|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 1:06:37   
LuLu
Ok, gledala sem tole
http://www.rtvslo.si/napovednik/kapitalizem-ljubezenska-zgodba-ameriski-film/15125

Tak jasno, razumljivo, v kratkem času prikazano kako se svet vrti in da mu že slabo postaja od tega, skoraj vsem gre na bruhanje... tisti izbranci pa imajo tablete proti slabosti in nam jih nočejo dati.
Ima katera kakšno idejo, kako spraviti tisoče, milijone ali vsaj desetine ljudi na ulice in nekaj narediti?
Poslušam na našem dnevniku predloge "vodilnih", ki so v tem filmu jasno prikazani, da niso ok za rajo, npr. banke bomo mi reševali... v 1 uri je lahko jasno, da to ni ok, nam pa na tv-ju DANES na poročilih to predlagajo.
Dostikrat tu na RR napišem, da mi kaj ni jasno... no, to mi tudi ni user posted image
Ajde (dobrodošle zgodovinarke, sociologinje, psihologinje),... dajte en pameten recept iz zgodovine, kako (so) ljudi na ulice poslati in začeti revolucijo.
Smo res tak otopele, invalidne generacije, da se nam ne da upreti? Meni je res škoda vsakega dneva.
Naj katera kaj novega napiše. Jaz še naslova teme ne vem napisati user posted image
(ok, upam, da so mediji RR nehali brati, ker me bodo še zaprli zaradi tega)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 6:30:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
(ok, upam, da so mediji RR nehali brati, ker me bodo še zaprli zaradi tega)user posted image


ne bodo - si neškodljiva, ker nimaš ideje kako folk spravit na ulice user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 7:34:10   
josephine27
Lulu če gledam malo zgodovino se ljudje uprejo, ko dosežejo dno oz. spodnjo mejo. Takrat ko nimaš več kaj zgubit se vsak upre. Tako, da počakaj še malo. Enostavno še nismo tam.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 10:29:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
(ok, upam, da so mediji RR nehali brati, ker me bodo še zaprli zaradi tega)user posted image


ne bodo - si neškodljiva, ker nimaš ideje kako folk spravit na ulice user posted image

Ali pač... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 10:47:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Lulu če gledam malo zgodovino se ljudje uprejo, ko dosežejo dno oz. spodnjo mejo. Takrat ko nimaš več kaj zgubit se vsak upre. Tako, da počakaj še malo. Enostavno še nismo tam.

Torej še ni dno. Za nekatere je...
Skrbi me, da kljub vsemu, kar nam mediji pokažejo in ljudje govorijo.. bi lahko vsaj večina vedela, da denarja je dovolj, vendar ne pri pravih ljudeh... da bodo na naslednjih volitvah spet izvolili te iste ljudi.
Za razliko od američanov, iz filma ven, mi Slovenci ja nimamo "slovenski sanj", da bi jim slepo verjeli in volili tiste, ki nam jih obljubljajo... ali je pri nas isto, da upamo, da bomo enkrat tudi tako bogati, kot peščica? Pa smo zato tiho in čakamo ta dan?
Eh, ok, saj vem, da bluzim... pa itak ta vikend nimam kaj bolj pametnega za delati user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 11:21:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Lulu če gledam malo zgodovino se ljudje uprejo, ko dosežejo dno oz. spodnjo mejo. Takrat ko nimaš več kaj zgubit se vsak upre. Tako, da počakaj še malo. Enostavno še nismo tam.

Torej še ni dno. Za nekatere je...


rabiš kritično maso. te zgleda še ni. je pa tud odvisno od karakterja naroda. recimo francozi - they wouldn`t take this bullshit, let me tell you..
če pa nimaš kaj pametnega za delat - mislim, če bi rada kaj zanimivega, priporočam da si pogledaš tole: user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=lFDwdRXCg3I

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 11:29:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

http://www.youtube.com/watch?v=lFDwdRXCg3I


Hvala, bom sigurno pogledala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 15:09:15   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Lulu če gledam malo zgodovino se ljudje uprejo, ko dosežejo dno oz. spodnjo mejo. Takrat ko nimaš več kaj zgubit se vsak upre. Tako, da počakaj še malo. Enostavno še nismo tam.

