|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 8:31:15   
mala
user posted image Zanima me, če ima katera ta voziček in kako ste zadovoljne z njim?
Ali se naklon kaj spreminja in na koliko stopenj je nastavljiv, pa še tisti del za nogice ali se da dvigniti v raven položaj??

Hvala vsem za odgovoreuser posted image



_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 11:28:57   
kisss
lp
a si ga gledala zdaj v BC ko je v akciji? Mene tudi zanima kake so kaj izkušnje z njim.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 12:29:21   
mala
Ja danes je v akciji, pa še to ne vem če je ta akcijska cena samo za ogrodje ali pride vse skupaj s športnimm delom??? No upam, da do večera izvemuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu kisss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 12:35:27   
kisss
saj tudi jaz sem ga gledala, pa je res ugodna cena, bi potrebovala se enga za pri babici da nebi tegale ko ga mam zdaj skos zraven vozla.
če se ne motim je cena za komplet.
če kaj zveš te pa prosim za informacije:)

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 12:52:08   
niwci
Sej v reklami piše, da je ogrodje plus sedežna enota. Sem ga tudi jaz gledala. Imam čist podobnega Hauckovega, pa je že star... A se da lepo zložit? Koliko prostora zavzame?

(odgovor članu kisss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 13:35:37   
mala
No če je pa vse skupaj toliko, potem ga pa skor sigurno naročimuser posted image , samo še kakšno mnenje uporabnice bi rada najprej slišala...

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 14:11:34   
lenca1
Več o Mutsy vozičkih si lahko preberete na tej temi ( gre za ogrooomnoo branja, ker tema traja že skoraj 2 leti)-je res dosti napisanega, povzetek pa je recimo, da gre za super voziček, negativnih mnenj mislim da sploh ni:

http://www.ringaraja.net/forum/Mutsy_vozi%C4%8Dki_-_prevelika_kolesa/m_3260876/tm.htm

Večinoma gre za opise 4-rider vozičkov, ki ima spredaj dva vrtjiva kolesa, sam športni del vozička je pa pri vseh modelih enak.

Še odgovor avtorici teme: voziček ima več naklonov (se lepo poleže in gre tudi v popolnoma sedeč položaj, tisti del za nogice pa je tudi nastavljiv).

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.6.2010 16:49:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
23.6.2010 19:24:29   
mala
Hvala za odgovore, sem se odločila da ga bom kar kupilauser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
18.7.2010 19:46:22   
dreamz
Jaz sem tudi kupila ta voziček.
Imam pa probleme pri zlaganju vozička, ker gre bolj na trdo oz. morem malo bolj forsirat, da se zapre. A vam gre to na lahko, nimate tega problema?

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
18.7.2010 20:12:22   
niwci
IZVIRNO SPOROČILO: dreamz

Jaz sem tudi kupila ta voziček.
Imam pa probleme pri zlaganju vozička, ker gre bolj na trdo oz. morem malo bolj forsirat, da se zapre. A vam gre to na lahko, nimate tega problema?


Imam isti problem, pa tudi podloga, blago, mi ni všeč, ker ne diha.

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
18.7.2010 20:20:57   
dreamz
Si že reklamirala? Jaz bom poslala mail na reklamacije od BC.

Blago: se mi je zdelo, da bo takšno, ma imam eno tako podlago za na voziček, ki "diha" (Aerosleep), ki sem kupila pred leti v Italiji in se mali ne poti.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
18.7.2010 20:42:42   
niwci
Ne nisem. Moj ga zloži skupi, jaz pa se trudim in trudim, pa mi še ni ratalo, tko da sama s tem vozičkom ne morem nikamor, če ga rabim zložit.

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mutsy 3 Rider Kit
21.7.2010 7:40:25   
Anonimen
niwci, saj ko boš dobila občutek ga boš zložola 123 ... samo na levi tisti valjček s puščico k sebi porineš in hkrati ročaj čisto dol pritisneš in do polovice skup pade, potem pa samo še malo navzdol pritisneš in se zloži ... drugače pa pridite na tole temo čvekat: http://www.ringaraja.net/forum/Mutsy_vozi%C4%8Dki_-_prevelika_kolesa/m_3260876/tm.htm ... nima smisla, da je za isti voziček več tem odprtih

(odgovor članu niwci)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?