|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pomoč
9.10.2008 23:03:53   
petra2a
V dar sem dobila kar fino zmatrano stajico, pa bi rada očistila mrežo, ki ful smrdi. S čim, kako naj se lotim dela. Zdej bo lep vikend, pa se bo še posušila. Ko bi se hudič od mreže vsaj dal snet, pa flikneš v stroj, pa ne gre...KAKO?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na pomoč
9.10.2008 23:12:21   
Kerensa*
Malo bolj na trdo jo "obriši" z nerazredčenim mehčalcem... smrdela zagotovo ne bo več, ampak o morebitnih otrokovih alergijah potem, ko bo po mreži šaril s prsti, prste pa tlačil v usta, pa ne vem nič. user posted image

Kateri vrag ti je pa dal smrdečo stajico, no?

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na pomoč
9.10.2008 23:36:57   
petra2a
Stajica je zelooooo dolgo stala...nekje..ne vem kje. Mreža smrdi, drugo je OK.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na pomoč
9.10.2008 23:45:40   
Kerensa*
Kaj pa vem... včasih, pred leti, je obstajal en sprej (enaka embalaža, kakor današnji Stelex), ki se je imenoval Jasa... to je bil en krasen osvežilec za blago... pošprical si zavese, sedežne, preproge, blazine, skratka - karkoli... in vse je potem super dišalo... ampak to Jaso so nehali izdelovati (bebci)... če katera ve za kaj podobnega, kar še obstaja, naj se nikar ne brani napisati - bo zelo koristilo marsikomu. user posted image

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na pomoč
9.10.2008 23:52:23   
petra2a
Ma me je držalo, da bi mrežo snela, jo fliknila v stroj, pa kaj ko je vse priklanfano skupaj...ne gre. Ma me, da bi kupila prenosno posteljico.. pa kaj ko imam sedaj to stajico, pa za denar ki ga bi porabila za prenosno, raje grem na pizzo.bla,bla,bla

S ČIM BRIŠETE LULANJE, BRUHANJE,....z mreže...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na pomoč
9.10.2008 23:59:22   
Kerensa*
Moja dva mladiča sta čarovnika, ampak na mrežo od stajice se jima pa nikoli ni uspelo polulati user posted image .

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na pomoč
10.10.2008 2:04:23   
TRIŠ
Jaz sem jo pošpricala z megliom in očistila z vodo pod pritiskom"kirchar"in je bila kot novauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na pomoč
10.10.2008 7:13:51   
pety78
Jaz bi jo verjetno kar na dvorišče dala, si naredila vodo s praškom in jo s kakšno gobico temeljito zdrzala, potem pa kar s šlaufom oprala. Pa naj se zunaj posuši, po tavečjem jo pa še pobriši.

_____________________________



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na pomoč
10.10.2008 7:45:27   
Gordana-3
takšen sprej še vedno obstaja, jaz sem ga kupila v mullerju, mislim pa, da je od silana. in zelo lepo diši!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na pomoč
10.10.2008 8:20:43   
mala maja
jaz nevem kakšnih agresivnih sprejev ne bi uporabljalauser posted image

tako kot ti je ena že napisala jo fino namili , pusti stati kakšno uro mogoče dve, potlej pa nad njo s tlačnim čistilcom - štraj fiksom po domačeuser posted image user posted image
Samo da ga ne boš imela na full naštimanega ker laho mrežo strgauser posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na pomoč
10.10.2008 8:22:49   
Dr. House
Podari jo naprej.

Pol ti je Ni treba pucati.user posted image Tisti, ki jo bo dobil, ti bo noro hvaležen, ampak bo spraševal enako


_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.10.2008 10:27:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na pomoč
10.10.2008 11:00:20   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz bi jo verjetno kar na dvorišče dala, si naredila vodo s praškom in jo s kakšno gobico temeljito zdrzala, potem pa kar s šlaufom oprala. Pa naj se zunaj posuši, po tavečjem jo pa še pobriši.



tud jz bi tkole nardila!


Sem tudi jaz mislila isto predlagat. Sem tako sama večkrat poleti  mimogrede očistila otroški voziček.
Ko bo suha, pa še vedno lahko uporabiš tisti sprej, ki so ti ga predlagale.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na pomoč
10.10.2008 15:06:19   
Naja31
Jaz sem zdaj sobila sposojeno stajico, ki je stala v eni lopi. Sem jo kar pod vroč tuš dala in sproti brisala mrežo. Ampak ni smrdela.

Ne vem kako pride lulanje in bruhanje na mrežo. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na pomoč
10.10.2008 15:20:32   
Arwenko
Jasse ni več...so jo umaknili, ker se ni prodajala...dobi se pa v Avstriji ena podobna stvar še vedno, ki se imenuje Febreese..dobiš v vsaki trgovini, definitivno pomaga.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na pomoč
10.10.2008 16:33:10   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj pa vem... včasih, pred leti, je obstajal en sprej (enaka embalaža, kakor današnji Stelex), ki se je imenoval Jasa... to je bil en krasen osvežilec za blago... pošprical si zavese, sedežne, preproge, blazine, skratka - karkoli... in vse je potem super dišalo... ampak to Jaso so nehali izdelovati (bebci)... če katera ve za kaj podobnega, kar še obstaja, naj se nikar ne brani napisati - bo zelo koristilo marsikomu. user posted image


Jaz sem v Hoferju kupila osvežilec za tekstil TANDIL, in je user posted image . Prav tako še vedno prisegam na OPAL. Gre res vse živo stran.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na pomoč
10.10.2008 22:30:17   
petra2a
Hvala punce za vse nasvete. Sem uredila in sicer sem jo na dvorišče zvlekla, pa SUPER 10 in gas. Potem sem pa samo še sprala z vapom in je OK.
Ne vem, zakaj je tako smrdela, zdaj je super.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izbira imena za tretjega otroka
gugla

Katero ime k Neli in Filip,bi bolj pasalo:

Tim (53%)

Patrik (47%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!