|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materinska Šola
16.8.2010 16:05:43   
Jazzka
Pozdarvljeni!

Verjetno je kje odprta tema ... vendar želim samo vprašati - je materinsk šola obvezna???
Sem bila na predavanju in tako brezveznih in nekoristnih informacij... ko sem povprašala po določenih zadevah, pa niso imeli odgovorov...strokovni delavci...

tako, da na kratko: je obvezno ali ne???

Hvala
Jazzka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 16:20:30   
birdy
Ne.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Jazzka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.8.2010 16:52:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 16:55:32   
ledenaa
Stotič,pa na bo user posted image   V vsaki porodnišnici je lahko partner,soseda, mama ,poštar .. prisoten pri porodu brez materinske

(odgovor članu Jazzka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 17:45:00   
Teyla
A ni tako, da je za partnerja obvezna šola za starše, če želi biti prisoten pri porodu-vsaj v nekaterih porodnišnicah? V Lj. vem da zelo komplicirajo glede tega.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 17:49:21   
br27
materinska šola ni obvezna. Pri nas v porodnišnici je obvezna, za partnerja, če želi biti prisoten na porodu, tako da midva boma šla.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 18:07:43   
Teyla
Saj to sem mislila- za partnerja oz tistega, ki želi biti zraven. user posted image

(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 18:11:09   
Anonimen
Ni obvezna. Edino to je,če partner nima opravljene materinske šole, plača ene pet evrov večuser posted image

(odgovor članu Jazzka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 18:13:07   
br27
Pri nas je prisotnost brezplačna, mat. šola pa je obvezna, tako da to je odvisno, očitno, od porodnišnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 18:14:14   
Anonimen
no,tko je v ljubljanski porodnišnici, za drugje ne vemuser posted image

(odgovor članu Jazzka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 18:21:30   
Teyla
No, tega pa nisem vedela. Nekak sem imela informacijo, da je obvezno, če želi biti zraven- govorim za Lj. Hvala za info, bomo videli, če bodo bedarije govoril, potem ne bova hodila. ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 18:28:42   
Anonimen
Stotič,pa na bo user posted image   V vsaki porodnišnici je lahko partner,soseda, mama ,poštar .. prisoten pri porodu brez materinske


Da!

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
16.8.2010 18:34:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teyla)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Materinska Šola
16.8.2010 18:36:20   
br27
V našem primeru ni res, pa nočem bit pametna, sam pr nas ti jasno povejo, prisotnost brezplačna, šola obvezna!!! Dobr to je pr nas, za drugje pa ne vem, pr nas vela tudi to, da obiski za očeta so cel dan od 8.00 - 18.00, za vse ostale od 15.00-16.00, s tem da otroka oddaš sestram v sobo in lahko greš v prostor za obiske, tako da otročka (starši, prijatelji,...)vidijo čez steklo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!