|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NA POMOČ!
13.8.2011 12:19:28   
maycy
SEM V 22 tednu nosečnosti in nosim nizko. Na usake toliko časa me obide strah da bi šlo kaj narobe...pa še večni problemi s partnerjem jst več ne vem kaj narest!
Zadnje čase se tako čudno vede do mene! Ko pride iz šihta niti poljuba niti objema ne nič! HLADEN!
Učeraj pa si je pisal s prijateljem v pijanem stanju (vendar to ni izgovor). Ko sem ga uprašala kaj sta si pisala je rekel da nič kaj takega! Zato sem šla danes pogledat in sem videla da je napisal če bi prijatelj seksal z njegovo taščo (mojo mamo), potem ga je uprašal če ima kakšno pohotno sodelavko za obdelat in ko sem to prebrala vam povem da sem bila usa iz sebe. Zato sem šla do njega in ga uprašala če mu danes za roj. dan pripeljem pohotno žensko...in se je takoj razburil in skregal, tako da se ne meni z mano in je odšel....še pred tem pa je bila ponovna izjava ja saj vem da ta otrok ni moj da si se sigurno zgonila!!!!!!!!!!!!!HALOOOO!
Nato je odšel!
kaj naj naredim???? Prosim naj mi katera pomaga meni se bo en dan zmešalo!!

_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 12:28:52   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: maycy

SEM V 22 tednu nosečnosti in nosim nizko. Na usake toliko časa me obide strah da bi šlo kaj narobe...pa še večni problemi s partnerjem jst več ne vem kaj narest!
Zadnje čase se tako čudno vede do mene! Ko pride iz šihta niti poljuba niti objema ne nič! HLADEN!
Učeraj pa si je pisal s prijateljem v pijanem stanju (vendar to ni izgovor). Ko sem ga uprašala kaj sta si pisala je rekel da nič kaj takega! Zato sem šla danes pogledat in sem videla da je napisal če bi prijatelj seksal z njegovo taščo (mojo mamo), potem ga je uprašal če ima kakšno pohotno sodelavko za obdelat in ko sem to prebrala vam povem da sem bila usa iz sebe. Zato sem šla do njega in ga uprašala če mu danes za roj. dan pripeljem pohotno žensko...in se je takoj razburil in skregal, tako da se ne meni z mano in je odšel....še pred tem pa je bila ponovna izjava ja saj vem da ta otrok ni moj da si se sigurno zgonila!!!!!!!!!!!!!HALOOOO!
Nato je odšel!
kaj naj naredim???? Prosim naj mi katera pomaga meni se bo en dan zmešalo!!



počasi spakiraj in ko se vrne, odidi ti.   srecno user posted image



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 12:36:31   
maycy
ŽALOSTNO DA JE TO TAKO!!!!

_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 12:38:02   
maycy
Če bi mogla bi že zdavnaj odšla! Ko pa si mič ne upam in ga imam preveč rada!!! SEM PA NEUMNA!!!

_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 12:39:03   
maycy
UPAM SAMO DA NORMALNO DONOSIM DA Z MOJIM SINEKAM NE BO KAJ NAROBE!

_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 12:39:15   
diana 28
Se strinjam z miško... Meni se zdi zelo nespoštljivo do tebe in ta izjava, da otrok ni njegov se mi zdo tak podn. Očitno se ni vedel kaj izmislit, da bi prikril lastno krivdo. Na ta naačin je žele le sebe očistit sebe. Žalostno res.

Jaz mu nebi mogla oprostit... user posted image Srečno in vse dobro ti želim...

