|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Motor na pedala
3.11.2008 8:09:07   
tinkatonka
Moj sinko že dva meseca govori, da mu bo dedek mraz prinesel motor. user posted image  Ampak on želi seveda akumulatorski motor oz. tako velikega, da se vsede nanj in pelje. Jaz sem pa proti takim zadevam, kjer mu ni treba nič delat, raje vidim, da se vozi s kolesom, traktorjem na pedala, vglavnem da zraven še miga. Ampak ta motor si pa res od srca želi.

A sploh obstajajo motorji na pedala??? Takega bi mu prec kupila. Sem že gledala malo po netu pa nikjer ne najdem. Mogoče pa iščem prav user posted image . Tudi iz tujine bi bila pripravljena kupiti.

A je katera že videla tak motor???

Lp Tina





_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Motor na pedala
3.11.2008 8:55:28   
abi
Za motorje na pedala ne vem, imaš pa raznovrstne poganjalce v obliki motorja.
Moja 3 letnica ima akomulatorski motor ki ga rada uporablja, prav tako pa tudi poganjalec, kolo ter skiro kjer mora sama migat in ne vidim nikakršne škode v motorju na akomulator. Če pa bi imela samo ta motor in nobenih drugih zadev se pa strinjam s tabo.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Motor na pedala
3.11.2008 19:59:48   
A.N.J.A.
Ne vem, kolk je tvoj star, ampak moja dva imata tegale in je cel žur... Ni sicer na pedala, ampak se kar fajn zrekreirata :)

user posted image
http://www.step2.si/vozilamotor736200.htm 


(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Motor na pedala
4.11.2008 8:08:08   
tinkatonka
uuuu to je luštno.

Moj je star 2 leti in 8 mesecev. A meniš, da bi bilo ta motor uporaben še kakšno leto??

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu A.N.J.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Motor na pedala
4.11.2008 17:10:31   
A.N.J.A.
Mojedva sta 4 in 5 let - sploh mlajši še prav brez problemov "gon"... Ta velik je pa mal drugačno tehniko razvil, da noge dvigne bolj nazaj, se nasloni naprej, pa leti... Pred kratkim smo šli na kar prijeten "sprehod, midva peš, tamalčka pa z motorčki... In sta ful uživala...
Lp

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Motor na pedala
7.11.2008 23:30:16   
pravljica
tule so še najbolj podobni motorjem, še firma je prava user posted image  

http://www.trgoavto.si/index.php?page=katalog&item=102&grp=kawasaki&sklop=4 

drugače so pa imeli še ful originalen poganjalec kawasaki - tega imamo mi in je mali čist nor

evo, tak je samo zelen kawasaki:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=120322776881 



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu A.N.J.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Motor na pedala
9.11.2008 20:47:42   
tana-2
Ne vem, ta je podoben skuterju:http://www.igrarija.com/trg/detajl.php?id=62&hid=13.
Dober nakupuser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




ime za punčko
madjanca

katero vam je lepše?

Metka (62%)

Žana (38%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!