|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MALI VEDI
23.9.2006 20:07:03   
Anonimen
a ima kater vaš otrok to čudo od čudesa? kako se obnese in pri kateri starosti so se začeli nad njim navduševat? moja dvoletnica bi karnaprej namreč tipkala po mojem lap topu pa razmišljam o nabavi kaj bolj nejej primernega??!! user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MALI VEDI
23.9.2006 20:11:48   
Anonimen
če ji kupiš vedija je še vedno velika možnost,da bo hotela tipkati po tvojem lap topu user posted image
naši sosedi ga imajo in njihova je bila navdušena samo par dni in sedaj se že nekaj let na njim prah nabira

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MALI VEDI
23.9.2006 20:23:34   
sato
Mi smo ga naši mali kupili za tretji roj.dan, pa je po dveh letih in pol še vedno aktualen. Lani se je mimogrede z Vedijem naučila vse črke. Tudi na daljše poti ga jemljemo s seboj, da ji v avtu ni dolgčas. Sem pa mislila, da ima večji ekranček, zato sem bila sprva malo razočarana. Zdaj pa pravim, da je to res ena super stvar.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MALI VEDI
23.9.2006 22:04:34   
Disney
Moj sin ga je imel kar ene štiri leta in sem bila z njim zelo zadovoljna,
tudi naučil se je dosti od črk pa do računanja.user posted image  Edino kot pravi Sato
je ekranček mal majhen,drugače je pa super stvar.

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MALI VEDI
26.9.2006 9:41:14   
spletna trgovina
Pozdravljeni,

v spletni trgovini RR, vam nudimo otroški prenosni računalnik Maksi afna, po ugodni ceni 13.490 SIT. Prednosti izdelka si lahko preberete na spletni strani, kjer smo za vas testirali izdelek. Morda omenim to, da ima v primerjavi z Malim vedijem, pravo tipkovnico, torej takšno, kot jo imate na vašem osebnem računalniku. Pa seveda zelo privlačen dizajn ter ugodna akcijska cena.

http://www.ringaraja.net/izdelekSeznam.asp?kat=12&podkat=42

V primeru vprašanj, nas kontaktirajte.

Spletna trgovina RR


(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MALI VEDI
26.9.2006 11:47:04   
Maxica
Jaz sem tudi že gledala te stvarce, vendar se mi zdijo za dveletnika še malo težke, oziroma zna biti, da je potem ful stvari neizkoriščenih.user posted image  Mi bomo kakšno leto vendarle še počakali.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu spletna trgovina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?