|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najstnik in mobitel
29.11.2013 18:19:07   
blev
Pozdravljeni starši najstnikov in ostali, imam par vprašanj v
zvezi z telefoni in naročninami.
Kateri naročniški paket imajo vaši mladostniki in koliko plačate
oz.imajo dovolj minut, SMS ,MMS interneta
LP in hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najstnik in mobitel
29.11.2013 19:50:12   
enea
mi smo moji naredili itak džabest 250 (mobitel),.. ima 250 enot;
ali 1 min= ena enota
ali 1 sms= 1 enota
ali 1MB interneta= 1 enota,..
plačamo 12€ na mesec,.. zaenkrat ji gre skoz cel mesec

(odgovor članu blev)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najstnik in mobitel
29.11.2013 19:56:47   
alda
naša srednješolka ima Bob za 11e na mesec :2000sms prav toliko minut pogovora.
Pogovorov ne porabi niti četrt, sms pa skoraj do konca user posted image

sine še ni izrazil nobene želje po telefonu in upam, da tako tudi ostane user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najstnik in mobitel
30.11.2013 7:37:25   
asyka
Jaz imam klasičen džabest. Pride 18 € na mesec. Vsega po 1000, razen prenos podatkov je 100MB. Imam ga odkar je prišel ven in od takrat sem minute porabila mogoče 3x (to je bilo reees čvekanje na dolge ture) in sms-e 1x, ko sem organizirala nekaj za sošolce na faxu in se mi ni dalo vsakega posebaj klicat.

Naša tamala ima isti paket, minute porabi kot bi rekel keks in so ji zato vzeli še dodatnih ne vem koliko minut in sms-ov za doplačilo 5€. Tako ne prekorači omejitve in ne nabija stroškov v denarnici. Je pa pri njej že od začetka dogovor, da kar prekorači doplača sama in tega se držijo. Je plačala tudi račun, ko je z morja klicarila in se je foter sesedu ko ga je odpruuser posted image

Vsi paketi so kul za mobitel, ampak pazi, da imaš otroka, ki res zna to nadzirat, ker prekoračene minute in podobno bolijo ob pogledu na račun. Jaz bi mogoče, da se malo navadi na rokovanje s telefonom in dobi občutek za strošek uvedla mobitel na kartico, ker je večji nadzor omejitve. Ampak logočno je odvisno od otroka do otroka kakšen občutek ima za te zadeve

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!