|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali radovedneži
2.10.2004 21:24:33   
pika8
:miska::miska::duda::)-Kaj so se hočejo tudi vaši otroci samo nositi ?Moja hoče svet opazovat samo zviška,seveda se bolje vidi,če je bolj visoko.Na rokah preživi kar nekaj ur v dnevu.Če jo odložim,pa se dere:((:)-:((:duda:,kot da bi ji nevem kaj počela.Če le ne bi bila tako težka(7.8kg),radovednica mala.:roza::duda::love::miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mali radovedneži
2.10.2004 21:40:30   
M&P
Ja to pa so naši mali radovedneži.:duda: Tud moja to probava, ampak jaz probam čim manj po rokah. Jo dam v stolček ali na ležalnik, mal dvignem vzglavje, pa tud fino vidi in gleda na okrog. Mali itak prehitr pogruntajo, poj jo pa lohk cele dneve po rokah nosim.

Lp, :rozica:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mali radovedneži
2.10.2004 22:20:34   
ZARA
pr nas je tko,da se :love: Zara ne mara prevec po rokah nosit je rajsi u lupinci in se s cim zamoti pa zaigra...

papa

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mali radovedneži
3.10.2004 9:20:57   
malika
Če se na vsak način hoče nosti, pomaga na začetku kengurujček. Roke manj trpijo. Tudi mi smo imeli tako obdobje, potem pa je ugotovil, da če v naročju, da je omejen in hitro začel sam raziskovat naokoli.
Je pa res težka:)-:bravo:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mali radovedneži
3.10.2004 17:47:05   
ZARA
oj pika8...zdj sm sele vidla da je tvoja detka sele 4.5 stara...sm mislla da je starejsa :zmeden:??
O ,ja razumem Zara je tezka 6.5kg pa mislm vcas da mi bodo roke odpadle...

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mali radovedneži
4.10.2004 7:24:39   
Anonimen
Tudi Nina (5m) rada opazuje svet iz naročja :duda:
nekaj dni nazaj sva bile zunaj in ati naju je razjezil,pa še psa sva čuvale in jaz hop dete v naročje in psa na povodec pa sva jo kar po travnikih mahnile in je tako uživala da se celo pot ni oglasila, sam smeh jo je bil in brcanje, pol mi je pa v naročju zaspala kot :angel:
Je pa precej težka, mora že imet kakšnih 7 kg.

Za vse 5.mesečnike pa še eno vprašanje: a ste že imeli 2.cepljenje? Midve ga imava šele 13.10. Kako so preživeli?

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (87%)

ne (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!