|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maxi Cosi TOBI
16.9.2008 21:43:12   
Klaudy
Rada bi vas vprašala, če ima katera avtosedež Maxi COsi TObi in kako ste zadovoljne z njim?
Mi nameravamo kupit nov avtosedež do 18kg, vendar bi se rada odločila tudi po vašem mnenju in ne samo po rezultatih avtotestov. Pa tudi ne bi rada potrošila ne vem koliko denarja, potem pa ne bo v redu. Sicer bom jo v trgovini tako dala noter, da bom vidla reakcijo, vendar ne vem kako bo, ko se bomo nekaj časa peljali.
Ta Kiddy z mizico ima dobre ocene, a se mi mizica ne dopade, ker mislim, da moja hčer ne bo zdržala dolgo v njem ter se bo počutila utesnjeno. Ona rabi prostor pred sabo ker  krili z rokami.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maxi Cosi TOBI
16.9.2008 21:49:54   
eya
Naš malček ima Tobija in je super zadovoljen z njim, jaz pa tudi. Varnost mi je tako najpomembnejša.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Klaudy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.9.2008 8:53:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maxi Cosi TOBI
17.9.2008 8:55:09   
Splet.Ka
Mi smo tudi super zadovoljni z njim. V drugem avtomobilu imamo star model Römerja, moja mami ima Nanio...in šele takrat, ko uporabljaš kakega drugega, vidiš, da je Tobi pravi mercedez zanje.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maxi Cosi TOBI
17.9.2008 9:00:43   
katra55
Mi imamo Tobija in smo zelo zadovoljni z njim. Je zelo udoben in širok, mala zelo lepo spi v njem, dobro se fiksira, preprosto se pripne..
V maminem avtu imamo Priori XP in z njim nismo tako zadovoljni, Tobi je res mercedez med sedeži.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maxi Cosi TOBI
17.9.2008 9:52:33   
mucek1
Tudi mi ga imamo. Superca. Zelo ok.user posted image user posted image user posted image  Pa ful fiksn je na pram drugim.

(odgovor članu Klaudy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maxi Cosi TOBI
17.9.2008 9:55:25   
Ženkica
Imamo Tobija in je super user posted image

(odgovor članu mucek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maxi Cosi TOBI
17.9.2008 10:33:51   
manetka
Super udoben, enostaven, pa še tamala ga ma rada.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maxi Cosi TOBI
17.9.2008 21:09:45   
hokejistka
Pri nas smo ga šele začeli uporabljat in edina negativna stran, ki sem jo do sedaj opazila: glede na to, da je precej visok sedež (kar je super, ker ima otrok dober razgled)in da je moj avto med manjšimi (fiesta), jo nekoliko težje posedim noter in vzame ven. V moževem avtu je posedanje in jemanje ven precej lažje, ker ima prostornejši avto.

Pozitivne stvari pa so naštele že predhodnice user posted image

Pri nakupu bodi pozorna na akcije, ker je sicer kar precej drag. V BC imajo pogosto akcije.

LP

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maxi Cosi TOBI
17.9.2008 21:19:10   
Massa26
Tudi pri nas se Tobi super obnese, čeprav se mi je na začetku zdel malo tak utesnjen. Pasovi so enkratni!

Lahko samo priporočam...

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Nogomet.
пеперутка16

Kdo bo zmagal EURO 2024?

Slovenija. (0%)

Francija. (0%)

Nizozemska. (0%)

Anglija. (0%)

Španija. (100%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!