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 12:44:25   
maycy
RES JE! Vem da ima usak svoje napake tako kot jaz...je izjavil da je bila to zajebancija s kolegom.....res dobra zajebancija ja!!!!!
Ja žalostno je tole da ima danes roj. dan in to 34 let pa je tako otročji in trmast!!!!
Tega mu tudi jaz ne bom oprostila NIKOLI!!! Tolkikokrat me je že prizadel jst pa kr čakam in čakam podn!!
Kot da res ne dojamem!!! kakor koli bo že...se mi najbolj smili moj otrok v meniuser posted image

_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 13:00:31   
zvoncki
Imela sem noooro rada osebo, ki se je z mano delal norca. Čakala sem in čakala, nisem si upala oditi, ne zaradi drugega, ampak zato, ker sem mislila da bom brez njega kar umrla. In potem se je s časom dokončno naveličal on - povedal, da ima drugo, odšel in ni prišel več nazaj. In res je kar nekaj časa noro bolelo, res sem mislila, da mi bo razgnalo dušo. in potem je s časoma postalo bolje .....

Sedaj imam partnerja, imava tri otroke, imamo vzpone in padce, ampak ko otegnem črto, se imamo lepo. Največ, kar mi je bivši lahko dal je bilo to, da je odšel. Ampak tega ne vidiš takoj, mogoče šele čez dolgo časa.

Verjemi, ni vredno, da celo življenje nekgo dela s tabo grdo, hladno, te ne spoštuje. Vsi imamo pluse in minuse, ampak z nekaterimi se bolj ujamemo z drugimi manj.

Ni lahko, ampak verjemi - če je že dolgo tako med vama, ne verjemi, da bo prihod otroka vse spremenil, da bo po njegovem rojstvu pa vse lepo med vama. Mogoče bo, ampak nisem prav zelo prepričana. Lahko se imaš lepše, začetno krizo boš preživela, nato pa zaživela! Imela boš sinčka, ni vredno da je njegova mami vedno bolj ali manj žalostna!

Življenje ni pravljica (ok, vsaj moje ne), ampak ne ostani z nekom zaradi okolice! Pomisli nase in boš ugotovila, kaj si resnično v življenju želiš!!!

Vso srečo, kakorkoli že bo!


(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 13:03:01   
*miska.mcc*
jaz sem pa sigurna, da bo veliko slabse ko pride otrok.
zakaj?

saj vem da ta otrok ni moj da si se sigurno zgonila!!!!!!!!!!!!!

zato. lahko bo grd tudi do njega, ce ima tako misljenje.user posted image



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 13:03:58   
spominčica
Naprejuser posted image user posted image user posted image . Ne vem kaj boš naredila ti, vem pa kaj bi jaz. Kot je že ena rekla bi počasi spakirala najnujnejše stvari in odšla (k staršem, prijateljici,...) in pošteno razmislila kako naprej. Raje sem sama in srečna, kot pa z nekom, ki mi jemlje energijo in me onesrečuje. Če ti že zdaj govori da otrok ni njegov si lahko samo milsim kaj vse bo še in bognedaj da to kdaj sliši otrok.

Želim ti veliko sreče, sreča pa je na strani pogumnih.

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 13:18:39   
maycy
HVALA VAM ZA USE....počutim se veliko bolje saj vidim da nisem sama in da me podpirate...problem je tudi v tem, da moji starši živijo zraven najine hišeuser posted image
Če povem po resnici ne vem kaj mi, da ne morem čez to. Mogoče že zaradi tega, ker govori da sem preobčutljiva, da se jaz delam norca iz njega in da ga nimam rada jaz pa hočem tole le dokazati, ker ga imam resnično rada. Učasih ko ima katera od mojih prijateljic kako dilemo ali problem tako lepo svetujem in jo pomirim ko pa sem sama u podobni situaciji pa kar ustrajam in ustrajam in se počutim popolnoma sama s svojimi problemi pa čeprav imam svojo družino čisto zraven...ne vem učasih si mislim kot da sem neumna dobesedno!!

