|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 0:40:56   
budulove
Preko neke slovenske spletne strani sem kupila grafično kartico (plačala sem vnaprej z Klikom). Po neprestanem klicanju kdaj mi jo bodo poslali in njihovem neprestanem laganju, da je že na poti, sem odnehala. Po enem mesecu in pol sem dobila e-mail od vodja nabave, da imajo probleme z dobaviteljem iz Nemčije.... Vglavnem nabijanje. Naj jih prijavim na Zvezo potrošnikov. Po resnici se mi ne da s tem ubadat ampak bi samo rada svoj denar nazaj. Kaj bi ve naredile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 6:24:43   
srki
Mogoče bi jih še malo pokliala in jih malo zastrašila, da jih boš prijavila, boš videla reakcijo. Lahko pa da je vse res. V bistvu pa bi me izučilo to, da ne bi nič več naročala preko spleta. Ne vem, nekako ne zaupam.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 7:47:58   
Naja31
Katera spletna stran pa je to?
Jaz do sedaj nimam slabih izkušenj z naprčanjem preko interneza. Kar pogosto to počnem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 7:56:10   
urbancek
Nikoli ne kupujem stvari, za katere je potrebno predhodno plačilo oz. plačilo s klikom. Naročam le, kadar je možno plačilo ob povzetju.

LP

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 8:41:30   
petja
Napiši tukaj, za katero spletno trgovino gre, pa še na kakšen forum, potem jim pa linke tem pošlji. Pa prijavi jih!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 9:14:19   
Felicity
Vsekakor zahtevaj vračilo denarja.

Pa na zvezo potrošnikov pokliči in vprašaj za mnenje.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 9:54:01   
natasarobi
Jaz bi jih prijavila oz. klicala na zvezo potrošnikov. Kot je meni znano je prekršek, če si nekaj plačala in zato nisi prejela računa.

Ne glede na znesek bi naredila vse, da bi dobila denar nazaj. V bistvu mi ne bi šlo toliko za denar kot za princip - noben se ne zbuni, potem pa mislijo, da lahko delajo kar hočejo.




(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 13:54:43   
budulove
www.simplnakupi.com
Klicala sem že desetkrat pa se mi vsakič nek študentek zelo pomirjeno laže, da bodo uredili. Jaz pa histerično vendar še vedno ne kričavo njemu dopovedujem, da jih bom prijavila. Pa se nič ne zgodi. Sem si prebrala pravilnik zveze potrošnikov, v bistvu plačajo globo že samo če mi ne sporočijo v 14ih dneh kaj je z blagom. Lahko jih prijavim samo se mi ne da s tem ubadat. Razmišljala sem, da bi šla na sedež firme. Samo kaj naj pa naredim. Se postavim tja pa ne grem ven dokler mi ne vrnejo denarja?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakupovanje preko spleta
7.5.2008 14:38:36   
budulove
Ja pa jaz tudi nimam slabih izkušenj z naročanjem preko net-a. To je prvič k so me user posted image

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakupovanje preko spleta
8.5.2008 0:01:23   
blustar
Daj vseeno še na zvezo potrošnikov pokliči, pa naj ti svetujejo - ne vem, napišeš reklamacijo, scitiraš par zakonov ipd. Boljš pisno, kot po telefonu se kregat - mogoče itak on sploh ne more nič naredit.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!