|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 10:37:18   
tana13
Končno sem nehala dojit in potrebujem nove modrčeke. A mogeče katera ve kje bi jih lahko dobila? Mogoče kakšnega športnega?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 11:02:29   
zaspancek1
Mislim, da bo najboljša izbira na netu:
www.bravissimo.com
www.brastop.com
www.bravissimo.com
www.bras-galore.com
www.simplyyours.com
pa še kaj bi se našlo...
Če res potrebuješ športnega, npr kaj od tega:
http://www.bravissimo.com/products/lingerie/sports-bras/#/1?show=16&sort=1&exclusive=false&new=false&sale=false&cup=h
Kolikšen pa imaš obseg? Tako, za info, naša št. 75 je angleška 34, 80 je 36 itd....

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 18.1.2013 11:03:41 >

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 14:04:12   
zaspancek1
Še mogoče tole:
www.figleaves.com
www.lovebras.com
www.brasandhoney.com
www.belle-lingerie.co.uk
www.upliftedlingerie.co.uk

Na tej zadnji strani imajo tudi za velik obseg - do obsega 48 oz. našega 110.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 14:16:24   
glicinija
Poskusi s tem http://www.da-da.si/node/20, za moje pojme najboljši modrček za dojenje...

Lp

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 14:59:03   
tana13
Vem da jih je po netu ful, ampak bi modrček rada sprobala, da ne kupim spet mačka v žaklju. Obseg imam pa 85.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 15:04:35   
tana13
glicinija imam omenjeni modrček, ampak meni ne nudi nobene opore. Imam pretežke prsi zanj.
Hvala obema.

LP

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 15:41:33   
Paštetka
H in I ? Pa kaj si ti nor...pred tem je še 8 črk... Oprosti Tana....nič slabega ne mislim....
Kak te zgleda to veliko, ker si ne morem predstavljati?
Kak daleč pa gredo te črke?
Kako jih pa obvladate?Mislim, hrbet in to?

Saj ni treba odgovoriti, če ne želite, ali je kaj občutljivega, samo .....pa res nič slabega ne mislim s tem.
Jao, čudna sem, ha? user posted image

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 17:27:23   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: tana13

Vem da jih je po netu ful, ampak bi modrček rada sprobala, da ne kupim spet mačka v žaklju. Obseg imam pa 85.


Jah, potem pa žal ne verjamem, da boš kaj našla. Vsaj ne kaj približno dobrega. Pa saj če ti ni ok, modrc vrneš oz. zamenjaš, denar vračajo brez problema, edino poštnina je pač tvoj strošek. Sama kupujem modrce samo še prek spleta že kar nekaj let in imam s temi spletnimi trgovinami same dobre izkušnje, z modrci pa itak. Noben, ki ga dobiš pri nas, se ne more primerjat s temi, ki so res narejeni za večje košarice. Skratka - svetujem, da vseeno poskusiš, npr. na strani brastop, tvoja številka pa bi bila (če je to res prava, kar boš pa itak videla) 38h.
Pa ne obupaj takoj, ker večina potem ugotovi, da ima največkrat manjši obseg in večjo košarico, pa potem v drugo zadanejo pravo velikost :-)
Tule npr. najdeš modrce za res ugodno ceno:
http://brastop.com/SearchPage.aspx?type=1&size=38H&brand=&colour=§ionid=&text=

Aja, paštetka - velikosti košaric pa so od f naprej ff,g,gg,h,hh,j,jj,k,kk in največja trenutno l (velikost i ne obstaja, pa pravzaprav ne vem zakaj neuser posted image ). Kakšna je to velikost l - najbrž ogroooomna in uboga tista, ki jo ima.

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 18.1.2013 17:31:17 >

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 17:33:22   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

H in I ? Pa kaj si ti nor...pred tem je še 8 črk... Oprosti Tana....nič slabega ne mislim....
Kak te zgleda to veliko, ker si ne morem predstavljati?
Kak daleč pa gredo te črke?
Kako jih pa obvladate?Mislim, hrbet in to?

