|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne pridobiva na teži
21.10.2007 11:42:45   
Barči78
Malo mi je čudno vse skupaj, glede na to, da sploh ne poje tako malo. Ima namreč 4 obroke GH (vsakega poje ca. 2 dl) in zjutraj popije 2 dl mleka.
Pri 7,5 mesecih mu je končno teža poskočila za 800 g v 6. tednih. V ponedeljek bo 14 dni od tehtanja, pa je zgubil 200 g.
Je kar aktiven, pa kaka tudi po 7x na dan (mogoče zobki - ga ful matra), samo vseeno bi se pa pomojem moral rediti, vsaj na količino hrane, ki jo poje.
Je pa skoraj vso zelenjavo, sadje, rižolino,...., meso, niti ni zbirčen, samo ta teža

Pri svojih 8. mesecih tehta 7600 g, porodna teža 3780 g.

Drugače je zelo zadovoljen, niti ne zgleda suh, spreten, močen fantek.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 11:47:54   
Anonimen
Jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala, dokler je mali živahen.
Moj je pri 1,5 letu imel 9kg. Še sedaj pri 3,5 letih ima komaj 15kg. Živ pa tako, kot da ima Duracelove baterije.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 12:05:09   
Barči78
Ma ja, sej se ne sekiram to, da je droben, samo to me pa mori, da pri tej hrani, ki jo poje, zgublja na teži.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 12:34:04   
Anonimen
Verjetno se zdaj bolj giblje, pa porablja hrano za energijo. Tudi moj je bolj droben, ja.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 12:40:57   
dory
Moj je mel pri enem letu mal vec k tvoj zej...s tem,da ni jedu skor nc, pa je bil kljub temu videt zdrav in zivahen...sam kaj ko sem se jst presekirala in bla  lacna se namest njega...no danes se le nasmehnem tistemu nepridobivanju na tezi...ker ce je otrok zdrav, ce ima dobro kri, je zivahen, potem je to to..eni rabijo vec, drugi manj...pa je blo pr nas do drugega leta katastrofa....potem se mu je odprlo, zej k je v vrtcu pa sploh...ravno danes sem ga tehtala in ima celih 19kg...skor ne morm verjet....tko da brez panike...otroci ze vejo kdaj jim pase jest...eni pojejo ogromno,eni pa bolj kot pticki,pa so ravno tako ok :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 12:42:55   
Anonimen
Drugače je zelo zadovoljen, niti ne zgleda suh, spreten, močen fantek.


Pol se pa ne sekiraj.

Razen če ne želiš še ti hujšati zraven user posted image  user posted image

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 12:51:25   
Barči78
Sej se niti ne sekiram preveč, sam sej veste, obiski pri pediatru, teža na minimumu,... , če bi malo jedel in se posledično slabo redil, bi mi blo vse jasno. Samo pri tolki hrani, ki jo sedaj poje, pa ZGUBLJA težo, mi pa ni všeč. V glavnem samo na mleku se je več redil.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 12:51:59   
Barči78
Razen če ne želiš še ti hujšati zraven



user posted image user posted image user posted image , ja jaz se pa ne bi sekirala, da zgubim kaj namest njega.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne pridobiva na teži
21.10.2007 13:07:13   
Naja30
Po moje se tudi ne sekiraj. Če je živahen in je. Moji se je okoli 9m začela teža ustavljat, celo zgubila je 200g kot tvoj fantek. Je pač postala bolj živahna, ogromno se plazi in skoraj hodi. Tako da to je verjetno normalno.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?