_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 13:21:13   
maycy
mogoče se marsikateri zdi tole preotročje, če najdeš sporočilo tvojega fanta s prijateljem, če ima kakšno pohotno sedelavko za obdelat....vendar mene je popolnoma zlomilo...saj imam že od prej 2 slabi izkušnji in sem na to zelo občutljiva priznam!
IZVIRNO SPOROČILO: maycy

HVALA VAM ZA USE....počutim se veliko bolje saj vidim da nisem sama in da me podpirate...problem je tudi v tem, da moji starši živijo zraven najine hišeuser posted image
Če povem po resnici ne vem kaj mi, da ne morem čez to. Mogoče že zaradi tega, ker govori da sem preobčutljiva, da se jaz delam norca iz njega in da ga nimam rada jaz pa hočem tole le dokazati, ker ga imam resnično rada. Učasih ko ima katera od mojih prijateljic kako dilemo ali problem tako lepo svetujem in jo pomirim ko pa sem sama u podobni situaciji pa kar ustrajam in ustrajam in se počutim popolnoma sama s svojimi problemi pa čeprav imam svojo družino čisto zraven...ne vem učasih si mislim kot da sem neumna dobesedno!!



_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 13:55:19   
tretjič mama
Draga Maycy. Ne zavidam ti, kaj boš storila je čisto tvoja odločitev in tudi če me tule na polno modrujemo, ne bo dosti pomagalo. Odločitev mora dozoreti v tebi. To pa zna trajat dooolgo, samo da ne bo predolgo.

O tvojem dragem lahko rečem samo to, da je moron. In sem prepričana, da ni vreden ne tebe ne tvojega sineka. In če ga tako sprejema, se bojim, da z njegovim prihodom ne bo bolje. Nočem te naresti še bolj žalostno, ampak nekateri moški so žal tako narejeni. Moja izkušnja je takšna, da se je moj bivši dragi prav v nekako tvojem času nosečnosti, začel vesti kot en debil. Do mene se je začel vesti nespoštljivo, potem je prišla prva klofuta ... stanje se je stopnjevalo v popivanja in razgrajanja, ko je prišel domov.
Bila sem tako neumna, da sem si uspešno lagala, da bo bolje. Pa tudi, da ga imam preveč rada, da bi ga lahko zapustila. In tako sem si pridno lagala nadalnjih 6 let, vmes sem ga parkrat zapustila za par dni. Dokler ni odločitev dozorela. In dokler nisem zbrala zadosti poguma, da sem sama sebi priznala, da si zagotovo zaslužim kaj več.
Danes sem srečno poročena in tik pred rokom, po dveh fantih čakam punčko. In moj novi mož mi vsak dan pove, da sem najlepša nosečnica na svetu, pa tudi da sem sexi za znort (čeprav sem en velik balon :))-
Lahko rečem, da ne mine dan, ko se ne bi zavedala, kako zelo sem lahko srečna in zadovoljna. In kako bi se čisto lahko zgodilo, da bi kot žal še vedno mnoge med nami, vztrajala in čakala, da bo se bo prvi popravil. Takšni ni. Ali pa so tako redki kot glavni dobitek na loteriji.
Bodi močna in nikoli ne pozabi, da si edinstvena, neponovljiva in da si zaslužiš ob sebi človeka, ki te bo ljubil takšno kot si. Samo zato, ker si. Bojim se, da tvoj dragi, tega nivoja ne bo nikoli dosegel. Želim ti vse dobro in SREČNO!

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 14:47:31   
nepremagljiva
A prej, preden si zanosla z njim, je pa bil vredu?
Me tukaj ti ne moremo nič pomagati. Žal. Situacijo lahko rešiš le sama. Ti pa sama veš koliko si sposobna prenesti in prenašati. A boš prenašala tudi takšen odnos do otroka? user posted image

(odgovor članu tretjič mama)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 14:47:56   
maycy
Tretjič mama res si lepo napisala tole in mi dala veliko za mislt...sam se bojim da ne bo kaj dosti sreče z menoj saj sem skoraj trdno prepričana da imam samo smolo v življenju razen mojega sineka:) ta zveza je že 6 ki je en drek, če lahko tako rečem. res ne vem kaj mi je...ali sem jaz kriva ali pa se sami debili nalimajo name!! NEKAJ GOTOVO JE!!
PAMET mi pravi pojdi in se nikoli več ne vračaj nazaj!!
SRCE pa pravi ostani in potrpi saj si tudi ti veliko kriva in rada ga imaš!
Mislim da mi ne manjka veliko da bom znorela res!
In še za bolj POKVARJEN DAN ravno malo prej moji mami pravi, da ko se bo otrok rodil da bova šla na DNK otroka!!!!!!!!!HALOOOO
nikoli nisem bila taka da bi se vlačila okoli itd. NIKOLI!!!

