|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mozoljčki po ličkih
25.5.2006 21:20:21   
Baucka
Ema je stara en mesec in ima že kakšen teden mozoljčke po ličkih. Se izključno dojiva. Lička ji čistim z kamilcami pa vseeno ne izginejo. Ti mozoljčki so rumeni z rdečim kolobarjem, pravi "pubertetniški". Kako jih odpraviti ali delam kaj narobe. Moram kaj izločit iz moje prehrane.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mozoljčki po ličkih
25.5.2006 21:54:46   
kaja29
pravijo da se tako koža čisti, jaz mislim da ne delaš nič narobe, bodo pa sami sčasoma izginili
če so samo po ličkah ni nič narobe

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mozoljčki po ličkih
25.5.2006 21:55:59   
natalia
po mojem se ji čisti koža, nič takega. če te pa vseeno skrbi povprašaj patronažno.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mozoljčki po ličkih
25.5.2006 21:57:22   
natalia
aha, si me prehitela.user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mozoljčki po ličkih
25.5.2006 22:21:32   
bini
pri našem aljažu je to trajalo cel mesec... sem že mislila da je kaka alergija, ampak dokler zgledajo pubertetniški user posted image  je to sigurno čiščenje kože in ne moreš dosti vplivat - jaz sem mu kožo čistila samo s toplo vodo in je potem skoraj čez noč koža postala čista... sicer je še kakšen mozoljček tud zdaj, ampak ni pa tko hudo kot je blo...
najbrž bo v puberteti hujš user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mozoljčki po ličkih
25.5.2006 22:42:57   
danu
To je čiščenje kože. V sebi naj bi imel še nekaj tvojih hormonov.Meni je pediater rekel, naj ga umivam z hrastovim lubjem.Je bilo bolje.trajalo pa je kakšne 3 tedne.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mozoljčki po ličkih
26.5.2006 9:40:49   
Bonnie_RR
Po mojem je najbolje, da pustiš lička kar pri miru in počakaš, da mozoljčki sami izginejo. Pri nas so po enih 14 dneh.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu danu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Katera od naštetih lasnosti vam je pri igrači najmanj pomembna?

funkcionalnost (21%)

dizajn (26%)

estetika (16%)

varnost (8%)

zmerna cena (20%)

kvaliteta (9%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!