|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neotesano
2.8.2009 0:05:05   
norge
Grrrr!! Zdajle sem tako besna, da moram to napisat. Okoli 11h sem prisla iz sluzbe (pripeljal me je oče) in sva gledala, kako si so si eni nemci parkirali avtodom na glavno parkirišče v manjšem mestu, kjer živim (v centru). Parkirali so se pod luč in sva se z očetom še pogovarjala, kako so se lepo dali pod luč verjetno zaradi občutka varnosti.
Malo se ohlajam se tukaj na balkonu in poslušam precej krikov, petja, vpitja mladine na ulici... Pa si mislim, madonca, da jim ni prijetno v tuji državi v tem avtodomu, bi jim šla kar rečt, da gredo k nam na dvorišče (v lasti imamo namreč manjši hotel, ki ima varovano in ograjeno parkirišče).... Potem pa enkrat tipkam mal po računalniku tle na balkonu in zaslišim BUM BUM Bum... in je ena skupina huliganov (ne morem jim rečt drugač nabijala po tem avtodomu potem pa tuleče pobegnili stran...user posted image user posted image user posted image
Tko neverjetno bedno se v tem trenutko počutim.... Zakaj so nekateri ljudje tako BEDNI??? Men to sploh ni jasno, sram me je v dno duše, da sem slovenka, da živim v tem kraju... Resnično me je ta trenutek v dušo sram... Pa pogledam čez ene 10 minut, pa avtodoma več ni bilo....
Nevem, sem mogla kar napisat, ker bi se kar zjokala, tako zelo, zelo sem žalostna...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neotesano
2.8.2009 0:09:23   
rija
ja, taki smo....slavni slovenci...potem pa jamramo, da jih fašemo v "tujini"....

res škoda, da jih nisi povabila na vaše dvorišče.

mene bi bilo tudi namesto njih sramuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neotesano
2.8.2009 0:14:14   
norge
Ma ja, saj sem mislila, da morda pretiravam,ampak po tem dogodku mi je pa res žaluser posted image ...  Saj bogsigavedi, če bi mi sploh odprli, če bi trkala tam okrog, pa še moje stanovanje je kakšen kilometer od našega hotela in nevem kaj bi si mislili, če bi jih nekam pošiljala v ograjeno parkirišče, mogoče da so v kakšnem Bronx-u.
Bedno mi je totalno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neotesano
2.8.2009 6:55:03   
tamiflu
Žalostno, toda resnično.
Ta pijana mladina si je nekje mogla  preveč enrgije sprostiti in žal glih po njihovem avtodomu.

< Sporočilo je popravil tamiflu -- 2.8.2009 6:56:38 >

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neotesano
2.8.2009 7:37:51   
Splišni
Oh, še dobro so jo odnesli. Kje drugje bi lahko končali omamljeni in pokradeni.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neotesano
2.8.2009 8:32:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Oh, še dobro so jo odnesli. Kje drugje bi lahko končali omamljeni in pokradeni.


ah dej no splišni, a to je zdej opravičilo kaouser posted image še dobr da nis napisala, da so lohk srečni, da je blo sam touser posted image
se prav tud eno žensko če pretepejo - še dobr in srečna je lohk, da je sam to, kje drugje bi bla še posiljna...al pa otrok....user posted image

evo, to je resnično življenje, pa se sam zamahne z roko in reče eh, sej se sam to, še dobr da ni tistuser posted image zarad enga vica ste se pa sposobne na trepalnce metatuser posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neotesano
2.8.2009 8:38:46   
ZARA
Ni čudno, da nas nihče ne mara. Meni se zdi, da smo Slovenci tudi zelo zelo težavni gostje. In neke glupe zahteve imamo. Primer. Gost v avtokampu zahteva senco, kljub temu, da bodo ostali smo eno noč. Senco?!

< Sporočilo je popravil ZARA -- 2.8.2009 8:42:22 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neotesano
2.8.2009 9:55:41   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ni čudno, da nas nihče ne mara. Meni se zdi, da smo Slovenci tudi zelo zelo težavni gostje.