(odgovor članu tretjič mama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 14:52:22   
maycy

IZVIRNO SPOROČILO: nepremagljiva

A prej, preden si zanosla z njim, je pa bil vredu?
Me tukaj ti ne moremo nič pomagati. Žal. Situacijo lahko rešiš le sama. Ti pa sama veš koliko si sposobna prenesti in prenašati. A boš prenašala tudi takšen odnos do otroka? user posted image


Preden sem zanosila je bilo use drugače...čeprav pa je bilo ljubosumje v igri! Nepremagljiva vem in imaš prav..vendar mi je veliko lažje ob vas in naših pogovorih, vem pa da morm neki ukrent ker tako pa res ne gre več!
Prenesem lahko veliko, oprostim pa za taka dejanja zelo težko, vendar zakaj bi prenašala če pa mi tega ni treba...čeprav je najlažje to napisat kot pa narest!
Tak odnos do otroka pa sigurno da ne....u bistvu Nepremagljiva si mi sedaj malo odprla oči in sem sama ugotovila zakaj je tako...ker se ne spoštujem sama sebe dovolj in nimam dovolj samozavesti oz. NIČ!
problem je u meni!

(odgovor članu nepremagljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 14:54:53   
spominčica
IZVIRNO SPOROČILO: tretjič mama

Draga Maycy. Ne zavidam ti, kaj boš storila je čisto tvoja odločitev in tudi če me tule na polno modrujemo, ne bo dosti pomagalo. Odločitev mora dozoreti v tebi. To pa zna trajat dooolgo, samo da ne bo predolgo.

O tvojem dragem lahko rečem samo to, da je moron. In sem prepričana, da ni vreden ne tebe ne tvojega sineka. In če ga tako sprejema, se bojim, da z njegovim prihodom ne bo bolje. Nočem te naresti še bolj žalostno, ampak nekateri moški so žal tako narejeni. Moja izkušnja je takšna, da se je moj bivši dragi prav v nekako tvojem času nosečnosti, začel vesti kot en debil. Do mene se je začel vesti nespoštljivo, potem je prišla prva klofuta ... stanje se je stopnjevalo v popivanja in razgrajanja, ko je prišel domov.
Bila sem tako neumna, da sem si uspešno lagala, da bo bolje. Pa tudi, da ga imam preveč rada, da bi ga lahko zapustila. In tako sem si pridno lagala nadalnjih 6 let, vmes sem ga parkrat zapustila za par dni. Dokler ni odločitev dozorela. In dokler nisem zbrala zadosti poguma, da sem sama sebi priznala, da si zagotovo zaslužim kaj več.
Danes sem srečno poročena in tik pred rokom, po dveh fantih čakam punčko. In moj novi mož mi vsak dan pove, da sem najlepša nosečnica na svetu, pa tudi da sem sexi za znort (čeprav sem en velik balon :))-
Lahko rečem, da ne mine dan, ko se ne bi zavedala, kako zelo sem lahko srečna in zadovoljna. In kako bi se čisto lahko zgodilo, da bi kot žal še vedno mnoge med nami, vztrajala in čakala, da bo se bo prvi popravil. Takšni ni. Ali pa so tako redki kot glavni dobitek na loteriji.
Bodi močna in nikoli ne pozabi, da si edinstvena, neponovljiva in da si zaslužiš ob sebi človeka, ki te bo ljubil takšno kot si. Samo zato, ker si. Bojim se, da tvoj dragi, tega nivoja ne bo nikoli dosegel. Želim ti vse dobro in SREČNO!



Na tole lahko rečem samo bravo Tretjič mama in pogumno Maycy.

