|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 14:30:03   
Onasiss
Tole sem danes dobila na mail!!!!! Naj bo v opozorilo vsem, ki prehitro vozijo po cesti!user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

TALE PA JE NAJBOLJ KRUT.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

So what....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 14:46:09   
nanč
ma groooooooznouser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 14:51:50   
ona
Ponavadi ne komentiram na čvekanju,samo tole mi je pa too much in vsem,ki nimajo dobrega želodca odsvetujem ogleduser posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 14:55:52   
kalbo
Zadnjega bi moral tisočkrat in tisočkrat predvajat vsak dan. Zadnjič sem pozabil otroški sedež, ko sem šel po tamalga v vrtec, pa sem klical ženo, naj ga pripelje, ker si dam rajši nekaj odrezat, kot pa da bi vozil otroka neprivezanega. Bil sva s tamalim 15 minut v pred vrtcem in imela kaj videt. Samo en od desetih otrok je bil privezan, ostali namečejo otroke na zadnji sedež in gasa.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 14:56:46   
kalbo
 
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Ponavadi ne komentiram na čvekanju,samo tole mi je pa too much in vsem,ki nimajo dobrega želodca odsvetujem ogleduser posted image


Jest pa svetujem večkraten ogled. A misliš, da se ob prometni nesreči rožce sadijo?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 14:59:26   
misa4
Groznouser posted image user posted image user posted image

Tazadnje bom pa kolegici poslala, ki NE privezuje svojega otroka!!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:02:41   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

 
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Ponavadi ne komentiram na čvekanju,samo tole mi je pa too much in vsem,ki nimajo dobrega želodca odsvetujem ogleduser posted image


Jest pa svetujem večkraten ogled. A misliš, da se ob prometni nesreči rožce sadijo?


Sem samo mislila,da je prav,da opozorim na ogled teh filmčkov,ker nekateri verjetno težko prenesejo

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:03:05   
puncica
ma pičko materno kaj sem šla to gledat. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:05:08   
kalbo
Predvsem zadnjega mam jest vedno v mislih, ko otroke vozim in me je tega groza kljub temu, da sta "varno" pripeta v sedežih.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:10:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zadnjega bi moral tisočkrat in tisočkrat predvajat vsak dan. Zadnjič sem pozabil otroški sedež, ko sem šel po tamalga v vrtec, pa sem klical ženo, naj ga pripelje, ker si dam rajši nekaj odrezat, kot pa da bi vozil otroka neprivezanega. Bil sva s tamalim 15 minut v pred vrtcem in imela kaj videt. Samo en od desetih otrok je bil privezan, ostali namečejo otroke na zadnji sedež in gasa.


se zelo strinjam in bi ravnala enako.

in nekoč sem mojemu rekla, da bi ne bila milostna do staršev ki ne privezujejo svojih otrok in bi jih kaznovala na polnouser posted image  ker če drugo ne hasne, udarec po denarnici ziher.....pa čakala bi jih iz dneva v dan na istem ovinkuuser posted image  dokler bi otroka ne vezali že zaradi mene....ker zaradi njega ga itak niso in ne bi....user posted image

kaj krut.....če je samo eno, ki je zdaj to gledala, prepričal, da bo otroka od zdaj na prej privezovala, je bil namen dosežen. bravo.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:15:59   
lotoska
Pred kratkim se je po obvoznici cik-cak peljala ena ženska, spredaj na sovoznikovi strani sta stala/sedela dva mala otroka, stara ene 3-5 let. To je samo ena od cvetk...user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:19:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Pred kratkim se je po obvoznici cik-cak peljala ena ženska, spredaj na sovoznikovi strani sta stala/sedela dva mala otroka, stara ene 3-5 let. To je samo ena od cvetk...user posted image


tud jaz sem nekaj dni nazaj videla kako iz avta ven štrli glava 5-6 letnega otroka. user posted image

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:27:19   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zadnjega bi moral tisočkrat in tisočkrat predvajat vsak dan. Zadnjič sem pozabil otroški sedež, ko sem šel po tamalga v vrtec, pa sem klical ženo, naj ga pripelje, ker si dam rajši nekaj odrezat, kot pa da bi vozil otroka neprivezanega. Bil sva s tamalim 15 minut v pred vrtcem in imela kaj videt. Samo en od desetih otrok je bil privezan, ostali namečejo otroke na zadnji sedež in gasa.


se zelo strinjam in bi ravnala enako.

in nekoč sem mojemu rekla, da bi ne bila milostna do staršev ki ne privezujejo svojih otrok in bi jih kaznovala na polnouser posted image  ker če drugo ne hasne, udarec po denarnici ziher.....pa čakala bi jih iz dneva v dan na istem ovinkuuser posted image  dokler bi otroka ne vezali že zaradi mene....ker zaradi njega ga itak niso in ne bi....user posted image

kaj krut.....če je samo eno, ki je zdaj to gledala, prepričal, da bo otroka od zdaj na prej privezovala, je bil namen dosežen. bravo.



To je čist res, ampak - kaj ni to žalostno, da šele udarec po denarnici "spametuje" starše? Za zjokat, kako so eni starši neodgovorni.