Na lestvici (ne)priljubljenosti smo na 2. mestu. Takoj za angleži.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neotesano
2.8.2009 11:49:34   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



Na lestvici (ne)priljubljenosti smo na 2. mestu. Takoj za angleži.



Predvidevam, da na Hrvaškemuser posted image


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neotesano
2.8.2009 11:58:29   
botrca
Sramota, sramota, sramota...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Smo pa hitri ko je treba druge kritizirat in iskat napake ki so se komu v tujini zgodile...user posted image ...res smo včasih bog pomagaj. 

< Sporočilo je popravil botrca -- 2.8.2009 12:00:01 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neotesano
2.8.2009 12:10:51   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



Na lestvici (ne)priljubljenosti smo na 2. mestu. Takoj za angleži.



Predvidevam, da na Hrvaškemuser posted image



Na Hrvaškem smo drugi, takoj za Italijaniuser posted image

Na zgornjo zgodbo pa NO COMMENT...Sramota


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 2.8.2009 12:11:32 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neotesano
2.8.2009 12:22:42   
maychi
No in potem na forumu beremo kaj (naj bi) počeli na Hrvaškem.
Res žalostno. predvidevam, da se "incidenti" v tujini zgodijo ravno takšnim osebkom (in prav je, da se jim)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neotesano
2.8.2009 22:22:22   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: maychi

No in potem na forumu beremo kaj (naj bi) počeli na Hrvaškem.
Res žalostno. predvidevam, da se "incidenti" v tujini zgodijo ravno takšnim osebkom (in prav je, da se jim)



Ne bo držalo... je moj svak pokasiral z žebljem pred nekaj dnevi dva ustaška znaka na Hrvaškem čez cela obojna vrata, pa je človek, ki sam tega nobenemu ne bi storil.

V vsakem primeru obsojam takšna dejanja, ampak pokasira jih pa lahko vsakdo izmed nas. Pa ni važno kje si in kdo si... lahko od Slovenca, Hrvata ali pa tudi od najbližjega soseda. Žal.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Neotesano
2.8.2009 22:26:00   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA


Ne bo držalo... je moj svak pokasiral z žebljem pred nekaj dnevi dva ustaška znaka na Hrvaškem čez cela obojna vrata, pa je človek, ki sam tega nobenemu ne bi storil.

V vsakem primeru obsojam takšna dejanja, ampak pokasira jih pa lahko vsakdo izmed nas. Pa ni važno kje si in kdo si... lahko od Slovenca, Hrvata ali pa tudi od najbližjega soseda. Žal.


Končno en pameten odgovor!

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Neotesano
3.8.2009 7:40:35   
Anonimen
Ma vsepovsod so izgredi še hujši,če gledamo po tv.Ok to ni opravičilo pa vseeno vsepovsod je tako in se najde nekdo podoben takim tule ali še hujši.Žal.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Neotesano
3.8.2009 22:21:33   
picola1
Se strinjam s Florino. Povsod je tako, ne samo v Sloveniji. Žal. Pa to ni kao neko opravičevanje za ta dogodek. Sploh ne. Totalno bedno od teh mulcev... user posted image
Sam po moje bo čedalje huje, ker prihajajo generacije u iber razvajenih otrok, ki jim je že pri petih letih dovoljeno vse brez posldeic...Zakaj bi bilo potem pri 15ih drugače (mogoče v razmilsek vsem mamam, ki se jim razvajanje še vedno ne zdi nič takoooooo groznega-s tem ne mislim, da je razvajanje edini razlog za takšno obnašanje naših mladostnikov)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Neotesano
3.8.2009 22:25:28   
Anonimen
Ma smola no...
Za huligane pa nimam besed, povsod so, zdolgocasena mladina, ki nima kje pokazati svoje potencialne moci razen na cesti. ma ne vem.

(odgovor članu norge)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?