(odgovor članu tretjič mama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 17:27:37   
twiggi
maycy: prvo moreš imet sebe rada in se spoštovat. ti si seveda na prvem mestu in tvoj otrok. Nobenemu ne dovoli da ti škodi pa čeprav imaš to osebo zelo rada. glej star je že čez 30 in če se ne zna obnašat odraslo se nikoli, ampak res nikoli, ne bo spremenil. ker če bi imel ta namen, bi se že zdavnaj spremenil. stvari lahko gredo kvečjemu na slabše. zdaj nista samo vi2 v zvezi. zdaj sta družina. prihaja eno majhno bitjece ki si zasluži vso ljubezen in toplino in če mu tega njegov lasten oče ni sposoben dajati, pol obstaja samo ena možnost. in to dobro veš katera je! če se boš sekirala, dajala v nič, sebe krivila za vse skupaj in trpela v takšni zvezi, bo posledično to občutil tudi tvoj otrok. kar pa za njega in njegovo odraščanje in prihodnost ni dobro. če bi meni partner samo namignil da otrok ni njegov, bi ga postavila pred vrata. bi bilo hudo in to zelo, samo nobenemu ne bi dovolila da bi o meni mislil da se vlačim okrog in da ne vem kdo je oče mojega otroka. imamo v sorodstvu en takšen primer. punca je sicer zdaj že polnoletna. ampak njen oče jo še vedno daje v nič, jo zaničuje, nič ni vredna, ... ker misli da ni njegova. ampak podobnost je takšna da nikoli in nikdar ne bi smel niti pomislit da ni njegova. čista kopija!

nobenemu ne dovoli da te ponižuje in žali, ker si dober človek, kateri si zaslužiš vse dobro. sploh pa nikoli ne dovoli da kdo žali tvojega otroka, pa čeprav je to njegov lasten oče!!!

dopovej si da si tudi ti sposobna najti dobrega partnerja za sebe. ki te bo imel rad takšno kot si in ne takšno kot bi naj bila!

pa še to. če v zvezi ni bilo vse ok pred nosečnostjo, otrok ne bo spremenil ničesar! kvečjemu se lahko situacija samo še poslabša. Vem da si napisala da ti razum veli eno in srce drugo. Poslušaj v tem primeru razum, v srcu pa naj bo otrok na prvem mestu in njegove potrebe in ne partner, ki si očitno tega ne zasluži.

upam da nisem bila preveč stroga. takšno je pač moje mišljenje.

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 17:40:08   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: maycy
kakor koli bo že...se mi najbolj smili moj otrok v meniuser posted image


Oprosti že v naprej za krute besede - vem , da boli. Verjemi, da govorim iz izkušenj, ne vem koliko si stara, a to ni pomembno. Moja preteklost je, takšna kot je - veliko je bilo v njej tudi vez in seveda moških, ki so me prizadeli. Zdaj sem jaz tista, ki odločam o svoji usodi in O USODI SVOJIH OTROK!! Ali resnično lahko ob vsem napisanem verjameš, da bo tvoj partner do otroka ljubeč in primeren vzor očeta, ki si ga tvoje dete zasluži in mu ga tudi ti z vsem srcem želiš?? Ne bom odgovorila jaz - odgovori si sama.

Odloči se pravilno in ne odlašaj predolgo - predvsem pa, če se dločiš da greš, nikoli ne popuščaj! Pa veliko sreče user posted image .

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NA POMOČ!
13.8.2011 22:42:26   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: maycy
SRCE pa pravi ostani in potrpi saj si tudi ti veliko kriva /b] in rada ga imaš!



Draga maycy, za tako nizkotne izjave, kot si jih je dovolil tvoj partner, nisi ti prav nič kriva. Odločitev, kaj boš storila, je samo tvoja, ampak jaz vem, da ob takem partnerju ne bi vztrajala. Imej rada sebe in sineka in naredi tako, kot bo za vaju najbolje. Srečno in drži se! user posted image

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NA POMOČ!
14.8.2011 10:39:06   
maycy


upam da nisem bila preveč stroga. takšno je pač moje mišljenje.
[/quote]
Ne zelo lepo si tolke napisala in sm ti hvaležna za use besede...in vam ostalim ženskam tudi.