Torej še ni dno. Za nekatere je...


rabiš kritično maso. te zgleda še ni. je pa tud odvisno od karakterja naroda. recimo francozi - they wouldn`t take this bullshit, let me tell you..
če pa nimaš kaj pametnega za delat - mislim, če bi rada kaj zanimivega, priporočam da si pogledaš tole: user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=lFDwdRXCg3I



Poleg kritične mase in doseženega dna je bistven, če ne najpomembnejši, element človek s karizmo, ki mu ljudje verjamejo in slepo sledijo, ki ima voditeljske sposobnosti, ki zna doseči to, da ga ljudje ubogajo, da mu verjamejo.....vsaka revolucija je imela enega takega....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
16.9.2012 15:38:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Poleg kritične mase in doseženega dna je bistven, če ne najpomembnejši, element človek s karizmo, ki mu ljudje verjamejo in slepo sledijo, ki ima voditeljske sposobnosti, ki zna doseči to, da ga ljudje ubogajo, da mu verjamejo.....vsaka revolucija je imela enega takega....


Da, to pa je res. Kje pa je ta človek? Ima kdo njegovo telefonsko? Bi ga poklicala, pa prosila, če lahko že začne delati, ker bi rada sodelovala in še zdrava in dovolj mlada doživela spremembe user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 9:36:37   
Tippi
Mi smo že stari, torej pustimo vse skupaj, na mladih svet stoji user posted image
Ok, čisto zares pa, očitno stvar še ni zrela za revolucijo. Bo pa. V to sem prepričana.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 13:54:23   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Poleg kritične mase in doseženega dna je bistven, če ne najpomembnejši, element človek s karizmo, ki mu ljudje verjamejo in slepo sledijo, ki ima voditeljske sposobnosti, ki zna doseči to, da ga ljudje ubogajo, da mu verjamejo.....vsaka revolucija je imela enega takega....


Da, to pa je res. Kje pa je ta človek? Ima kdo njegovo telefonsko? Bi ga poklicala, pa prosila, če lahko že začne delati, ker bi rada sodelovala in še zdrava in dovolj mlada doživela spremembe user posted image


a ni naš Colt en tak kaliber, ki sam čaka kdaj bo čas za akcijo user posted image



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 14:17:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Poleg kritične mase in doseženega dna je bistven, če ne najpomembnejši, element človek s karizmo

IZVIRNO SPOROČILO: alda
a ni naš Colt en tak kaliber, ki sam čaka kdaj bo čas za akcijo user posted image


čakanje ni karizma user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 14:22:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: alda
a ni naš Colt en tak kaliber, ki sam čaka kdaj bo čas za akcijo user posted image



Meni ne deluje tako. Ima pa pripombe ja.. kak marsikaj ne štima in kak smo večina RR-ovk bedne... Ne bi mu sledila v boj user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 14:25:02   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Mi smo že stari, torej pustimo vse skupaj, na mladih svet stoji user posted image

Ma daj... v najlepših letih sem, polna energije user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 14:47:14   
Tutan
Hm, jaz pa še vedno držim pesti, da bomo sledili Islandskemu sistemu user posted image
Sam ne bomo. Mislim naša miselnost nam tega ne dopušča.
Se pa globoko strinjam s tem, da še nismo dovolj na dnu. Gospodarstvo pada, sam mi smo preleni, da bi šli na ulice. Ne zaradi direktorjev, pa zarad šefov, pa zarad groženj, pa mobinga. Enostavno se nam ne da. user posted image

Drugače pa ja. Je pa hudič to, da je baje (menda, no) bil Hitler hudo karizmatičen človek....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 14:48:45   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Mi smo že stari, torej pustimo vse skupaj, na mladih svet stoji user posted image

Ma daj... v najlepših letih sem, polna energije user posted image


Jaz tudi user posted image Komaj se privlečem do ogledala, da se pogledam kako fino zgledam user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 21:34:58   
liliana
Iz nekega drugega foruma, pa se mi zdi, da lepo paše v ta kontekst.....user posted image

"Deset_letja nazaj se je 5 članska družina strpala v fičaka, ki je bil majhen, nevaren, švoh (za večji klanc je blo treba vzet zalet) in počasen, pozimi leden, poleti vroč, voda je tekla noter ... In so šli na morje, nabasni ko sardine. Iz Ljubljane do Kopra so se cijazili nekaj ur v vročini, do Hrvaške še nekaj ur več. Prav nič od tega jih ni motilo.

Danes se komot naložijo v CTO (configured to order - po naročilu) enoprostorca, ki je prostoren, neizmerno varnejši, močan, z radiom in kupom elektronike ki te s pomočjo signalov iz vesolja pripelje na tapravo mesto... Skoraj vse perfektno, RAZEN, razen... pri bluetooth povezavi na velikem barvnem zaslonu se ne izpišejo šumniki v imenu klicočega. Ampak ta stvar pa lastnika HUDO moti. Res moti. Precej bolj, kot ga je motilo cijazenje v fičku pri 40 stopinjah. Tako ga moti, da je zaradi tega čisto nesrečen. Zaradi tega slabše spi in se skozi sprašuje, če se ni nategnu, ker ni kupil avta znamke ****, ker tisti tega problema nima."



