|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 13:40:19   
KATY&TIMMY
OJLA!moj pikec ima hudo,hudo vneto rito:((:(( do krvi si je že spraskal,ko ima plenico gor se joka vsakokrat ko se polula:((:((,3 vrste kreme sem že probala pa nič!!!probala bepanten,bekutan in babygella(it.krema),ampak še vedno...:(:zmeden::zmeden2:
a ve katera še za kaj drugega,ki bi pomagalo???:zmeden2::zmeden2:

lp,Katja&Timi:morje::morje:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 13:45:29   
BARBARA R.
Vneto ritko,od česa?
Poskusi z hladilnim mazilom,ki ti ga zmešajo v lekarni.Meni sa pa v vrtcu svetovali Praško pasto....Odvisno zakaj ima težave.


(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 13:51:32   
KATY&TIMMY
:zmeden:Tudi jaz bi rada vedla od česa:zmeden:menim da ima močen urin zaradi zdravil,ki jih uživa,to se dogaja odkar je imel prvi izbruh alergije:((

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 13:59:43   
BARBARA R.
Je morda podobno glivicam? Kakšne zdravila pa je dobil? So morda ispuščaji,kot nekakšen herpes?
Ne smeš ga umivati z vodo ampak z jedilnim olivnim oljem.

:muca:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 14:08:09   
Anonimen
Pri nas je najbolj pomagala Praška pasta. Ta je res delala čudeže.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 14:10:55   
Anonimen
:love:bom kar jaz odgovorila pozdravljena,ker ga je peljala spančkat.Ne niso glivice ampak močno pordela kožica z izbočenimi bulicami ,ki močno srbijo.Umivamo ga z olivnim oljem od trenutka ko se je to pojavilo.Sicer je danes spet imel majnšo alergično reakcijo,ker je Katja pred dvemi dnevi pojedla jogurte,in ker so šele kasneje prišli izvidi,da je alergija na laktacide.Potrdila je doktorca.:((

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 14:17:54   
sa
Probajte RIBODERMIN ,mojemu je full pomagalo kupi pa se v lekarni.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 14:34:53   
beti 1
Najverjetneje je res posledica alergije. Tudi mojemu se je reakcija na Hipp pravzaprav najbolj vidla tako, da je imel vneto ritko.
Če nobena krema ne pomaga bo še najbolje, da ga imaš kar največ časa brez plenice, pa mu daš čez samo kakšne tanke bombažne hlačke.
Drugače pa še zdravnika/-co vprašaj, če je kakšna krema, ki bi bolj pomagala (proti srbenju).
lp
beti 1

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 14:39:17   
BARBARA R.
Ko pedijatri niso še vedeli od česa ima Kristina vneto ritko so mi priporočali kopanje v hrastovem lubju.Kasneje sem slišala da je to nasploh primerno za občutljivo kožo.Jaz sem hrastovo lubje skuhala kot čaj,ga ohladila na 35 stopinj in posedela Kristino v lavor.Res zgleda grdo,temno,vendar je potem koža bolj glatka,.....
USPEŠNO ŽELIM!

:muca:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 16:53:31   
Anonimen
:morje:ciao!najprej kahlica:že kot dojenček je imel probleme z kakanjem v pleničko nikakor ni mogel,:(,ko sem ga pa odvila se je pokakal.nekje pri 7 mesecih sem ga posadila za štos na kahlico in sem mislila da se bo stopil ko je lahko normalno kakal.pri devetih pa je nekako pokazal da se bo pokakal in smo hiteli z kahlico za njim.zdaj pa tako in tako "pove".saj mu ujide tudi v plenico ampak večinoma gremo na kahlico:bravo::bravo::)-:)-
za alegijo:eno jutro se je zbudil v pikicah po celem telesu in so nas po 1 tednu neuspelega zdravljenja poslali v bolnico (ker je vmes tudi zatekel v obraz) in tam so mu vzeli kri:((:(( in ugotovili alergijo na kravje mleko.s tem da mu je tudi urin,ki je očitno tako močen,pa zraven alergija ,razžrli rito.:((:(

tako bom sedaj vse živo probala da mu nekako pomagam.:zmeden2:

lp,Katja&Timi:morje: (odgovorila sem pa ti kar pod nevo,ker sem že sporočilo napisala in če bi se odjavila bi mi zbrisalo sporočilo):ups::)-