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NA POMOČ!
14.8.2011 10:41:58   
maycy

IZVIRNO SPOROČILO: jaznoseca

IZVIRNO SPOROČILO: maycy
kakor koli bo že...se mi najbolj smili moj otrok v meniuser posted image


Oprosti že v naprej za krute besede - vem , da boli. Verjemi, da govorim iz izkušenj, ne vem koliko si stara, a to ni pomembno. Moja preteklost je, takšna kot je - veliko je bilo v njej tudi vez in seveda moških, ki so me prizadeli. Zdaj sem jaz tista, ki odločam o svoji usodi in O USODI SVOJIH OTROK!! Ali resnično lahko ob vsem napisanem verjameš, da bo tvoj partner do otroka ljubeč in primeren vzor očeta, ki si ga tvoje dete zasluži in mu ga tudi ti z vsem srcem želiš?? Ne bom odgovorila jaz - odgovori si sama.

Odloči se pravilno in ne odlašaj predolgo - predvsem pa, če se dločiš da greš, nikoli ne popuščaj! Pa veliko sreče user posted image .

HVALA TUDI TEBI.....DA BO LJUBEČ DO OTROKA TO NE DVOMIM KER JIH IMA ZLO RAD, DVOMIM PA MAOČNO V NJEGOVO OBNAŠANJE IN KAKŠEN VTIS BO DAJAL OTROKU KOT OČE....TO PA ME ZELO SKRBI. SAJ JE ČISTA KOPIJA NJEGOVEGA FOTRA...

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NA POMOČ!
14.8.2011 10:43:58   
maycy

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: maycy
SRCE pa pravi ostani in potrpi saj si tudi ti veliko kriva /b] in rada ga imaš!



Draga maycy, za tako nizkotne izjave, kot si jih je dovolil tvoj partner, nisi ti prav nič kriva. Odločitev, kaj boš storila, je samo tvoja, ampak jaz vem, da ob takem partnerju ne bi vztrajala. Imej rada sebe in sineka in naredi tako, kot bo za vaju najbolje. Srečno in drži se! user posted image

tudi tebi hvala Andromeda...res sem vesela da nisem sama v tem...RES. Vidim, da še obstajajo dobri ljudje, kateri te ne pustijo same, čeprav te ne poznajo pa čeprav je to preko rečunalnika MI DOSTI POMENI!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NA POMOČ!
14.8.2011 12:02:57   
majčica1508
Kaj tvoji mami je rekel,da ko se bo otrok rodil,da bo šel na test za DNK......
Kako ga lahko še gledaš,prenašaš.......
Nič kaj lepa situacija,vendar ti želim,da sama pretehtaš in se odločiš.....
Rajši sem sama z otrokom in srečana,kot z takim debilom vsa nesrečna.....

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NA POMOČ!
14.8.2011 12:23:40   
maycy

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Kaj tvoji mami je rekel,da ko se bo otrok rodil,da bo šel na test za DNK......
Kako ga lahko še gledaš,prenašaš.......
Nič kaj lepa situacija,vendar ti želim,da sama pretehtaš in se odločiš.....
Rajši sem sama z otrokom in srečana,kot z takim debilom vsa nesrečna.....

ja točno to je rekel....res ne vem...po resnic povedano, učeraj ko je prišel domov pijan se mi je prou zameril, tako da bi najraje šla spat na tla ne pa zraven njega v postelji. Mislim da se iz ljubezni do njega sprevrača v eno veliko sovraštvo za kar si bo sam kriv!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Piškoti/kruh
dejzi

Kdaj ste svojemu malčku ponudile piškot oz. skorjico kruha za grizljat?

prej (37%)

7m (28%)

8m (16%)

9m (7%)

10m (5%)

kasneje (6%)


Število vseh glasov: 391

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!