|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupovanje - MOTHERCARE
21.8.2007 13:38:06   
Anonimen
Zanima me, če je katera nakupovala preko spleta? Kako je z denarjem ali moraš imeti na kartici funte ali se da tudi z euri? Prosim za izkušnje...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
21.8.2007 13:54:17   
Anonimen
Ne rabis imet na kartici funtov user posted image  

Iz Mothercareja je precej draga postnina, tako da se ti splaca, da vas naroci vec skupaj, pa se postni stroski delijo potem.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
21.8.2007 14:00:07   
Anonimen
Jaz bom konec septembra ali na začetku oktobra definitivno naročala. Poštnina pa je res malo draga: 25 funtov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
21.8.2007 14:00:47   
Ro.Na
Poštnina iz Uk je veliko predraga, da bi se splačalo kupovati preko neta.
So Marks&Spencer stvari enake kvalitete in podobnih cen. In M&S trgovina je v Cityparku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
21.8.2007 14:26:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ro.Na

Poštnina iz Uk je veliko predraga, da bi se splačalo kupovati preko neta.
So Marks&Spencer stvari enake kvalitete in podobnih cen. In M&S trgovina je v Cityparku.



Glede na to, da imam zaradi vseh zapletov strogo mirovanje in glede na to, da se moram v eno smer v LJ peljati 220 km žal pri meni drugače ne bo šlo.

(odgovor članu Ro.Na)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
21.8.2007 14:40:19   
Ro.Na
Ja potem pa res ni druge. Čeprav sem ob tvojem postu takoj pomislila, da bi se prislinila za kakšno stvar iz Mothercare-a. Če lahko... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
21.8.2007 14:58:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ro.Na

Ja potem pa res ni druge. Čeprav sem ob tvojem postu takoj pomislila, da bi se prislinila za kakšno stvar iz Mothercare-a. Če lahko... user posted image


Seveda. Če ne bo prepoznouser posted image . Mi bomo še malo morali počakati, ker moramo najprej atija v pričakovanju prepričati, da je Winnie the Pooh - classic collection - definitivno boljša izbira kot Disney Princess (za dekoracijo sobe namreč)

(odgovor članu Ro.Na)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
22.8.2007 13:28:07   
Sunny Morning
Raho, ko boš atija prepričala za Winnie the Pooh varianto, sem ti tudi jaz priključim, če me seveda vzameš zdraven. Jaz bi naročila kakšnem body, ker imajo tako luškane, pa še cenovno se mi zdijo kompleti 7 kosov kar ugodni, samo na koncu to vse pokvari poštnina, če naročaš sam. Če nas bo več se bo poštnina lepo porazdelila.
O nadaljnih potezah me lahko obvestiš na ZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
22.8.2007 13:33:45   
skuštrana
Ej, Raho daj meni tudi javi, če boš kaj naročila. Bi tudi vzela kake bodije pa pižamce..user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
22.8.2007 17:21:52   
Anonimen
Punce, javim. Ni problema. Je pa včeraj padla odločitev, da bo Classic Poohuser posted image .

MC, prihajamuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
22.8.2007 17:23:21   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: raho
Punce, javim. Ni problema. Je pa včeraj padla odločitev, da bo Classic Poohuser posted image .

MC, prihajamuser posted image

Saj sem jaz vedla, da ati nima šans. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
22.8.2007 17:36:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: raho
Punce, javim. Ni problema. Je pa včeraj padla odločitev, da bo Classic Poohuser posted image .

MC, prihajamuser posted image

Saj sem jaz vedla, da ati nima šans. user posted image


Če bi me poznala, bi ugotovila, zakaj mi je tako težko reči NEuser posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakupovanje - MOTHERCARE
22.8.2007 18:02:22   
Putka
A res v Slovenijo pošljejo. Sem mislila, da samo uk in tiste "izbrane" države, Irska, Nemčija, Švica..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Imena za PUNČKO
Janjikaaaa



Neža (19%)

Larisa (13%)

Neja (15%)

Tiana (16%)

Vanesa (5%)

Lana (32%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!