You get the idea. Že lep čas opazujem splošno počutje ljudi in poskušam razumeti, zakaj so zadnje čase tako (morda celo vedno bolj?) nesrečni. (Tiste prav na dnu socialne lestvice bi tukaj izpustil - tem nikdar ni in jim verjetno tudi ne bo lepo.)

Prepričani so, da je nekoč bilo neizmerno bolje, čeprav navzven tega ni prav nikjer opaziti - tehnologija je hudo napredovala, stvari so dostopnejše, izbira je velika, storitve so se neprimerno izboljšale, dlje živimo, ... Pa kljub temu.


Ko smo že pri pozivih na revolucijo.....ne vemo pa v bistvu tega zakaj bi sploh rabili revolucijo oz. proti čemu bi sploh šli protestirat na ulice.....kot takrat, ko so z i-podi v naročju protestirali proti mednarodnim korporacijam in globalizaciji.....


< Sporočilo je popravil liliana -- 17.9.2012 21:36:51 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
17.9.2012 21:44:41   
nejcko
Zgodovina nas uči, da slej ko prej take razmere privedejo do revolucije. Revolucija pa žre svoje otroke.

Zgodovina nas uči, da je vsaka revolucija praktično že vojna, v vojni pa ni ne poražencev ne zmagovalcev, so samo žrtve.

Ne enega ne drugega si ne želim, ker mi je lepo v živeti v svobodi in miru, ki sta poleg zdravja (vsaj zame) največji dobrini/vrednoti.

A zgodovina nas uči, da ... da se zgodovina ponavlja, torej gremo spet na prvo točko ...

Edino če nam v vseh tisočletjih zgodovina le ni naredila kakšnih tektonskih premikov v možganih ... ah, utopija, močno dvomim ... torej, prišel bo čas, prišel bo.



(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
18.9.2012 8:03:32   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: alda
a ni naš Colt en tak kaliber, ki sam čaka kdaj bo čas za akcijo user posted image



Meni ne deluje tako. Ima pa pripombe ja.. kak marsikaj ne štima in kak smo večina RR-ovk bedne... Ne bi mu sledila v boj user posted image


LuLu a nisi opazila smeškota na koncu:oz. pes ki laja,...¨!

Sem pa še vedno mnenja, da nam ne more iti slabo če so nakupovalni centri,gostilne,..polni pa naj bo svetek ali petek, ker tudi če kupujemo samo osnovne stvari, moramo za te imeti ojrote,torej nismo brez user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
18.9.2012 8:11:31   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Iz nekega drugega foruma, pa se mi zdi, da lepo paše v ta kontekst.....user posted image

"Deset_letja nazaj se je 5 članska družina strpala v fičaka, ki je bil majhen, nevaren, švoh (za večji klanc je blo treba vzet zalet) in počasen, pozimi leden, poleti vroč, voda je tekla noter ... In so šli na morje, nabasni ko sardine. Iz Ljubljane do Kopra so se cijazili nekaj ur v vročini, do Hrvaške še nekaj ur več. Prav nič od tega jih ni motilo.

Danes se komot naložijo v CTO (configured to order - po naročilu) enoprostorca, ki je prostoren, neizmerno varnejši, močan, z radiom in kupom elektronike ki te s pomočjo signalov iz vesolja pripelje na tapravo mesto... Skoraj vse perfektno, RAZEN, razen... pri bluetooth povezavi na velikem barvnem zaslonu se ne izpišejo šumniki v imenu klicočega. Ampak ta stvar pa lastnika HUDO moti. Res moti. Precej bolj, kot ga je motilo cijazenje v fičku pri 40 stopinjah. Tako ga moti, da je zaradi tega čisto nesrečen. Zaradi tega slabše spi in se skozi sprašuje, če se ni nategnu, ker ni kupil avta znamke ****, ker tisti tega problema nima."



You get the idea. Že lep čas opazujem splošno počutje ljudi in poskušam razumeti, zakaj so zadnje čase tako (morda celo vedno bolj?) nesrečni. (Tiste prav na dnu socialne lestvice bi tukaj izpustil - tem nikdar ni in jim verjetno tudi ne bo lepo.)

Prepričani so, da je nekoč bilo neizmerno bolje, čeprav navzven tega ni prav nikjer opaziti - tehnologija je hudo napredovala, stvari so dostopnejše, izbira je velika, storitve so se neprimerno izboljšale, dlje živimo, ... Pa kljub temu.