Saj ni treba odgovoriti, če ne želite, ali je kaj občutljivega, samo .....pa res nič slabega ne mislim s tem.
Jao, čudna sem, ha? user posted image

No, si ti napisala. HB nisem jaz rabla user posted image  H in I? Madonca joškasta! user posted image  
Jaz tudi nič slabega ne mislim, mogoče sem prej fauš... za kak E ali F vmes user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 18:04:49   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: tana13

Končno sem nehala dojit in potrebujem nove modrčeke. A mogeče katera ve kje bi jih lahko dobila? Mogoče kakšnega športnega?

lp


Uh, reva, boga. To pa je kar nekaj za okrog nositi.

Glede na to, da ne želiš tvegati in hočeš pomerjanje, bi si jih morda dala izdelati po meri?






< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 19.1.2013 11:55:09 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 18:05:16   
poli*
Pa če bi meni katera podarila (lahko tudi za majhne sowde) eno črko velikosti? Samo eno, pliiiiisss user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nedrček, košarica H ali I
18.1.2013 19:31:28   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Pa če bi meni katera podarila (lahko tudi za majhne sowde) eno črko velikosti? Samo eno, pliiiiisss user posted image


Jaz bi ti takoj šenkala ene dve ali pa tri košarice (imam ff) in najbrž bi to storila vsaka od bolj "obdarjenih" brez pomisleka!user posted image Eh ja, je kar težka ta (pa res dobesedno)user posted image

Drugače pa jaz nimam ravno dobrih izkušenj z izdelavo po meri. Sempred leti dala delat kopalke, pa to, žal, niso bile kopalke za večje prsi (modrc je bil kar nekaj - se mi zdi, da so samo malo več blaga dodali, kar pa itak ni ok). Pa cena ni bila ravno nizka.user posted image Skratka - tana13, poskusi naročiti kak modrc s katere od zgornjih strani, npr. kaj malo cenejšega, pa boš videla, da se res splača. Mislim, da so še vse, ki so poskusile, bile zadovoljne in jim res ni bilo žal.
poglej, kaj najdeš pod številko 38H tu.

Kaj pa tale Panache:
http://www.figleaves.com/uk/product/PA-6721/Panache-Tango-Luxe-Balconette-Bra/?size=38H&colour=Lilac/Purples

Mogoče boš celo ugotovila, da pravzaprav nimaš številke 38h (mogoče imaš manjši obseg in večjo košarico). Ker večina na podlagi izmer določi napačen (prevelik) obseg. Tudi na strani alise je tisti kalkulator napačen in pokaže, da imaš preveliko št podprsnega obsega. Jaz imam npr obseg tam nekje 83, pa je moja številka 75, 80 mi je prevelika. ..V glavnem - poskusi naročiti prek spleta (Angležinje so med najbolj obdarjenimi na svetu in tam res znajo delat modrce za velike košarice) in ne bo ti žal.user posted image
Ok, zdaj bom pa nehala s teženjem, obljubim, vsaj za danes...user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nedrček, košarica H ali I
19.1.2013 15:54:56   
tana13
Živjo, dolgo traja da odgovorim.
Paštetka, zgleda ogromno, težko in hrbet me zelo boli. Vsaka pridobljena kila se mi je je pol obesilo na joške

Sedaj nosim modrčke Anita maternity številka i 85.

Poli in ostale, z veseljem bi vsaki šenkala nekaj in bi imele vse prav (imam kar nekaj za pošenkat ;-)).

