|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NPK maser
15.7.2010 9:46:45   
principessablu
mene pa zanima ali je res potrebno imeti diplomo za biti maser npr v salonu in če da ali mi katera lahko pove kam naj se obrnem?mal sem pregledala in so cene zelo različne...od Al do higeje,najceneje je na srednji zdravstveni,glede na to da nisem iz zdravstvene stroke moram nardit še neke zdravstvene vsebine:anatomija telesa,fiziologija...pa me zanima a je to full za učit oz kok je to obširno?no če katera kaj ve,kar na plano...hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NPK maser
15.7.2010 9:51:23   
Klemy82
Moja prijateljica je ravnokar končala to izobraževanje in pridobila diplomo za maserko. Tečaj z vsemi vsebinami traja, se mi zdi, 3 mesece, potem pa opravljaš še izpite, da pridobiš diplomo. Je obsežno, vendar, če te zanima in te veseli, se naredi brez večjih težav. Brez papirja pa te noben resen salon ne bo vzel. 

_____________________________

Jst.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NPK maser
15.7.2010 10:32:38   
malilump
Če se ne motim, so preko zavoda množično obiskovali tečaj in izobraževanje za maserje. Na koncu so dobili kao neko licenco in lahko delajo kjerkoli (salon, terme....).

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NPK maser
15.7.2010 10:42:14   
sanasan
mene pa zanima ali je res potrebno imeti diplomo za biti maser npr v salonu in če da ali mi katera lahko pove kam naj se obrnem?

DA, seveda. Jaz sem kar nekaj tečajev opravila pri HIGEJA d.o.o..Sem bila izredno zadovoljna. Še posebno, ker je res dobra praksa. Tudi naprej ti kadarkoli prijazno svetujejo. Pripeljejo te do vsega kar rabiš in imajo tudi licenco za NPK od Ministrstva.
Poglej si njihovo spletno stran http://www.higeja.si/

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NPK maser
15.7.2010 10:44:45   
sanasan
aja, pri njih sem pa delala Tuina masažo, klasično masažo....sedaj pridno šparam še za par 'tečajčkov'. Jaz sem nad njimi resnično nadušenauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NPK maser
15.7.2010 10:45:51   
sanasan
aja, saj res za NPK ti lahko plača tudi zavod za zaposlovanje, če to še vedno plačujejo...pred leti nas je bilo samo par 'samolačnikov'user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NPK maser
15.7.2010 10:47:04   
sanasan
'samoplačnikov'user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NPK maser
15.7.2010 11:09:54   
malilump
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

aja, saj res za NPK ti lahko plača tudi zavod za zaposlovanje, če to še vedno plačujejo...pred leti nas je bilo samo par 'samolačnikov'user posted image


Vem, da so pred kakšnim mesecem še plačevali. Tako, da pomojem še vedno. user posted image  

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NPK maser
15.7.2010 12:52:07   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: malilump

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

aja, saj res za NPK ti lahko plača tudi zavod za zaposlovanje, če to še vedno plačujejo...pred leti nas je bilo samo par 'samolačnikov'user posted image


Vem, da so pred kakšnim mesecem še plačevali. Tako, da pomojem še vedno. user posted image  

Moji prijateljici so plačali samo opravljanje izpita za NPK (cca 250 eur ), tečaj je morala plačati sama.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NPK maser
15.7.2010 15:07:52   
principessablu
full hvala---sem poklicala in se že prijavla...tale željko full prijazen...ja zdej se bo pa treba učit ni kej...pol pa akcija masiranje...juhuuuuser posted image user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NPK maser
15.7.2010 15:59:00   
sanasan
ja, željko je res super, vedno prijazen in pripravljen svetovati, pomagati. mi je pa všeč, ker je pri sami masaži zelo praktičen z nasveti, nasmejan a 'kritičen'. tudi predava in prikaže na zabaven način. meni so vsi tečaji, ki jih je vodil on, minili kot bi trenil in na zabaven način. je pa on predsednik združenja in vodja. všeč mi je bila tudi večina ostalih predavateljev. pa v tajništvo so tudi zelo prijazne.

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NPK maser
16.7.2010 11:39:24   
pridna_janja
tole ma moja prijatelica in masira v enem salonu :) http://www.icvedi.si/?J=10300004

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NPK maser
16.7.2010 11:40:13   
pridna_janja

masaža Masaža izboljšuje človekovo duševno počutje, dvigne samozaupanje in omogoča pomiritev in sprostitev. Je najboljša antistresna terapija in blaži bolečine, lahko pa jo uporabljamo tudi za izboljšanje mišičnega tonusa, razstrupljanje telesa po telesni vadbi, za krepitev hrustanca, ligamentov in sklepnih ovojnic ter za izboljšavo mobilnosti mišic.

Začetnikom ponujamo intenzivne tečaje klasične masaže telesa, na katerih vas naučimo osnove klasične masaže in tudi precej prijemov in osnov iz športne in rekondicijske masaže. Te osnove pa nadgrajujemo s tečaji sprostitvene refleksoconske masaže stopallimfne drenaže ter drugimi tečaji masaže in predavanji, ki jih pripravljamo glede na potrebe in želje naših članov.

Za pridobitev NPK maser (nacionalna poklicna kvalifikacija) pripravljamo 45-urne tečaje klasične masaže, ki zadostujejo zahtevanim vsebinam masažne tehnike, določenim v katalogu standardov strokovnih znanj in spretnosti.

Vpisani smo v register izvajalcev postopkov za ugotavljanje in potrjevanje nacionalnih poklicnih kvalifikacij Ministrstva za delo, družino in socialne zadeve.

Ugodnosti ob vpisu v tečaje masaže:
  • študentom in dijakom ob vpisu v Intenzivni tečaj klasične masaže telesa podarjamo 15% popust (za uveljavljenje potrebujete originalno potrdilo o šolanju s statusom rednega študenta oz. dijaka)
  • ob zgodnjem vpisu v vse tečaje masaže omogočamo plačilo v mesečnih obrokih brez obresti
  • tečajniki prejmete brezplačno literaturo
  • tečajniki prejmete praktično darilo
Naši predavatelji:
  • dr. sc. David Ravnik, samostojni višji predavatelj
Dr. Ravnik je zelo izkušen in priznan predavatelj na področju masažne umetnosti. Drugače predavatelj fizikalne rehabilitacije, biomehanike in ergonomije na več visokošolskih zavodih doma in v tujini, raziskovalec, fizioterapevt, filozof, kinantropolog, ergonom… Masažno umetnost predava od leta 1999 (Češka, Avstrija, Italija, Slovenija) in je avtor skripte Masažna umetnost ter več strokovnih člankov in drugih monografij. Redno se tudi strokovno izobražuje s področja masaž (športna masaža, joga-masaža, tajska masaža, refleksnoconska masaža stopal, su-jok akupunktura, on-site masaža na stolu ...).
  • Dušan Kopušar, kinezioterapevt
Dušan je po poklicu kinezioterapevt, živi in dela pa v Trstu. Izobraževal se je pri različnih domačih in tujih mojstrih, med drugim se je učil vzhodnjaških terapevtskih masaž, kot so kitajska masaža, refleksna masaža stopal in dlani ter tajska masaža. V svoji terapevtski karieri Dušan ves čas nadgrajuje znanje (zadnja leta tudi s študijem kineziologije), zato udeležencem tečaja ponudi teoretično znanje, predvsem pa veliko uporabnega znanja zaradi svojih bogatih praktičnih izkušenj s terapijami.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!