|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:05:24   
babylove
Ali so rdeče pikice na podplatkih običajne ob povišani temperaturi? Podplatki so v albumu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:06:37   
Anonimen
A pa so samo na podplatih ali še kje drugje?

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:07:14   
babylove
Samo na podplatkih.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:07:20   
Gina
Ne, niso običajne. A jih ima tudi po telesu?

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:08:09   
Moyca_
po moje ne- prvič vidim. našaje taka poobrazu ko se joče

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:08:25   
Gina
Nisem niti videla, niti še slišala, da bi jih kakšen:duda: dobil samo po podplatih. Po moje najboljše, da zdravnico pokličeš, pa vprašaš.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:08:57   
Moyca_
piši kao govoriš
verjetno sem znana po napakah

naša je taka po obrazu ko se joče

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:09:44   
Žan Luka
A ma ful visoko vročino? Mogoče je to reakcija na vročino!! Jaz bi se na tvojem mestu kar odpravila k zdravniku!!!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:13:18   
puncica
Men se tudi to ne zdi normalno in bi kr poklicala zdravnika kaj oni mislijo da bi to bilo:zmeden2:

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:16:03   
babylove
Sem klicala zdravnika. Hodim v kabinet, kjer delajo 3 pediatri, pa ni nikogar, ker gospodje ob sredah ne delajo :(. Po 15h se bo baje en primajal v pisarno, bom takrat poskusila.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:16:15   
Blink1
Jaz tudi ne vem kaj bi to lahko bilo:zmeden2:

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:18:52   
babylove
Zaradi vročine sva bila že včeraj pri zdravniku, ampak še ni imel teh pikic. Od kod vročina, pa ne vejo, niti urin in krvna slika nista nič pokazala. tako da vročino že od včeraj zbijam, pikice sem pa komaj danes opazila.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:23:01   
Gina
Veš kaj so meni rekli, da vsaka bolezen rabi minimalno 24 ur, da se kaj razvije. Prej ni nič ne na vodi, ne v krvi za opazit. Zato jaz vedno čakam en dan, preden jih odpeljem. Pa če je viroza itak ni nič za videt, niti za pomagat, razen čakat. Samo tele pikice....saj po moje ni kaj grozno hudega, ampak za vprašat bi pa bilo.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:26:01   
Anonimen
Uf, sem glihkar govorila z našim pediatrom, k sem mela ravno sestro na zvezi, da sem malega naročila na sistematski pregled.

Pravi, da gre verjetno za virusno obolenje, da pa je vsekakor tako majhnega otroka treba pogledat. Kaj dost več niti nisem znala nabluzit, ko me je spraševal, koliko ima vročine :zmeden2: sem se kar zmisla, da nad 38,5 (verjetno, če si zbijala :zmeden2: )

Po moje ne bo druge, kot da gresta nazaj.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:52:44   
Anonimen
Malo brskam po netu. Povsod pri izšpuščaji piše, da izpuščaja ni po dlaneh in podplatih...
Razen tule je omenjen:

Kaj pa bolezen umazanih rok?

Pri tem verjetno mislite na bolezen roke-noga-usta. To je enterovirusna okužba, ki se prenaša predvsem z blatom. Ni prav nič nevarna, lahko ima nekaj kapljične simptomatike, tudi bolečin v žrelu, driske, potem pa se pojavijo izpuščaji po dlaneh in podplatih. Videti so kot majhni mehurčki. Tega je pri nas maja in junija v vrtcih kar precej, nanjo pa nas opozorijo pediatri in vodstva vrtcev. Treba je izvajati ukrepe za preprečevanje črevesnih nalezljivih bolezni.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 11:58:26   
babylove
Niso mehurčki, ampak pikice. Koža ni nič izbočena na teh mestih, samo rdeče pikice so. In ostali simptomi se ne ujemajo. Bom poklicala popoldan zdravnika.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 12:16:06   
Anonimen
Ja, saj skoraj to res ne bi moglo biti. Čeprav sta si moj sodelavec in njegova žena vedno razkuževala roke po previjanju njunega pokakanega dojenčka. Menda so jima tako naročili. Meni se je vedno zdelo neumno, ampak mogoče v 1 % lahko res do česa pride.
Poročaj, kaj ti bodo rekli.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 17:50:55   
babylove
Diagnoza: erupcije viralnega izvora (to je verjetno medicinski žargon za 'ne vem' ;)). Baje da bi naj izginilo v roku 48h in nobenih dodatnih zdravil, razen to kar že imava za zbijanje vročine. Čez dan so se pa pikice razpasle po celem telesu, tudi na dlaneh jih ima, po trebuščku in hrbtu.

Hvala vsem za mnenja in nasvete.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 18:16:52   
piščanc
kaj pa šesta bolezen?

najprej vročina, potem pa pikice in je OK

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 21:37:17   
Anonimen
To najbrž po domače pomeni, da je izpuščaj nastal zaradi virusa. Upam, da bo čimprej izginil.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   NUJNO!!!!!
4.5.2005 23:04:34   
PIA 1
Jaz že ne bi sedela doma!Otroka v roke pa črta k zdravniku.Dokler mi ne bi do končno povedali kaj in zakaj,se ne bi maknila od tam!Zdravniki znajo biti zelo površni.Njim se fučka,me se pa sekiramo doma.Mater jim...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   NUJNO!!!!!
6.5.2005 16:57:08   
babylove
No in na koncu se je izkazalo, da ima moj pikec ošpice... Je celi pikast :ups:.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   NUJNO!!!!!
6.5.2005 16:58:34   
Gina
Kako ošpice? A niso cepljene cele generacije proti njim, ker so lahko nevarne??? Tu mač!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   NUJNO!!!!!
6.5.2005 17:08:59   
babylove
Ja. Takšna je stvar: mi živimo v Franciji in proti ošpicam se tukaj cepi šele pri 1 letu. Moj je že 2. primer ošpic, ki jih je dotični pediater videl ta teden. Pravi, da so v Švici ukinili cepljenje proti ošpicam in da je zadeva pač malo 'ušla' preko meja. Kdaj pa v Slo cepijo proti ošpicam? In če jih 1x preboli, je potem imun ali ne, to sem pozabila zdravnika vprašat?

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   NUJNO!!!!!
6.5.2005 17:56:22   
Gina
Ja, ko jih enkrat preboli, je imun. :)So lahko čisto nenevarne, je pa malo za pazit, ker če bi imel kakšno zelo hudo obliko, morajo menda biti otročki stran od svetlobe. Pa saj menda ne bo imel take oblike. V Slo. cepijo, ampak po enem letu, tako kot v Fr. Je pa toliko otrok precepljenih, da jaz niti enega samega otroka ne poznam, ki bi jih prebolel. Nisem pa jaz merodajna, čeprav srečam ogromno otrok v šoli. Če pa bomo spet sledili Evropi in se bodo ljudje spet samovoljno nehali cepit, kot je ful reklame tudi na rr, s strani nekaterih, bo pa tudi pri nas te bolezni več.
Upam, da bosta čim prej ok. LP

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (88%)

ne (12%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!