Ko smo že pri pozivih na revolucijo.....ne vemo pa v bistvu tega zakaj bi sploh rabili revolucijo oz. proti čemu bi sploh šli protestirat na ulice.....kot takrat, ko so z i-podi v naročju protestirali proti mednarodnim korporacijam in globalizaciji.....




Fajn napisano! user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
18.9.2012 8:29:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
ne vemo pa v bistvu tega zakaj bi sploh rabili revolucijo oz. proti čemu bi sploh šli protestirat na ulice

Ok, velikih vojn, uporov in revolucij nisem doživela... sem pa naš spopad 1991 v Sloveniji.
Sem sigurna, da tak kot tega leta so se vsakega, ko se je kaj borilo, našli eni ZA en PROTI.
Tisti ZA najdejo nešteto izgovorov za borbe, tisti PROTI, pa pač, da do tega ni treba, da pride.
Mene na pol prepričajo in eni in drugi user posted image
Samo kljub temu bi rada neke spremembe. Preveč je DENAR sveta vladar. Bi kar ukinla denar, pa nazaj na menjavo kravo za ovco.
Vem, da sanjam... živa tega ne bom dočakala, ampak hebat ga... ali sem brez denarja ali pa sanjam, da sploh ne bi obstajal... nimam ga v nobenem obdobju... isti šmorn user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
18.9.2012 9:27:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Bi kar ukinla denar, pa nazaj na menjavo kravo za ovco.
Vem, da sanjam...


In potem bi šla na dopust....in bi namesto denarja (ali celo kartice) v majhni denarnici peljala s sabo v prikolici 100 jajc, enega bika, 50 litrov mleka in en gorenjev hladilnik, da bi plačala hotel za 10 dni....? ali se tvoje sanje o blagovni menjavi kako drugače končajo....?user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
18.9.2012 9:32:40   
Tippi
Bi kar ukinla denar, pa nazaj na menjavo kravo za ovco.

Sem bila v takšnih krajih in moram priznat, da je meni zadeva zelo všečna in resnično deluje, ampak ne zato, ker je sama po sebi fajna, ampak deluje, ker drugače ne gre.

Je pa ena druga stvar, ki bi pri nas lahko zaživela, pa očitno tudi še nismo dovolj zreliuser posted image in sicer ena ura dela je ena ura dela. Jaz znam frizirat in te bom v eni uri sfrizirala, ti pa rada pomivaš okna, in mi boš pomila okna. Jaz bom tvojo hčero eno uro inšturirala matematiko, meni pa bo tvoj mož popravil kotliček (ok, da ne bodo zdaj tukaj kakšne perverzne misli user posted image ), itd. itd.

Jap, dvignem roko za tako "trgovino"! user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
18.9.2012 9:33:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In potem bi šla na dopust....in bi namesto denarja (ali celo kartice) v majhni denarnici peljala s sabo v prikolici 100 jajc, enega bika, 50 litrov mleka in en gorenjev hladilnik, da bi plačala hotel za 10 dni....? ali se tvoje sanje o blagovni menjavi kako drugače končajo....?user posted image

Ne bi sploh rabla dopusta... sicer ga že zdaj ne rabim, ni potrebe.
V takem primeru, kot si ga napisala, bi rabla kamion, da menjam za 10 dni v hotelu. Ne, nisem si tak predstavljala.user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Naslov teme? Pojma nimam...
18.9.2012 9:40:12   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Je pa ena druga stvar, ki bi pri nas lahko zaživela, pa očitno tudi še nismo dovolj zreliuser posted image in sicer ena ura dela je ena ura dela. Jaz znam frizirat in te bom v eni uri sfrizirala, ti pa rada pomivaš okna, in mi boš pomila okna. Jaz bom tvojo hčero eno uro inšturirala matematiko, meni pa bo tvoj mož popravil kotliček (ok, da ne bodo zdaj tukaj kakšne perverzne misli user posted image ), itd. itd.

Jap, dvignem roko za tako "trgovino"! user posted image


V bistvu deluje, res je sicer, da je pred leti bilo tega precej večuser posted image .....na podeželju mogoče nekoliko bolj kot v mestih.....temu se ponavadi reče solidarnost, pomoč.....je pa v bistvu to, kar ti pišeš.....kolegica me sfrizira, jaz pa uredim njej seminarsko nalogo......sosed pomaga sosedu pri delanju silosa, on pa mu za to požanje njivo.....

Vendar to deluje le do neke meje.....ne vem pa kako bi lahko s tako "menjavo" kupil avto ali nepremečnino (ki ni samo 5 kvadratnih metrov velika, kot tam kjer imajo tako blagovno menjavo uveljavljeno in kjer ne poznajo enoprostorcev, elektrike, računalnikov, dizajnerskih oblačil....)


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?