|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moška obleka
10.5.2012 10:32:44   
Pia*
Punce rabim en nasvet.

V maju bom krstna botrica punčki od prijateljice v juniju sva povabljena na poroko kjer bo moj priča.

Sedaj imava pa problem z njegovo obleko. Malo sva jih gledala seveda cenovno je mene popolnoma na rit vrglo cc 400€ so Murine, rabi čevlje,srajco,kravato računam, da bi naju prišlo blizu 650€. Meni je to preveč. Da pomislim obleke,darila bova dala zajetni kupček denarjauser posted image

Gledala sem v Zari obleke, ki so meni cenovno sprejemljive ali ima katera z njimi izkušnje vsak mi reče,da je kvaliteta na minimunu ampak za 2x na leto mislim, da mu ne bo ravno na riti razpadla.
So mi pa po kroju veliko bolj všeč kot v Muri poleg tega so pa vsaj še 1x ceneje.

Rabim nasvet, kaj bi naredile na mojem mestu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moška obleka
10.5.2012 11:09:27   
susica
če ti ni toliko pomenbna znamka imajo čisto ok obleke v c&a. za 150€ bosta dobila komplet obleko z srajco in kravato.
jaz sem si 2 leti nazaj kupila ženski kostim hlačni tam in je super, ne boš verjela perem ga doma in sušim v sušilco in je še vedno ko novi.
tudi maoj ima kar nekaj srajc od jih in so vse super, aja celo obleko ima in je po 5 letih še vedno ok sicer jo obleče 1x na leto ampak ne morem rečt nič slabega.
lp

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moška obleka
10.5.2012 11:51:54   
liliana
Jaz za oblačilo, ki ga rabim 2x na leto nito pod razno ne bi dala 600 EUR.....

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moška obleka
10.5.2012 12:01:51   
sazi
v Muri v Murski imajo nekajkrat na leto tovarniško razprodajo - ne mislin njihove tovarniške trgovine, ampak prav v tovarni. Mož si je napolnil omaro z njihovimi zelooo kvalitetnimi oblekami. Najcenejša obleka (torej hlače in suknjič) je bila 20 EUR, najdražja pa cca 100 EUR. Samo pravi čas je treba ujeti odprodajo. Mislim, da objavljajo na njihovi spletni strani.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moška obleka
10.5.2012 12:18:50   
gsatalema
samo za 1-2x na leto pa lahko kupiš skoraj kjerkoli. Poglej kje so kakšne akcije in kupi po ugodni ceni in tudi takšne so zelo lepe. Sedaj je menda še kar izbira, kajti imeli so malo več zaloge (bile so birme in maturantski ), pa jih sedaj ko je konec znajo kaj znižat, enako srajce in kravate.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moška obleka
10.5.2012 14:37:44   
sirček
Mi2 se julija poročiva pa bo ravno tako kupil poceni obleko v C&A, Zari ali kaj pdb. So povsem dovolj lepe za "enkratno uporabo". Moj nikoli ne nosi oblek in sigurno ne bova dala celega bogastva za enkrat, pa čeprav je to poročni dan. Obleke so povsem lepe, sem z njimi povsem zadovoljna. Razpadla mislim, da ne bo, če ostala oblačila iz teh trgovin ne razpadejouser posted image

Mi2 sva pa srajco dražje plačala - ker je pač morala biti smetana barva in ne bela in jih nimajo povsod. In za kravato, da je bila v točno taki barvi, kot bo šopek in dekoracija. To dvoje sva pa kupila v Modiani; imajo tudi ogromno oblek, ampak se v cene nisem poglabljala, ker me ni zanimalo, samo na hitro sem poškilila tisto v izložbi - mislim, da je pisalo 300€, tako da to je še vedno pol manj kot 600€.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moška obleka
10.5.2012 15:07:01   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

Punce rabim en nasvet.

V maju bom krstna botrica punčki od prijateljice v juniju sva povabljena na poroko kjer bo moj priča.

