|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrc za dojenje
12.7.2007 18:55:41   
Caarmen
Kdaj ste ve kupile modrc za dojenje? Koliko so se vam na koncu prsa povečala? Koliko modrcev ste pa kupile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrc za dojenje
12.7.2007 19:51:06   
kjava
Jaz sem kupila dva zadnji mesec pred porodom za vsak slučaj eno košaro večjega, ker mi je bil navaden že itak bolj tako tako. Od začetka po porodu sem mela večje prsi, pol ko pa se je ponudba uskladila s povpraševanjem, sem mela pa isto kot prej. Kup si samo enga al pa dva, pa boš pol vidla kokšnega rabiš.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrc za dojenje
12.7.2007 21:07:36   
lunca2
Jz sm kupila enega in sicer v sanolaborju. Mene se prsi niso zelo povečale no za eno številko.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modrc za dojenje
13.7.2007 11:15:17   
koala
Jaz ga nosim že od 9 tedna nosečnosti, me drugi tiščijo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modrc za dojenje
13.7.2007 11:43:37   
Aja1
Jaz sem imela prej 75b in sem si kupila zadnji mecec pred porodom enega 75c in enega 80b. Oba sta mi bila prav.

_____________________________




(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modrc za dojenje
13.7.2007 16:08:52   
Caarmen
Jaz ga imam trenutno 80D - saj obseg ni problem, problem je košarca. Upam, da bodo kmalu se vrnile najmanj za eno košarco nazaj...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modrc za dojenje
13.7.2007 16:31:40   
ronja
1, tik pred porodom, bom še kakega zdaj. Kupila sem takega, da mi je bil toliko ohlapen, da bi lahko dala not še tiste blazinice in mi je zdaj prav.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?