VIDLA KAKO SE DOJIMA. PA SEM JI POVEDLA DA NE DOJIM IN DA JE TO MOJA POSVOJENKA. NAMESTO DA BI SE OPRAVIČLA SE JE SAMO OBLEKLA IN BREZ POZDRAVA ODŠLA. KER HVALA BOGU POZNAM NAŠO VAŠKO PATRONAŽNO SEM JO POTEM ZAHTEVALA NJO IN DANES JE PRIŠLA IN SMO SE LAHKO V MIRU POGOVORILI BREZ NAPADANJA IN NI MELA NOBENIH PRIPOMB. TUDI SKOPALA JO JE TAKO DA JE SUPER. SEDAJ PA ŽE TUDI KOMAJ ČAKAMO DA SE NAM JUNIJA PRIDRUŽI NOV ČLAN ALI ČLANICA SAJ SMO V VESELEM PRIČAKOVANJU. user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 11.1.2012 18:35:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neprijazna patronažna
12.1.2012 9:01:34   
ursah
Če se je res obnašala tako, kot pišeš in ni zadaj še kaj drugega (druga plat zgodbe), je to od nje popolnoma neprofesionalno in celo vredno pritožbe njeni nadrejeni. Pravilno, da si zahtevala drugo, in kot praviš, s to drugo ni težav. Glede prve se pa ne obremenjuj, ker ni vredno/a tega, glavno da je s punčko vse OK in da se vi dobro počutite. Pa čestitke za še enega dojenčka, ki pride user posted image !

(odgovor članu kundid)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neprijazna patronažna
12.1.2012 10:13:42   
Hope2
Nekak ne verjamem tej zgodbiuser posted image , ampak to je samo moje mnenje. Sigurno je še druga plat

Vsak človek drugače reagira na določene besede. Dvomim, da je nekdo vstopil not in te nadrl, zakaj si v pidžami. Verjamem, da je to prišlo iz ust, ampak dvomim, kot napad. Smo pa ljudje različni in bo nekdo dojel kot napad en pa bo isto stvar vzel za šalo. In če si že takoj dobila občutek da te nekdo napada, bo vsaka naslednja stvar samo poslabšala še zadevo. Topla sobica je lahko za novorenjčka še kako nevarna (smrt v zibki- visoke T), ampak večina mamic (sem bil atudi med njimi) imamo skoz občutek, da je mogoče za njega premrzlo, pa potem še predavaja, kak je treba 1 sloj več obleči.... mama izgubi občutek kaj je hladno in kaj toplo. To dokazuje vsak teden eno in isto vprašanje na forumih (ga preveč oblečem, premalo....).
Podoj pa hoče videti vsaka patronažna, saj zato tudi pride, zakaj bi bil to napad. Ok pač ni vedela. A da je pa pol kar odvihrala venuser posted image zakaj pauser posted image , dvomim. Če pa je res tako, kot pišeš pa kaj naj rečem, ne vem kaj si sploh hotela... potem vsaj povej po imenu, da se lahko izogne kaka mamica takih izpadov... prijavi patronažno, ker tole ni profesionalno delo...

Na forumih velike začetnice pomeni kričanje, pač pravila foruma pravijo da se piše z malimi črkami- vzami kot dobronamerni nasvet in ne napaduser posted image



(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neprijazna patronažna
12.1.2012 17:29:28   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Nekak ne verjamem tej zgodbiuser posted image , ampak to je samo moje mnenje. Sigurno je še druga plat


tudi sama ne verjamem.  


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 12.1.2012 17:30:01 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neprijazna patronažna
12.1.2012 21:17:18   
PC Baby
kr neki

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




punčka?
akvalina

Katero ime se vam zdi najlepše?

Lea (27%)

Ela (42%)

Pia (31%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!