Sedaj imava pa problem z njegovo obleko. Malo sva jih gledala seveda cenovno je mene popolnoma na rit vrglo cc 400€ so Murine, rabi čevlje,srajco,kravato računam, da bi naju prišlo blizu 650€. Meni je to preveč. Da pomislim obleke,darila bova dala zajetni kupček denarjauser posted image

Gledala sem v Zari obleke, ki so meni cenovno sprejemljive ali ima katera z njimi izkušnje vsak mi reče,da je kvaliteta na minimunu ampak za 2x na leto mislim, da mu ne bo ravno na riti razpadla.
So mi pa po kroju veliko bolj všeč kot v Muri poleg tega so pa vsaj še 1x ceneje.

Rabim nasvet, kaj bi naredile na mojem mestu?



zadnji dve sliki na strani :
http://www.colourmebeautiful.si/index.php?id=55&items=32

lanena obleka, nosi lahko posebej vsak kos pozneje v kombinacijah z drugimi stvarmi... edino ne vem ce mu stil ugaja ...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moška obleka
10.5.2012 15:11:23   
ellie
S.Oliver ima lepe in kvalitetne obleke...in cenovno ugodne user posted image

Srajce dobiš čisto ok od 15 eur v P&C. Tudi kravate. Čevlje pa tud dobiš od 20 eur naprej...sploh če jih rabi za 2x na leto.


Moj mož nosi vsak dan srajco in kravato in občasno celo obleko...in tudiskombinirava tako. Drugače pa je kvalitetna srajca okoli 40-60 eur.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moška obleka
10.5.2012 16:45:40   
kokosh
Moj mož je tudi med srajčarji. Za začetek si je kupil nekaj C&A srajc (dokler jih je sam likal :D) in so res za časovno zelo omejeno uporabo. Slabše od njih so le še nekatere Labodove. Obojne pa je muka redno likati in komaj čakam, da gredo med krpe. Splača se redno pregledovati ponudbo v P&C, pa seveda ostanke pretekle sezone v Modiani ali Maximarketu.

Za obleke velja enako. Pogled na moškega v ceneni obleki (slab tekstil, vse visi, zgrešen kroj v mednožju, opletajoč suknjič, mehovi zaradi postrani šivov) je precej klavrn. Čeprav gre za eno samo uporabo, je dati 150 eur za obleko, ki je sama sebi namen, preveč. Bolje dati še enkrat toliko za obleko, ki res pristoji in ob naslednji priložnosti ne bo treba vrat na nos iskati nove.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moška obleka
10.5.2012 18:59:25   
Felicita
Če rabi res za 1x probita čez mejo - v italiji, kak Bernardi... ima še vedno komplet obleke po 100€. če daš pa 150€ pa celo ne zgleda ko pejt-no-v-rit.

sicer pa moj vd je imel oblečeno obleko samo 1x in to je blo na maturancu user posted image za na poroko je imel temne kavbojke, srajco, športni reklc in je super zgledov. če povem po pravici, bi mi v obleki čudn zgledu oz. se tud on tok slabo počuti da že zarad tega ne zgleda tok dobro kot bi lahko...

< Sporočilo je popravil Felicita -- 10.5.2012 19:02:06 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
10.5.2012 21:52:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moška obleka
11.5.2012 8:36:39   
Pia*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Če rabi res za 1x probita čez mejo - v italiji, kak Bernardi... ima še vedno komplet obleke po 100€. če daš pa 150€ pa celo ne zgleda ko pejt-no-v-rit.

sicer pa moj vd je imel oblečeno obleko samo 1x in to je blo na maturancu user posted image za na poroko je imel temne kavbojke, srajco, športni reklc in je super zgledov. če povem po pravici, bi mi v obleki čudn zgledu oz. se tud on tok slabo počuti da že zarad tega ne zgleda tok dobro kot bi lahko...



To sva imela tudi mi2 v mislih saj moj resnično ni navdušen nad eleganco pa sva dobila namig bodoče neveste, da se spodobi, da je priča v obleki. Tako bo sedaj v obleki! Pač je to njej dan in če si tako želi naj tako bo.
Za krst ga pa resnično ne bom silila v obleko bo kar športno elegantenuser posted image


Hvala za vse namige sedaj ga morem samo spraviti po trgovinahuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Katera od naštetih lasnosti vam je pri igrači najmanj pomembna?

funkcionalnost (21%)

dizajn (26%)

estetika (16%)

varnost (8%)

zmerna cena (20%)

kvaliteta (9%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!