|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NINIKA11...
3.10.2004 17:02:36   
filipinka
...Pozdravljena!
Sem gledala seznam nosečk in sem videl, da si imela rok 24. julija in da si rodila 6.8.2004. Vem tudi, da si rodila v Mariboru, ker sem brala tvojo por. izkušnjo, pa tudi slikce sem gledala. Lepa dojenčica!:sloncek:
Sama sem trenutno 9 dni čez rok, najbrž veš kako se počutim. Prosila bi te, če mi napišeš ali se ti je porod začel po naravni poti ali so ti ga umetno sprožili? In ali morda veš, če v MB porodnišnici sigurno 14. dan po PDP sprožijo porod?
Veš, da še samo čakam! Včasih se mi celo zdi, da pa pri meni se itak ne bo nikoli začelo!
Lepo se imej, V. in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NINIKA11...
4.10.2004 9:43:06   
petra + zoja
v77,
moja prijateljica je trenutno ravno v porodnišnici v Mb, rok je imela 27. 9. do danes še ni rodila, je pa od petka v pordnišnici, razlog "baje" rahli popadki vendar se nič ne odpira, tako da če bo te prehitela ti lahko javim kako pa kaj.

Pa čimprej na pot.....
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NINIKA11...
4.10.2004 11:19:15   
Blink1
9nebesaOla

Sorry da sem pozna9nebesa Ni časa za internet...Neja mi vzame ves čas :hudicek:9nebesa

Čisto te razumem kako se počutiš...čakaš...čakaš...čakaš...mene so vsi klicarili vsak dan, če je že...pa kdaj mislim že it...:grrr:

Hja...tako je bilo...Od roka pa do poroda sem hodila na CTG vsake 4, zadnji teden pa 3 dni. takrat so mi delali še UZ. 14 dan po terminu ti ziher sprožijo porod...mene so naročili za soboto 7.8. (točno 14 dni po roku), da pridem v porodnišnico in mi dajo umetne popadke. No, popadki so se začeli v petek zjutraj (okoli treh), pa sem mislila "Nič, jutri tak moram na vsak način rodit...pač grem danes not". In sva šla v porodnišnico. Moram rečt, da so bili popadki zelo šibki in neredni tako, da bi brez umetnih verjetno rojevala še kakšen dan...:( Tako pa so mi ob osmih predrli mehur in s tem popadke pospešili, dali pa so mi tudi dozo umetnih...Tako je šlo vse ful hitro in sem rodila ob pol dvanajstih...

Upam, da kaj pomaga...Želim ti, da čimprej dobiš popadke in bežiš v bolnico:bravo::bravo:

Sej bo...najkasneje v četrtek ne?? (ne vem če sem prav zračunala)...Bom držala pesti:bravo: ti pa se dobro drži9nebesa

Lp
Nina

Aja moja babica je bila sestra Verena...fulllll fajn gospa

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Plavanje
muška

Če bi vaš otrok obiskoval plavalni tečaj in bi učitelj predlagal, da se lahko udeleži tekmovanja, bi se s tem strijali?

da (78%)

ne (2%)

aktivnost bi še v naprej obiskoval samo rekreativno (10%)

ne vem (10%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!