|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nemirna med dojenjem
20.12.2007 11:39:49   
bsasab
Zivijo,...

Mene pa zanima, ce so vasi malcki, (nasa je sedaj 15 dni) bili tudi nemirni med dojenjemuser posted image Ko se greva dojit ji prvih dvajset minut cist pase, vlece kot nora, potem pa kr naenkrat postane zelo nemirna, zacne nenormalno brcat, krilit z rokami in vmes tudi zajoce, potem spet zagrabi, vlece kako minuto, in potem se ta postopek nemira ponovi, in to lahko traja uro ali pa celo dve..., pa sem probavala z vmesnim podiranjem kupcka, pa nic, pa z rahlo prekinitvijo dojenja, pa ne pomaga, ....

A  imate kaksno idejo kaj bi naj to bilo..., ali ji moje mleko ne pase, a ima morda krce med samim dojenjem, a je to sploh moznouser posted image user posted image

Hvala za mnjenja oz lastne izkusnje...


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nemirna med dojenjem
20.12.2007 12:01:56   
darčif
po moje med dojenjem preveč zraka "potegne vase" in ima potem krče. probaj naj res podere kupček, roke ji daj preko tvoje rame in jo nekaj časa tako pusti.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
20.12.2007 12:15:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bsasab)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nemirna med dojenjem
20.12.2007 13:13:00   
bsasab
Mleka je dovolj, sicer dojim z nastavki (vdrte bradavice), in ko sesa ostane v nastavku ful mleka, tak da mleka je dovolj..., bomo pa bolj vstrajni pri podiranju kupckov, je pa res da to zacela delati zadnje tri dni, prej nismo meli problemov...

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nemirna med dojenjem
20.12.2007 13:49:04   
petrika
Tudi jaz mislim, da jo moraš takrat dvigniti in podreti kupček. Potem lahko nadaljujeta. Vsaj pri nas je tako.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nemirna med dojenjem
20.12.2007 14:13:28   
Klaudia
Pri nas to ponavadi pomeni krče. Tako da podremo kupček ,pa nadaljujemo. V redkih primerih je pa treba dojko zamenjat, ker je prva prazna in se ji ne da matrat (zakaj bi se če pri drugi kar samo teče user posted image )

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu petrika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nemirna med dojenjem
20.12.2007 15:32:58   
TinaUros
Al pa je že sita? Ne vem, probi podret kupčka in lahk da ti bo pol tud kr zaspala. Pr nas je že tako.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nemirna med dojenjem
20.12.2007 18:37:03   
Pikapoka1
Zdravo,
pri meni je enako in pomeni dvoje, ali kupčka ali pa ga zaliva preveč mleka naenkrat pride v grlo: včasih pomaga tudi bolj dvignjen položaj glavice med pitjem...
poskusi...
srečno...
ps: to z mlekom nima veze, tvoje mleko je ok, nikar ne dvomi!

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nemirna med dojenjem
20.12.2007 20:43:03   
Pinkyca
20 minut se mi zdi čist predolgo
otrok se v prvih 10 minutah naje
no vsaj jaz sem tako prakticirala
in zdaj se je tako navadil
ko sesa se ne carta ampak je
možno da je nemir tudi posledica kupčka

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za punčko
pikolinaa

Ali vam je všeč ime Minka?

DA (26%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!