|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne najdem...
28.9.2006 20:14:11   
lelaval
Zadnjič je ena dala gor link od ene trgovine s ful cartkanimi stvarmi (če se ne motim iz Avstrije, nisem pa ziher), zdaj pa ga ne najdem user posted image . Bi bila "avtorica" tako dobra in ga še enkrat dala gor?  Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis, nekaj bi potrebovala. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne najdem...
28.9.2006 20:36:40   
*goldfish*
a misliš s cotkami od firme Esprit?

če ja http://www.esprit.de/index_1024_uk.htm



< Sporočilo je popravil mana_t -- 28.9.2006 20:43:13 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne najdem...
28.9.2006 20:37:51   
rija
pravljicauser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne najdem...
28.9.2006 21:07:45   
lelaval
Ne Esprit - to vem. Bile so zraven cotk še druge stvari - posteljnina,....  Ne tiste čisto običajne, klasične, pač pa malce "ekstravagantne " stvari. So mi bile ene varovalne obloge za posteljico ful všeč.

< Sporočilo je popravil lelaval -- 28.9.2006 21:13:09 >


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne najdem...
28.9.2006 21:31:24   
NinaŠ
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1109791

< Sporočilo je popravil NinaŠ -- 28.9.2006 21:35:20 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne najdem...
28.9.2006 21:35:32   
GATA
A misliš to http://www.egiggle.com user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne najdem...
28.9.2006 23:13:59   
lelaval
Punce - hvala. To stran sem našla, ne pa izdelka, ki ga iščem. Sem pač bjonda. user posted image  So mi pa stvari ful všeč.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne najdem...
29.9.2006 9:09:05   
soncece24
http://www.foppapedretti.it/B/indexbambino.htm

Tu majo meni noro lepe zadeve!


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne najdem...
29.9.2006 23:35:50   
lelaval
user posted image user posted image  Sončece - ti si carica. user posted image user posted image  Sem ful vesela, da bo mala imela lepo posteljico. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?