|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 19:13:45   
kamy
Ali ima katera izkušnje z bazenom in 4M user posted image ? Ker nimava šole plavanja, ker se prične šele oktobra, bi rada sama šla na bazen vendar me je strah, ker ne vem kako se obnašati in rokovati z user posted image !Kaj menite, a naj grem ali raje počakam, da še malo zraste? Če bi šla še katera in ima enak problem kot jaz se priporočam oz. že hodi na plavaje s user posted image .
Ja sem iz okolice Ljubljane, tako da bi šla v ATLANTIS!

LP,Kamy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 20:34:53   
eya
Vem, da so tečaji že za tako majhne, ampak jaz sem vprašala pediatrinjo in mi je zaradi okužb odsvetovala kopanje v bazenu s tako malim. Ne vem, ali imaš fantka ali punčko... Je rekla, da so punčke še bolj podvržene okužbam.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 20:46:09   
tt79
Jaz sem bila na plavalnem, ko je ravno dopolnila 4 mesece. Vse je blo OK, mala je ful uživala. Za prvič ti svetujem, da ne greš z njo sama, v vodi ne biti več kot 15. minut, pa plavalno pleničko naj ima....

Kar se obroča tiče ti svetujem FREDOVEGA, ker se najbolje počutijo v njem.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 20:49:02   
Žabbaa
na tvojem mestu bi še malo počakala, da user posted image  zraste.Od kolegice punčka je dobila okužbo in je morala v bolnico.Bilo je zelo hudo.
To je samo moj nasvet.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 21:00:37   
rija
mi smo bili z našim prvič v bazenu pri 4 mesecih....prva dva dni ni hotel biti v vodi, potem pa, ko je ugotovil, da je brez Freda lahko zelo, zelo zabavno, pa ga več ven nismo dobili....je zabaval vse obiskovalce bazena s svojim čofotanjem in cviljenjem....potem smo pa hodili skoraj vsak teden na bazen.

očitno smo imeli srečo in nismo staknili nobene infekcijeuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 21:05:18   
Peli
Po mojem ga loh daš takrat ko sam glavo drži.
Mi smo bili s štirimesečnikom v toplicah imela sm ga v koplani plenički ali pa kar v kopalkicah. Nismo dobil nikakršne infekcije (če se ne motim je organizirano plavanje za dojenčke tudi od 4. meseca dalje al nekej takga). Morm rečt da je naš mali takrat ful užival, nism ga pa tišala v noben obroč, ampak sm ga lepo imela v naročju pa ga "vozila" po vodi ...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 21:10:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eya

ampak jaz sem vprašala pediatrinjo in mi je zaradi okužb odsvetovala kopanje v bazenu s tako malim.


Tudi naša; vsaj nekje do šestega meseca (če se prav spomnim user posted image ), ko se dojenčkova koža malo "utrdi".

Nama ni bilo težko počakati na toplo morje, sva vse nadoknadili....še za kakšno sezono naprej user posted image  user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 21:55:47   
flower power
mi smo bili z našim tamalim v moravskih ko je bil star 4 mesece. ful je užival, vodo imajo tam ful toplo, v fredovem obroču mu sploh ni bil problem biti, tako da pri nas se v redu obneslo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 23:11:59   
Slončica
Tud mi smo bli en teden v Čatežkih ko je bla mala stara 3.5 m pa je ful uživala v fredovem obroču..zdej pa redno hodimo plavat.Tud ko jo čebričkam in gre voda čez oči se nč ne buni..

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
9.5.2007 23:48:33   
pravljica
mi smo komaj dočakali 4 mesece, kot je priporočeno...takoj, ko so bili dopolnjeni, smo šli plavat na fontano (mb)...v fredovem obroču je zelo užival, še vedno je tako user posted image  aja, nikoli nobene okužbe user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
10.5.2007 1:53:33   
Princess Mononoke
Iz lastnih izkušenj lahko povem da bazen je lahko problem za punčke (pa ne samo pri 4 mesecih). Odvisno je kako bazen čistijo, če klorirajo vodo je potem lahko problem, če pa uporabljajo ozon potem pa je uredu. Namreč klor povzroča vnetje sečevoda pri nekaterih punčkah kar potencira potem ukužbo sečil.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
10.5.2007 8:31:05   
Anonimen
Tri mesece je imel,ko smo šli prvič v bazen.Izbrali(to možnost pri nas imamo)bazen,ki je otrokom primeren,majn klorirana voda,redno čiščena,prave temperature,splošno znan bazen primeren za majhne otroke.

(odgovor članu Princess Mononoke)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
10.5.2007 9:36:25   
majas
Tudi nam so pediatri odsvetovali bazene naj gremo raje na morje z njo, ker ni zdravo da otrok vdihava klor, ker neke žilice na plučih krči pri tako malih user posted image tako da res več ne vem kaj je dobro in kaj ne in kako in kaj... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
10.5.2007 10:08:55   
fidko
Mi smo na bazenu že od 4 meseca pa je vse OK. Mali zelo uživa, v obroču pa tudi izven njega. Prvih nekaj obiskov smo bili v vodi od 15-30 minut, sedaj pa zdrži že 1 uro. Je zelo zabavno ker je bazen manjši in so v njem največ 4 dojenčki. Pa tudi tobogan kdaj pa kdaj uporabimo. Previdno seveda. Naš bo sedaj star 1 leto.
Vsi komaj čakamo, da gremo enkrat na teden za eno uro v bazen in to še skupaj.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na bazen z 4 mesečnikom!
10.5.2007 21:13:34   
Bonnie_RR
Mi smo imeli probleme z bazenom pri dobrem letu starosti, ko smo šli eno popoldne na kopanje v toplice in je mali staknil bakterijo v grlu (je ful šprical in zraven popil nekaj vode - bilo mu je strašno zabavnouser posted image ). 10 dni je bil na antibiotikih.

V bazenu se je Nik sicer že kopal (na morju lani, ko je bil star točno 5 mesecev) in ni bilo nobenih problemov, zdej pa ni bilo tako. Kakorkoli, mi bomo raje počakali na kopanje v morju, bazene bomo pa zaenkrat pustili pri miru...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu fidko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




in najlepše od teh je?
Erin



Kristin (61%)

Kerstin (15%)

Tristin (24%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!