Zaspanček hvala za linke, jih boh prečekirala.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nedrček, košarica H ali I
25.1.2013 13:43:41   
hedviga
Ojej ojej, men je pa po dojejnju še tista B šla u maloro... Pa mamo zdej eno revšno A...user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nedrček, košarica H ali I
25.1.2013 21:25:14   
Anonimen
Helow ... šeena joškata ... meni so se v 1. nosečnosti povečale iz 80F na 80H, zdaj v 2. pa iz 80H na 80J ... groza res ... vedno bolj sem prepričana, da bo prišel dan ko grem pod nož in da mi odstranijo tam enih 5 košaric z vsake strani user posted image ... no in takrat bo razprodaja in tiste s čebulnimi joški, vabljene user posted image

Tana, tako kot ti je že ena prej rekla, boš pri nas težko našla kaj uporabnega ... Triumph ima par modelov, ki so recimo ok ... če si kjet iz okolice Kranja, je trgovina Neža v Qulandiji približno nekaj opremljena z velikimi številkami, pa v BTCju v hali A je ena trgovina nasproti lekarne (če jo še niso zaprli) ... samo težko je dobit kaj vsaj približno mladostnišega, ker je vse kar je večje od E koošarice čist za stare mame, ki te pokrije skor od popka do vratu user posted image ... tako da jaz jih že nekaj časa naročam iz tujine ... največ tule: http://www.undercoverexperience.co.uk/ in nekaj tudi na www.brastiop.com . Naredim pa jaz tako da naročim vedno par modelov pa isti model različne številke in potem pošljem nazaj kar ni ok ... nikjer ne kopmicirajo glede tega. Pač reskiraš tsto poštnino nazaj, samo je vseeno ceneje kot pa pri nas kupovat, ker take "eksotike" izpod 60€ ne dobiš.

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nedrček, košarica H ali I
26.1.2013 8:40:15   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Ojej ojej, men je pa po dojejnju še tista B šla u maloro... Pa mamo zdej eno revšno A...user posted image user posted image

Res je žalostno user posted image . Ampak pri 50 kilah res ne morem pričakovati, da bi imela košarico D... narava ni to tko naredila user posted image , res ne bi blo simetrično user posted image . Vsega pač ne moremo imeti.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nedrček, košarica H ali I
28.1.2013 11:34:47   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: poli*


IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Ojej ojej, men je pa po dojejnju še tista B šla u maloro... Pa mamo zdej eno revšno A...user posted image user posted image

Res je žalostno user posted image . Ampak pri 50 kilah res ne morem pričakovati, da bi imela košarico D... narava ni to tko naredila user posted image , res ne bi blo simetrično user posted image . Vsega pač ne moremo imeti.

Ja res user posted image  Ampak pri meni je problem ker nimam 50 kil user posted image user posted image  , tko da bi bila ena dobra B ali slaba C precej boljša za simetrijo user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nedrček, košarica H ali I
28.1.2013 16:59:01   
kokosh
Trgovino Felina v BTC hali A so zaprli poleti, so pa prej imeli kar nekaj časa ugodne popuste. So pa Felina fajn modrci, samo meni noben ni lepo pasal gor (so bolj za cevaste prsi, ne pa za lubenice :D).

Če ti kaj pomaga - Triumph ima model Elegant Sensation do G (Nama, Maximarket, Modiana, ...), velike košarice ima še Anita Comfort (trgovine Rebel, če imaš zelo srečo, da imajo na zalogi).

Verjetno pa že poznaš "trik", da je košarica pri 85G enaka kot pri 90F (odvisno od modela, če lepo paše gor) ;)

Jaz sem bila presrečna, ko se je doječi 85H povrnil nazaj na "mali" stari E/F user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nedrček, košarica H ali I
28.1.2013 17:07:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

Verjetno pa že poznaš "trik", da je košarica pri 85G enaka kot pri 90F (odvisno od modela, če lepo paše gor) ;)


Jz se pa tega ne grem ..., ker pri tako velikih kosaricah je problem, ker je to ful teza , sploh ce hoces da joske stojijo tam ko morajo in ne pri popku in ce vzames vecji obseg, imas koj hrbtni del ful visoko, joske pa pri popku. Zaradi te velike teze jaz se nisem nasla modrca, ki se mi nebi v parih mesecih v obsegu tako raztegnil, da ni vec za nosit user posted image

(odgovor članu kokosh)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nedrček, košarica H ali I
28.1.2013 17:23:33   
kokosh
Otika - seveda, samo včasih je kak model pri 85X zapet na prvi vrsti kaveljčkov (čist na konc), kar je res skoraj enako kot 90(X+1) na tretji vrsti kaveljčkov (čist na začetku).

