|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mesečni strošek za avto
4.5.2008 13:18:33   
kovač
Koliko stroškov imate na mesec z avtom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mesečni strošek za avto
4.5.2008 13:31:47   
Zamima
jaz imam za mojega okoli 52€ zavarovanja in za gorivo, to pa čist odvisno kolk, zdaj sem začela spet malo vozit, bomo vidli, ker sem v centru in grem raje  peške kamor lahko pridem user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mesečni strošek za avto
4.5.2008 13:48:37   
mala maja
kolikor si ga naredišuser posted image  Midva naprimer plačujeva cca 1200€ na leto za zavarovanje in približno 150-200€ za gorivo na mesec. Je pa res da imava samo en avto in delava veliko km. Pri dveh letih jih ima 60.000.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mesečni strošek za avto
4.5.2008 13:51:11   
Zamima
ja predvsem je odvisno koliko se voziš in kje (npr. če plačuješ še cestnino - avtoceste)

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mesečni strošek za avto
4.5.2008 14:13:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Koliko stroškov imate na mesec z avtom?


odvisno kakšnega imaš - staro kripo ali novejšega. S staro kripo znajo biti mesečni stroški kar precej višji user posted image



(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mesečni strošek za avto
4.5.2008 15:01:01   
kovač
Imam namen kupit avto letnik 2000 do 2003 do cca 4000 eurov - všeč so mi polo, punto, clio.


Je pa res, da ne bi delala veliko kilometrov, kak dan celo nič, drugače pa v glavnem po Ljubljani recimo 10km na dan ali še manj, za v službo ali shoping.
Pa, da bi šla na morje z njim naprimer 1x letno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mesečni strošek za avto
4.5.2008 15:10:05   
Naja30
Mi na mesec naredimo zelo veliko km zarad službe. Imamo diesla in pride cca 150 evrov stroškov. Tako na grobo rečeno, s cestninami vred. Aja, pa nisem štela kredita.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mesečni strošek za avto
4.5.2008 18:55:59   
Anonimen
Jah odvisno kolk kilometrov nardiš. Jaz drgač mesečno nimam nobenih stroškov razen bencina in cestnine. To pa nanese skupaj okol 250€. Sam to niti ni strošek ker dobim prevoz povrnjen(še zaslužim, k mam varčen avtekuser posted image ).
Letno pa pride strošek registracija(letos 400€ z 30procentu popusta)+servis okol 100€.

Imam pa corso 1.0. Super mesten avtek.  Nima jermena tak da kle ful pršparaš k ga ne rabiš menjavat. Pokuri minimalno(tam okol 4.5 poleti pri normalni vožnji). Stroškov do sedaj razen menjave ploščic zavornih in auspuha nisem imela nobenih. Je letnik 2000. Priporočam, če kupuješ tak majhen avtek.user posted image

Drugač mi je pa osebno ful škoda kupovat avto za po ljubljani za par km dnevno. Sploh če je en avto že pr bajt. Sej so trole. Mislm nepotreben strošek mi je, čist. Da ne govorim o možnosti parkiranja v centru. Jaz grem dostikrat z viča v center raj z trolo k pa da se jajcam z parkirplaci k jih na koncu še plačam. No sam pač vsak po svoje.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mesečni strošek za avto
5.5.2008 6:52:39   
srki
Mesečno imam stroške samo za nafto. Servis niti ne vem, kolikokrat na leto, pa seveda avgusta zavarovanje.

SE pravi, kar se tiče nafte, me pride okoli 200 eur, kakšen eur več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!