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 18:15:05   
VALENTY
Pri nas imata oba zelo občutljivo kožo.Če imata vneto itko najprej namažem s hladilnom mazilom;lahko tudi bepanthen,nato pa čez PRAŠKO pasto ali PENATEN kremo.Oboje namaži bolj na tanko.Tako so mi svetovali v lekarni,ker drugače je recimo:praška pasta premočna in draži.Je pa res najbolje,daje ritka čimbolj na zraku.Upam,da se bo hitro pocelila in,da bo kaj od naštetih nasvetov pomagalo vsaj oblažiti rdečino in bolečine.
Lp:sloncek:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 18:35:04   
beti 1
Taša, kar se kahljice tiče, moj :duda: je tudi mel eno fazo, ko se je skoz pokakal, ko sem ga odvila. In ker je redno kakal zjutraj in zvečer sem ga takrat posadila nakahlico, ko je bil dobrih sedem mesecev star in tudi pri nas deluje. Zdaj je redno na kahljici zjutraj in zvečer, zadnje dni pa tudi po kosilu. Ker ima bolj hitro prebavo je bil sicer vmes tu pa tam še vedno pokakan, ker bi ga sicer morala pri vsakem previjanju na kahljico dajat. Zdaj, ko se mu prebava ureja in kaka kakšne trikrat na dan, pa gre vse v kahljico. Ne zna pa še sam pokazat, da bo kakal, oziroma vsaj ne dovolj nazorno, da bi jaz to razumela. Ima pa 10 mesecev.
lp
beti 1

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 21:35:41   
cenki
Meni je kolegica rekla, da ful pomaga canesten. V času ko ima otrok bele izpuščajčke - to je potem potrdila tudi farmacevtka v lekarni. poskusi, našemu je pomagalo.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   NUJNO!!!!!!!!
23.10.2004 23:07:20   
Bela
Bubchen krema je gvišno najboljša, pomaga ko vse odpove!
Garantiram,LP

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   NUJNO!!!!!!!!
24.10.2004 7:15:44   
Lunca1
Meni je tudi ena prijateljica rekla, da je njenemu sončku najbolj pomagala Buebchen Wundschutzcreme. prej je menda probala vsa živa mazila. ta pa je pomagal zelo hitro.

Lp Lunca

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   NUJNO!!!!!!!!
24.10.2004 18:06:38   
neja23
Mi smo do zdaj vse pozdravili z Bubchenovo kremo Special Wundschutz Creme,to je krema za obnovo celic pri vneti ritki.Dobiš jo v lekarni ali bolje založenih trgovinah-Mercator.Pa čim prejšnje okrevanje.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   NUJNO!!!!!!!!
25.10.2004 8:59:00   
Donja
Mi smo skoz uporabljali Bebival (Otroško mazilo za ritko) mariborskih lekarn. Ne vem pa če se dobi pri vas. Jo uporabljam tudi za opekline.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   NUJNO!!!!!!!!
25.10.2004 21:23:37   
KATY&TIMMY
ojla!ja ognjičeva krema je zakon.ker je bila sobota zvečer sem morala uporabit kar sem imela doma.:bravo::bravo:ognjičeva mast in "pol" kile talka.pa je pomagalo :bravo::bravo::bravo: še malenkost je ostala,ma vsaj ni več tako hudo!!:)-9nebesa9nebesa

lp,Katja&Timi:morje::muca::sloncek::kuza::pujs:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kdaj je vaš dojenček sam poiskal dudo v posteljici?
Itkica



pred 6. mesecem (44%)

med 6. in 8. mesecem (29%)

po 8. mesecu (27%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!