Žal je sranje imeti modrc večji od torbice user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nedrček, košarica H ali I
28.1.2013 17:50:36   
Anonimen
Jaz imam podprsni obseg 85, pa modrce vedno 80 kupujem in imam najprej ciso na prvih kaveljckih zapeto, cez ene 2 meseca pa ze na zadnjih, ker se tako raztegnejo user posted image

(odgovor članu kokosh)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nedrček, košarica H ali I
28.1.2013 18:12:29   
kokosh
Mene Triumphovi modrci še po 2 letih fino držijo čez hrbet, vedno pa pri nakupu merim na srednji kaveljček. Je pa res, da se je Anitin modrc za dojenje precej bolj raztegnil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nedrček, košarica H ali I
28.1.2013 18:27:01   
Anonimen
Meni so se do sedaj raztegnili se vsi .... od Triumpha, Anite, modrckov iz Feline, in teh narocenih iz Anglije .... je pa res, da me pri teh iz Anglije za 20-30€ manj srce boli, ko ga stran zabrisem, kot pa pri Triumphu za 70€.

(odgovor članu kokosh)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nedrček, košarica H ali I
29.1.2013 15:26:09   
zaspancek1
Tudi jaz se strinjam z Otiko, da ta trik z različnimi velikostmi obsega ni ravno ok. Da je obseg res premajhen, ni težko ugotoviti, da pa je prevelik, se pa večina žensk ne zaveda, zavajajo pa tudi te tabele, po katerih imaš takoj avtomatsko večjo številko, kot pa je prava zate. Tako imam jaz podprsni obseg nekje 83 cm, pa bi po vseh možnih tabelah morala imeti velikost 80, če ne celo 85, pa imam v veliki večini 75 oz. angl. 34. Imam sicer nekaj modrcev tudi v velikosti 80 oz. 36, pa ugotavljam, da so mi v bistvu preveliki. Res so se malenkost raztegnili, ampak vseeno ne tako hudo in so bili že od začetka preveliki. In pravilo oz. nasvet naj bi bil, da nov modrc zapenjaš na tistih zunanjih kaveljčkih, kjer je obseg največji, sčasoma, ko se raztegne, pa zapenjaš na notranjih kaveljčkih. Ampak če že nov modrc zapenjaš na notranjih kaveljčkih, kmalu postane prevelik in pravzaprav neuporaben, kar se pri večjih prsih še kako pozna. Sicer pa so pri meni modrci zdržali tudi 4 leta brez da bi se kaj pretirano raztegnili (ok, imam res samo ff košarico, pri večjih je najbrž življenjska doba malenkost krajša) so pa res postali že malo zdelani, ampak če upoštevam dejstvo, da jih perem v stroju na 40 stopinjah in sušim v sušilcu, čeprav bi jih naj prala na roke, je to kar okuser posted image ). Skratka - se splača vseeno pogledat in naročit kaj s teh spletnih trgovin, če nič drugega, je izbira neprimerljivo večja, cene pa so tudi nižje. Kvaliteta pa je vsaj po mojih izkušnjah neprimerljiva s tem, kar zaenkrat dobiš pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nedrček, košarica H ali I
17.2.2013 14:51:44   
tana13
A mi lahko pomagate še glede spodnih delov kopalk. Katera je njihova številka za našo 42?
hvala

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?