Moji bivši sosedje imajo 3 otroke, velikokrat grejo s 70 letno babico na kakšen izlet, vedno brez sedežev in neprivezani kraljujejo na zadnjih sedežih. Najmajša je stara 3 leta.user posted image    


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 15:29:34   
koala
Tak filmček kot je zadnji, bi morali prikazati že v šoli za bodoče starše. Na vsakem srečanju. Ravno dva dni nazaj sem bila označena za mamo ki iber komplicira, ker nisem dovolila da bi se moj sin peljal v avtu brez otroškega sedeža. Moj otrok se nikoli ni in se ne bo peljal nepripet.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 16:19:44   
TIA22
Nisem pogledala, ker je po mojem preveč kruto....user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 16:26:53   
Naja31
Prejšnji teden sem gledala sosedo, kako se je vsedla na zadnji sedež avtomobila z 2 tedna starim dojenčkom v naročju in so se odpeljali. Mislim, da sem še pol ure tuhtala ali sem sploh pravilno videla in če je le mogoče kje bila lupinica, pa sem potem dojela, da ne,da ga je RES imela v naročju. Še zdaj sem šokirana.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 16:30:42   
Onasiss
Takih neodgovornih staršev je kar nekaj. Si ne upam rečt, pa vendar, mogoče bi bilo pa pametno, da ga predvajajo tudi na TV.user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 16:38:18   
Anonimen
O kriza...ta zadnji te pa udari po glavi. Bi ga blo za predvajat nekaterim ljudem...samo ni pa za slabe želodce, to pa res ne.


Folk, čuvajte svoje bubice!

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 16:42:24   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Prejšnji teden sem gledala sosedo, kako se je vsedla na zadnji sedež avtomobila z 2 tedna starim dojenčkom v naročju in so se odpeljali. Mislim, da sem še pol ure tuhtala ali sem sploh pravilno videla in če je le mogoče kje bila lupinica, pa sem potem dojela, da ne,da ga je RES imela v naročju. Še zdaj sem šokirana.


Postavi se enkrat pred vrtec, te bo kap.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 16:52:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



Postavi se enkrat pred vrtec, te bo kap.



m Pri nas je podružnični vrtec (dve skupini otrok) in vsi, ki vozimo otroke v avtomobilih, so pripeti v svojih sedežih. Ena starša pa najbrž nimata avta in oče vozi otroka na mopedu (ni važno, zima al poletje) in to brez čelade. Zadnjič smo opozorili vodjo enote, naj tudi po tega otroka pride kombi in ga varno pripelje v vrtec. Seveda je otrok brez čelade, sicer pa 4 letnik, nima kaj iskati na mopedu.

Sem pa bila zgrožena, ko sem po radiu slišala, da je 1/3 sotrok v avtu nepripetih. Midva voziva stare avtomobile, ampak naša pupa ima sedež za 200€. Sva gledala, da nudi najvišjo varnost in da je tudi stranska zaščita. Sicer imava tudi navadnega jahača, ki sva ga dobila, ampak ga redko uporabljava.

Lahko se zgodi marsikaj..bog pomagaj, ampak da otrok leti čez šipo samo pri močnem zaviranju, sem pa brez besed.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 17:08:31   
corfu
Tudi jaz se zgrozim, ko grem izpred vrtca in vidim otroke po zadnjih sedežih, pa po možnosti še okno odprto user posted image user posted image  jaz dobim prav alergijo ko kaj takega vidim...je pa zelo veliko tega user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 17:18:33   
Anonimen
Zanimivo je videti koliko smo v tako kratkem času dvignili standarde. Če smo še samo pred 20-imi leti razmetani na zadnji klopi avtomobilov brez priveznih pasov veljali za otroke normalnih staršev, takim staršem danes rečemo vse, samo ne normalni.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 17:19:19   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zadnjega bi moral tisočkrat in tisočkrat predvajat vsak dan. Zadnjič sem pozabil otroški sedež, ko sem šel po tamalga v vrtec, pa sem klical ženo, naj ga pripelje, ker si dam rajši nekaj odrezat, kot pa da bi vozil otroka neprivezanega. Bil sva s tamalim 15 minut v pred vrtcem in imela kaj videt. Samo en od desetih otrok je bil privezan, ostali namečejo otroke na zadnji sedež in gasa.


se zelo strinjam in bi ravnala enako.

in nekoč sem mojemu rekla, da bi ne bila milostna do staršev ki ne privezujejo svojih otrok in bi jih kaznovala na polnouser posted image  ker če drugo ne hasne, udarec po denarnici ziher.....pa čakala bi jih iz dneva v dan na istem ovinkuuser posted image  dokler bi otroka ne vezali že zaradi mene....ker zaradi njega ga itak niso in ne bi....user posted image

kaj krut.....če je samo eno, ki je zdaj to gledala, prepričal, da bo otroka od zdaj na prej privezovala, je bil namen dosežen. bravo.



se podpišem v celoti

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 17:20:20   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Zanimivo je videti koliko smo v tako kratkem času dvignili standarde. Če smo še samo pred 20-imi leti razmetani na zadnji klopi avtomobilov brez priveznih pasov veljali za otroke normalnih staršev, takim staršem danes rečemo vse, samo ne normalni.

takrat na cesti ni bilo niti približno toliko avtomobilov kot danes, tako da nevarnosti ni za primerjati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NE VOZI PREHITRO
22.6.2009 17:24:58   
Anonimen
Saj pravim, da smo dvignili standarde.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Adaptirano mleko
Sanikaa

Katero adaptirano mleko dajete otroku:

Aptamil (36%)

Novalac (22%)

Milumil (3%)

Hipp (14%)

Nestle Beba (5%)

drugo (19%)


Število vseh glasov: 314

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!