|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maček Muri - Založba MK 2001
22.6.2010 18:38:22   
rozinca33
Pozdravljeni!
Gre za star album iz leta 2001 (ko smo še svetle tolarčke uporabljali user posted image - stal je 350 SIT user posted image )
Ima 64 sličic in mi smo ga po dolgih letih spet privlekli na plano in ugotovili, da nam še kar nekaj sličic manjka user posted image

Tako nam manjkajo naslednje št.:
3 5 10 11 19 23 24 26
33 34 42 49 51 53 54 58 59 61

Za zamenjat (pa bolj mal Mačka Murija):
6 18 62

Drugače pa v zameno za te sličice ponujam
  • Winx club Love&Pets
  • Kraljestvo živali 2008
  • Kraljestvo živali Football Kings
  • Shrek IV Magnetki
  • Fruchtzwerge 2008 in 2009 (abeceda - magnetki)
  • Lumpi nalepke
  • A poštne znamke


Lepo prosim, če ste kdaj zbirali Mačka Murija in se vam podvojene sličice še kje "valjajo", da me kontaktirate na ZS in se dogovorimo za menjavo. In hvala v naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maček Muri - Založba MK 2001
25.6.2010 22:55:06   
stvarca
Pozdravljeni, tudi nam manjka, da popolnimo album še ena številka v albumu Maček Muri in to je 26. Žal za menjavo nimam nobene od teh slikic, lahko, se pa že dogovorimo za kaj drugega, pozdravček, M

(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maček Muri - Založba MK 2001
26.6.2010 19:41:06   
rozinca33
Hoj!
Sem poklicala na Mladinsko knjigo, vendar izvedela, da se pri njih ne da kupit teh nalepk, niti niso postregli s kakšnimi koristnimi informacijami, kje bi jih lahko dobili.
Sem razmišljala, če bi bil pripravljen kdo, ki ima poln album, le tega poskenirat, pa bi si potem nalepke ven izrezali in sprintali - pa mamo album poln.
Sicer ni glih po okusu strastnih zbiralcev, vendar album bo pa poln za naše otročke :)
Je kdo tak, ki bi bil pripravljen poskenirat svoj poln album?

(odgovor članu stvarca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maček Muri - Založba MK 2001
26.6.2010 20:43:53   
rozinca33
ko berem svoj post, se moram mal nasmejat user posted image user posted image user posted image  - ko sem napisala "ven zrezat" sem mislila na skenirane sličice še v računalniški obliki, da se potem samo te sličice sprintajo ven.
Da se ne bo kdo prestrašil, da bi želela kakšen album razrezat in uničit user posted image

< Sporočilo je popravil rozinca33 -- 26.6.2010 20:45:19 >

(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maček Muri - Založba MK 2001
26.6.2010 21:45:48   
loonanai
*Rozinca33*, da ne boš skenirala in rezala, obrni se na spletkomat, tam še kar nekaj ljudi ponuja sličice Mačka Murija v zameno.

Sledi povezavi:

http://www.spletkomat.com/default.asp




< Sporočilo je popravil loonanai -- 26.6.2010 21:47:30 >

(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maček Muri - Založba MK 2001
27.6.2010 8:59:55   
rozinca33
loonanai - hvala za nasvet user posted image  
vendar sem tudi tam že izčrpala vse možnosti.
Izpeljala uspešno 4 menjave, pa album še vedno ni poln. Prav nasprotno - še name se obračajo (ker sem tudi na spletkomat-forumu obesla gor podoben post), če imam kaj za zamenjat, pa imam samo boge tri sličice, ki pa jih že vsi imajo user posted image

Tak da iščem možnosti naprej - za svojo hčero. Sicer vem, da se gre za avtorske pravice, ampak saj ne mislim tržit tega okol user posted image . Bi pa sličice z veseljem kupila od založbe, če bi jih imeli.

(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?