|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 8:23:47   
nutela
Pozdravljene,

ali ima katera kak dober kontakt za apartmaje na M.Lošinju? Tako nekako, da bi bila plaža blizu in primerna za 3 letnega in pa 1 letnega otroka. Vnaprej hvala za vaše odgovore.

LP

od željne dopusta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 8:28:30   
Klaudia
Poskusi najti kako podjetje, ki oddaja hišice v naselju Bučanje. Tam je res ful dobro za male otroke. Jih je pa ogromno različnih podjetjev. Od telekoma, elektro, polzela...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 8:41:05   
Anonimen
Ja, men je tud v Bučanju ful všeč - smo hodili k sem bila še majhna. user posted image  

Klaudia, Elektro ima v Bučanju? A nima malo ven, nazaj proti Cresu? user posted image  

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 8:57:26   
2.2.
mi smo bili lani v bučanju prvič in mi je takoooo lepo, samo malo mi je daleč , smo pa bili v novolesovih app.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 9:11:43   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Klaudia, Elektro ima v Bučanju? A nima malo ven, nazaj proti Cresu? user posted image  


Kot vem so imeli včasih elektro maribor. Zdaj že dolgo nismo bili tam ,tako da ne vem če še imajo

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 9:12:24   
Lunca1
http://www.camp-cikat.com/hrv/index.php?k=cikat&s=najam

To je v kampu Čikat. Mobilne hiške imajo noter kopalnico, kuhinjo. Stojijo praktično čisto blizu morja, do Malega Lošinja je pa tudi en malo daljši prehod. mi smo s kampom zelo zadovoljni. Mi gremo sicer sami, prijatelji pa so najeli njihovo prikolico in je super.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 9:23:04   
JAPE
Kako pa to izgleda, da bi lahko zunanji dobili možnost koriščenja počitniških kapacitet v drugem podjetju?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mali Lošinj - nasvet
18.2.2009 9:43:56   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: JAPE

Kako pa to izgleda, da bi lahko zunanji dobili možnost koriščenja počitniških kapacitet v drugem podjetju?


Mi smo ponavadi vedno hodili na morje v začetku septembra. Pa smo poklicali podjetja, ki imajo tam hišice in vprašali če je možnost za najem. Še vedno nam je eno podjetje pritrdilo. Saj veš... vprašat ni greh user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali ste poročeni?
Ela123

Ali ste poročeni? Če ste, koliko časa?

Da (47%)

Ne (53%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!