|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magisterij na FM
20.5.2010 21:31:02   
Mici7
Živjo!

Mene pa zanima, če je tukaj katera/kateri, ki dela magisterij II. stopnje na Fakulteti za management v Kopru (oz. katerikoli njihovi enoti - Šk. Loka, Celje)?

Sama sem diplomirala l. 2008 na EF v Ljubljani, že takoj sem se želela vpisati naprej, vendar mi finančno ni zneslouser posted image

Zadnje čase pa spet razmišljam, da mi študij prav manjka. Ja, ni kaj, čudakuser posted image

Ker sem se ogrela za FM, bi rada slišala vaše izkušnje, kakšni so kaj profesorji, izpiti, predavanja, skratka čimveč informacij bi rada dobila tudi od vas, ne samo na informativnem dnevu.

Sem se pa za študij še toliko bolj ogrela zato, ker imajo redni študij tudi za zaposlene (predavanja popoldan) in je sofinanciran s strani države, torej ni šolnineuser posted image

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Magisterij na FM
21.5.2010 11:31:17   
petra2a
Hej

A te lahko vprašam a si dipl. ali si uni.dipl?

Jaz sem dipl. pa bi tudi rada šla naprej, pa  ne vem kam...sedaj imajo neke nove prehode med programi zaradi bolonjskega programa...user posted image

a morda kaj veš?user posted image

deževen pozdravček, petra

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Magisterij na FM
21.5.2010 11:37:10   
Luni
Povej kaj več! A je tudi znanstveni magisterij ali je samo strokoven?

_____________________________



(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Magisterij na FM
21.5.2010 11:39:06   
Mici7
Hoj!

Jaz sem dipl. brez univ. in je to ena izmed možnosti. Najbrž jo bom kar zagrabila, saj je zastonj, kar se v današnjih časih ne zgodi prav pogosto, če sploh se. V tem primeru se in res bo treba iti na informativni dan, da se izve čimveč informacij.

Drugač pa link:

http://www.fm-kp.si/index.php?showid=48

Tukaj vse izveš user posted image

Lp

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Magisterij na FM
21.5.2010 18:19:51   
petra2a
Uf, meni je to predaleč...Lj ali Nm bi še prišlo v poštev, živim nekje vmes.

A je tu kakšna punca, ki hodi v Nm na podiplomski študij?

Lahko tudi na ZS.user posted image

LP, 5-ra

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Magisterij na FM
22.5.2010 12:32:09   
Mici7
A res ni nobene, ki bi imela kakšno informacijo user posted image user posted image

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Magisterij na FM
22.5.2010 13:36:03   
TODI
Jaz končujem dodiplomca na FM.. tako da kar se tiče prof. ti lahko povem.





_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Magisterij na FM
22.5.2010 20:39:26   
Mici7
Super!user posted image
Lahko tudi na ZS, če želiš.

Lp

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Magisterij na FM
7.6.2010 20:58:06   
Mici7
Gre katera na informativni dan za podiplomski študij na FM Koper, Škofja Loka ali Celje?

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?