|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 14:51:45   
Oceania
Pred dnevi sem v Mercatorju v Supernovi kupila 30 dag Griot (čokoladni bonboni s češnjo v sredini).
Ko sem doma vrečko odprla sem ob pogledu na izmaličene bonbone pomislila, da imam pa res smolo, ker so vsi zmečkani. No ko sem bolje pogledala sem ugotovila, da jih je 2 tretjine čudnih oz. izmaličenih (navznoter potegnjeni). Ko sem enega od teh odprla je bil bele barve (pač faza ko se kakavovo maslo izloči iz čokolade) in jaz optimistka sem poskušala ta bonbon še pojest. Ko sem še okusila, da je čisto presušen in žaltav, da se mi je obrnil želodec sem ga seveda izpljunila.

Z dobrim namenom sem se danes ponovno ustavila v Supernovi in na informacijah prosila za poslovodkinjo. Do meneje pristopila relativno naduta ga. Biserka, ki se ni pustila prepričat, da je z bonboni, ki jih še kar prodajajo nekaj narobe.
Vrečko, ki sem jo prinesla nazaj je stresla med preostale bonbone in naročila, da mi dajo dobropis. Ves čas je zatrjevala, da je datum veljavnosti, ki je nalepljen na posodi pravilen. Vem pa, da bonbone pretresajo iz kilskih škatel. Ko sem jo še zadnjič vprašala, če je prepričana, da so užitni me je vprašala kako neki sem se jaz prepričala. Razložila sem ji da naj poskusi in bo videla. Pa mi je odgovorila da ona ga ne more probat, ker ga mora najprej kupit. In je šla. Brez besede oprostite.

Mogoče se bo komu zdel dogodek banalen, tudi znesek 6 eur je pogrešljiv. Gre se pa za odnos zaposlenih (poslovodkinje), način dela in tudi to, da nisem kupovala na polici kjer so izdelki pred potekom roka. In zato sledi copy-paste tega dogodka na sanitarno inšpekcijo.

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 14:54:23   
Anonimen
Mercator - katastrofa!!!!
Da ne govorim o sadju. Vse gnilo!

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 15:14:18   
trobentic_@
ja kar prijavi
Jaz rada hodim V M ,nisem še imela slabe izkušnje z razliko od Špara

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 15:58:06   
Janya
Ma kar prijavi, ker res rabijo nekaj da se zbudijo vsaj za 5 min. Jaz sem v pomaranči kupljeni v M našla črva, bljak. Sploh nisem vedela daje kaj takega mogoče, živi črvi v pomarančnem krhlju user posted image

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 16:26:47   
ZmajTolovaj
Meni je M sicer fajn, ampak tvoja izkušnja .... katastrofa. Izpod kritike. Kar prijavi!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 17:12:03   
rija
ja in kaj konkretno boš prijavila sanitarni?

odnos poslovodkinje?
obliko in okus bombonov?
če je rok trajanja ok?

ne vem....mene bi tudi taka ignoranca in nesramnost razpičkala do konca in nazaj....samo kaj lahko ena poslovodkinja naredi, če so bomboni taki?
saj jih ona res ne pregleduje in odpira.
njihova dolžnost je samo, da na policah nimajo izdelkov s pretečenim rokom.

in črv v pomaranči?
lepo vas prosim....pač je bil tam....in kak bi naj recimo to poslovodkinja ali prodajalec vedela?

je pa res, da bi se bilo primerno vprašati, kje se sadje in zelenjava shranjujeta....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 17:29:48   
Oceania
Rija to pa ni za javnost. Kar si prebrala je le opis dogodka. Pa zdrava pamet ti pove, da se ne stresa take robe nazaj. Bogve če niso že kdaj prej tako naredili.

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 17:39:10   
Anonimen
In zato sledi copy-paste tega dogodka na sanitarno inšpekcijo.


Pravilno. Če se ne zmore pogovarjati s teboj, se bo morala z inšpekcijo, kriva ali ne. Poslovodja je odgovoren za poslovanje trgovine (izhaja iz besede-vodi posle). Za odgovornost je tudi plačan in to vključuje tudi reševanje reklamacij navedenega tipa.

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mercator in sanitarna inšpekcija
26.1.2010 17:41:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller

Rija to pa ni za javnost. Kar si prebrala je le opis dogodka. Pa zdrava pamet ti pove, da se ne stresa take robe nazaj. Bogve če niso že kdaj prej tako naredili.


ZDAJ PA ME razganja....daj uporabi gum bek ZS user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?